Go to ...
Denizbank fastPay BJK ile hem sen kazan hemde BEŞİKTAŞ kazansın


Denizbank fastpay BJK- Bu yazıyı okuyorsanız sizlerde kara kartala gönül verenlerdensiniz demektedir. Denizbank ve Beşiktaş arasında gerçekleştirilen karşılıklı anlaşma ile herkes kazanıyor. Hem denizbank, hem beşiktaş, hem de 3. şahıslar olarak taraftarlar. Tabi böylesi bir kampanya fırsatının haberini yapmadan geçemezdik. Bizlerde kolarımızı sıvazlayarak bu kredi kampanyasının detaylarını sizlere sunmak istedik. Hazırsanız detaylara inebiliriz.

DENİZBANK FASTPAY BJK UYGULAMASI DETAYLARI

fastPay BJK ile hem sen kazan, hem Beşiktaş kazansın. Gerçek taraftarın uygulaması da siyah-beyaz. Hiçbir bankada hesabın olmasa bile fastPay ile cüzdan taşımaya son. DenizBank müşterisi olmanıza gerek kalmadan, dilediğiniz bankaya ait kredi kartınızı kullanabilir, cepten cebe 7/24 ücretsiz para gönderebilir, ATM’den kartsız para çekebilir, üye işyerlerinde ödeme yapabilir ve bir çok özelliği anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

DENİZBANK FASTPAY BJK İLE NELER GERÇEKLEŞTİRİLEBİLİR?

Cepten cebe hızlı bir şekilde 7/24 ÜCRETSİZ para transferi gerçekleştirebilir, Tüm DenizBank ATM’lerinden kartsız para çekebilir, DenizBank müşterisiysen kredi kartlarını veya DenizBank hesabını ekleyerek tüm işlemlerde kullanabilir, müşteri değilsen istediğin bankaya ait kredi kartını ekleyebilir, Binlerce DenizBank üye işyerinde özel avantajlarla alışveriş yapabilir, İnternet alışverişlerinde kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan daha hızlı ve güvenli ödeme yapabilir, Faturasız hatlara anında TL yükleyebilirsin. Kazandığın Qapel’leri üye işyeri alışverişlerinde ve TL yüklemelerinde dilediğince kullanabilirsiniz.

FASTPAY’I NASIL KULLANMAYA BAŞLAYABİLİRİM?

fastPay uygulamasını App Store, Google play ve Windows Phone Store’dan ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz. İndirdikten sonra TCKN numaranızı girerek, belirleyeceğiniz 6 haneli Pin kodu ile kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemi ardından dilerseniz ÇizGir şifresi de belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz 6 haneli PIN kodunuz veya ÇizGir şifresi şifrenizi girmenizin ardından, cep telefonunuza gelen tek kullanımlık SMS şifreniz ile fastPay’e kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

FASTPAY İNDİRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.

SEN KAZANIRKEN BEŞİKTAŞ’DA KAZANSIN

Hemen App Store, Google play veya Windows Phone Store’dan ücretsiz olarak fastPay’i indir. Cep telefonu, TC Kimlik numaran ve belirlediğin 6 haneli şifren ile kaydını oluştur. Sol altta yer alan ayarlar menüsü altından, fastPay’i size kim önerdi? adımına 1903 yaz. İşlem tamamlandı, artık fastPay ile yaptığın her işlemde Beşiktaş’a destek olabilirsin. Herhangi bir bankaya ait kredi kartını fastPay’e ekle, anında fastPay işyerlerinde alışveriş yapmaya başla.1903 yazmanın ardından kazandığın 5 TL 1 hafta içerisinde fastPay bakiyene yüklenecektir.

Oldukça güzel bir program. Teknolojik gelişmelerin ardından bankasal işlemlerin akıllı telefonlara aktarılması ile karlı alışverişler elde edebilirsiniz. Bizden haberi yapması. Değerlendirme işi de size kalıyor. Bu programı kurarak hem gönül verdiğiniz takıma ufakta olsa bir destek de bulunacak hemde indirimli ve kazançlı alışveriş yapmanın keyfini süreceksiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI DİĞER BEŞİKTAŞ TARAFTARI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Denizbank fastpay ile uçmak artık daha da ucuz

Denizbak Teknoloji Bayramı

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin