Go to ...
Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu


Denizbank Bonus Kredi Kartı- Hızla gelişen ve değişen dünya ile birlikte kredi kartları da hayatımızda yeni bir yer almaya başladı. Yani kredi kartı olmadan yaşayamıyoruz. Zira 2015 yılı verilerine göre kredi kartı sayısı 58 milyonun üzerinde. Lakin kredi kartı kullanırken nasıl bilinçli oluyorsak aynı şekilde kredi kartı alırken de bilinçli davranmak gerekiyor. Öyle bir kredi kartı olmalı ki kampanyalarıyla ve özellikleriyle tüm işlerinizi görebilsin.

DENİZBANK BONUS KREDİ KARTI GİRİŞ BÖLÜMÜ

Bir çok insan cebinde öyle kartlar taşıyor ki sadece harcama özelliği var. Başkada hiç bir özelliği yok. Üstelik bu kartlardan bir kaç tanesi var. Halbuki kredi kartı seçerken iyi tercih etmek gerekiyor. Unutmayın ki siz bankaya değil banka size muhtaç. Bundan dolayı bırakın da sizlere özel ve güzel seçenekler sunsunlar. Bugün özel bir bankanın özel bir kredi kartının tanıtımı ile karşınızdayız. Hazırsanız deniz bank kredi kartı detaylarına ve nasıl başvuru yapabileceğinize değinelim.

DENİZBANK BONUS KREDİ KARTI AYRINTILARI

Deniz Bonus kredi kartı ile yurtiçi ve yurtdışındaki tüm harcamalarınızdan bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızla 250.000’i aşkın üye işyerinden bedava alışveriş yapabilir, program ortaklarında ekstra bonus ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca 190 TL bonus hediyesi olan özel bir kart. Deniz Bonus Kredi Kartınız ile Türkiye ve yurt dışında Visa/MasterCard amblemi bulunan milyonlarca işyerinde; hem peşin hem de taksitli alışverişlerinizde Bonus kazanabilirsiniz.

Biriktirdiğiniz bu Bonus’ları, istediğiniz zaman harcayabilir, bedava alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Kazandığınız her 1 TL Bonus, 1 TL’ye eşittir. İndirimKartımda.com hizmetleri İndirim Kartımda: DenizBank müşterilerine özel bir indirim sitesidir. Detaylı bilgi için www.indirimkartimda.com dan ulaşabilirsiniz. Yüzlerce ürünü uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Deniz Amerikada Sadece DenizBank müşterilerinin yararlanabildiği, Amerika’dan ayrıcalıklı alışveriş deneyimine hoş geldiniz! Detaylı bilgi için www.denizamerikada.com dan alabilirsiniz.

DENİZBANK BONUS KREDİ KARTI BAŞVURU SÜRECİ

Deniz Bonus Kredi Kartına başvurularınızı; Açıkdeniz İnternet Bankacılığı, 444 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı, SMS (KKART yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik No ile birlikte 3280’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.), Tüm DenizBank Şubeleri, Tüm DenizBank ATM’leri ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca BURAYI tıklayarak da hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

DENİZBANK BONUS KREDİ KARTI ÖDEME NOKTALARI

Tüm DenizBank şubeleri ve AçıkDeniz ATM’lerinden, Tüm Pratik Noktalardan, Tüm Garanti Bankası şube ve ATM’lerinden, Tüm PTT şube ve ATM’lerinden, Tüm ICBC TURKEY şubelerinden yapabilirsiniz. EFT ile diğer bankalardan, Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan, 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’ndan, www.denizbank.com AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’ndan yapabilirsiniz.

Sizlerde bu özel kredi kartını istiyorsanız artık nasıl başvurunuzu yapacağınızı biliyorsunuz. Biz sizler için önemli hususların altınız çizmeye çalıştık. Öyle umuyorum ki sizler için özel ve güzel bir yazı olmuştur. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi

Turkcell ve Avea Findeks Kredi Notu Sorgulama

Akbank Kredi Notu Öğrenme

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin