Go to ...
Denizbank 190 TL Bonus Fırsatı


Denizbank  Kredi Kartı 190 TL Bonus Kazanma Fırsatı- Denizbank kredi kartını taşıyanlar ayrıcalıklı alışveriş yapmanın keyfini sürmeye devam ediyor. Bir çok kimse kredi kartı alırken bonus özellikli olanları tercih ediyor. Çünkü bir çok işlerinde kampanyalı alışveriş yapılabiliyor. Bonus kredi karta sahip olan bankalar arasında da en fazla tercih edilen banklardan biriside Denizbank oluyor. Çünkü hem kolay başvuru imkanı sunuyor hemde bonus paralar dağıtıyor.

DENİZBANK 190 TL BONUS GENEL AÇIKLAMA

Hepimiz kredi kartımızın olmasını arzu ediyoruz. Hatta kredi kartı olmadan dışarı bile çıkamıyoruz. Her zaman en iyi yardımcılarımızdan birisi oluyor. Tabi doğru kullanılması şartıyla. Denizbank da bol özellikli kredi kartları ile sizleri bekliyor. Çzellikle 190 TL bonus kazanma kampanyası sayesinde başvurular oldukça fazla artmış durumda. Bizlerde yazımızın devamında 190 TL bonus mevzusu üzerinde duracağız. Nasıl kazanılır neler yapmanız gereklidir?

DENİZBANK 190 TL BONUS DETAYLARI

Deniz Bonus’a hemen başvurun, ilk harcamanızda 40 TL bonus kazanın. Harcama sözü verin, 150 TL bonus daha kazanın. 1 – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında www.denizbonus.com, www.denizbank.com ve DenizBank Facebook sayfasından, Deniz Bonus kredi kartı başvurusunda bulunup, kartı onaylanan ve 20 Aralık 2016 tarihine kadar kart ile harcama yapanlar 40 TL Bonus kazanacaklar. Harcama yaptıkça , bonus kazanmaya da devam edersiniz.

Sözünüze Bonusa başvuru yapabilmek için kart borcunuzun geçmişe dönük her ay düzenli olarak ödenmiş veya gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir. Sözünüze Bonus dahilinde harcamanız gereken aylık taahhüt tutarına taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı ilk tarihteki toplam harcama tutarı değil, taksit tutarları dahil edilecektir Aylık taahhüt tutarı, talimatın verildiği ilk hesap kesim tarihinden bir gün sonra ile bir sonraki hesap kesim tarihi arasında gerçekleştirilmelidir.

Seçilen aylık alışveriş taahhütünün yerine getirilmemesi, Sözünüze Bonus kampanyasına katılımınızdan itibaren kart borcunun düzenli ödenmemesi, gecikmeye girmesi veya kartınızın kullanıma kapatılması, bankamız ile imzalanan kredi kartı üyelik sözleşmesi hükümlerine aykırı davranışları nedeniyle; kartın bankaca iptal edilerek yenilenmemesi hallerinde Sözünüze Bonus sona erer. Kampanyanın sona ermesi durumunda kullanmadığınız bonuslarınız geri alınacaktır. Bonusların kullanılması halinde kampanyada kalan ay sayısı kadar borç kartınıza geçilecektir.

DENİZBANK 190 TL BONUS AYRINTILARI

Asıl kart sahipleri bu kampanyadan yararlanabilirler. Ek kartlar kampanyaya dahil değildir. Aylık harcama taahhüt tutarı kart limitini aşamaz ve maksimum kullanabilir kart limitiniz kadardır. Her bir kredi kartının Sözünüze Bonus kampanyasına, taahhüt dönemi boyunca 1 kere katılım hakkı vardır. Ticari kartlar ve ticari kullanım yapan kart sahipleri kampanyadan yararlanamayacaktır. İlk alışverişte ödül kullanımları, iptal ve iade işlemleri dahil değildir.

Kampanyadan kazanılan Bonus’lar 02 Ocak 2017 tarihinde ilgili Bonus karta yüklenecektir. 12 ay boyunca her ay belirli bir harcama sözü verildiğinde, ilk başta 150 TL ekstra bonus kazanılır. Üstelik harcarken de standart oranlarda bonus kazanmaya devam edilmektedir. Kampanyadan kazanılan Bonus’lar kullanılmadıkları takdirde 12 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için www.denizbonus.com, www.denizbank.com ve DenizBank Facebook sayfasından alınan kredi kartı başvurusunun kişinin DenizBank sistemindeki ilk kredi kartı olması gerekmektedir. Her müşteri kampanyadan yılda bir kez yararlanabilmektedir. 2016 yılı içerisinde aynı kampanyadan daha önce kredi kartı alan, ve sonradan kartını kapatan müşteriler yen bir kart başvurusu yaparak kampanyadan yararlanamayacaktır.DenizBank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DENİZBANK 190 TL BONUS KAZANMA TUTARLARI

Kart sahipleri aşağıdaki tabloda belirtilen tutarlarda harcama yaptığında tablodaki tutarlarda bonus kazanabilirler. Anlayacağınız harcadıkça bonus para kazanıyorsunuz.

Taahhüt edilen harcama tutarı Kazanılacak bonus tutarı
500 30
750 40
1.000 60
1.500 100
2.000 150

Değerli okurlarımız, nasıl ve ne şekilde 190 TL bonus kazanabileceğinizi belirtmiş olduk. Böylece yazımızın da son cümlelerine gelmiş olduk. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi

Bankada Kiralık Kasa Nasıl Açılır ve Kullanılır

Garanti Bonus Kampanyaları

RİCA ETSEN BU BONUS KAMPANYASINI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin