Go to ...
Denizbak Teknoloji Bayramı


Denizbank 7 Kişiye iPhone 7, 7 kişiye iPhone 7 Plus, 20 kişiye Watch Series 2- Yine ilginç bir tanıtım yazısı ile karşınızdayız.Malumunuz artık teknoloji çağındayız. Bir çok işimizi teknolojik ürün ve aletler ile gerçekleştirebiliyoruz. En ufağından sabıka kaydımızı, mezuniyet belgemizi ve daha bir çok işlemimizi elimizdeki telefondan veya evimizdeli bilgisayardan gerçekleştirebiliyoruz. Tabi bu teknolojik ilerlemeyi kendi ürün ve hizmetlerine entegre eden firmalar oldukça fazla karlı çıkıyorlar.

DENİZBANK TEKNOLOJİ BAYRAMI GİRİŞ BÖLÜMÜ

Özellikle son 1-2 yıldır bankalar bu sistemi yani teknolojiyi kullanarak daha fazla kişiye ulaşmayı sağladı. Artık oturduğumuz yerden 2 dakikada krediye başvurumuzu yapabiliyor ve anında hesabımıza geçmesini sağlayabiliyoruz. Bankalarda bu teknolojik sistem ve ürünlerini daha fazla tanıtmak ve insanların daha fazla internet veya mobil bankacılığına girmesi adına bazı kampanyalar düzenliyorlar. Bugünkü yazımızda buna örnek teşkil edecek nitelikte olacaktır. Bugün Denizbak Teknoloji Bayramı konusuna değineceğiz. Hazırsanız başlayabiliriz.

DENİZBANK TEKNOLOJİ BAYRAMI ÖZELLİKLERİ

DenizBank uygulamaları ile kazanmaya hazır mısınız? 7 Kişiye iPhone 7, 7 kişiye iPhone 7 Plus, 20 kişiye Watch Series 2 kazanıyor. 20 Ekim – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında MobilDeniz, İnternet Bankacılığı veya fastPay’e giriş yapın, 7 adet iPhone 7, 7 Adet iPhone 7 Plus, 20 adet Apple Watch Series 2 kazanmak için çekilişe hak kazanın. Üstelik daha fazla işlem yaparak daha çok çekiliş hakkı kazanabilirsin.

TEKNOLOJİK ÜRÜN KAZANMAK İÇİN GİRİŞ LİNKLERİ

Hemen İnternet Bankacılığı, MobilDeniz veya fastPay’e giriş yapın, son teknoloji olan bu ürünlere sahip olma şansını yakalayın. İnternet Bankacılığı e-parolanız yoksa oluşturmak için hemen tıklayın. MobilDeniz uygulamasını telefonunuzun uygulama mağazasından anında indirebilirsiniz. MobilDeniz’le ilgili detaylı bilgi için tıklayın. fastPay uygulamasını App Store veya Google play store’dan anında indirebilirsiniz. fastPay’le ilgili detaylı bilgi için tıklayın. İnternet Bankacılığı için oluşturduğunuz parola ve şifrenizle MobilDeniz’e de giriş yapabilir, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yaparken çekiliş hakkını da kazanabilirsiniz.

KAMPANYA DETAYLARI

20 Ekim-31 Aralık 2016 tarihleri arasında İnternet Bankacılığı, MobilDeniz veya fastPay uygulamalarına giriş yapan müşteriler, 7 adet iPhone 7, 7 adet iPhone 7 Plus, 20 adet Apple Watch Series 2 kazanmak üzere çekilişe hak kazanacaktır.İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz uygulamalarına giriş yaparak herhangi bir işlem yapan müşteriler +3 çekiliş hakkı kazanacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

fastPay uygulamasına giriş yaparak qapelle TL yükleme veya üye işyeri ödemesi yapan müşteriler +5 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanyadan 18 yaşından küçükler ve DenizBank personeli yararlanamaz. KDV, ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.Talihliler, 10.01.2017 SAAT:11.00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.Kazanan talihliler, 13.01.2017 tarihli Güneş gazetesinde ilan edilmektedir

Değerli okurlarımız sizlerde bir birinden güzel hediyeleri kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şeyin ilgili sayfalara giriş olduğunu biliyorsunuz. Bu güzel haberi sizlere sunmanın ayrıcalığını da bizler yaşamış olduk. Daha fazla kredi ve ekonomi haberleri için bizleri okumaya ve izlemeye devam edin. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız. Bir sonraki yazımızda görüşünceye kadar esen kalın.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK ve TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Esnafa en hızlı kredi denizbank’da

Denizbank 190 TL Bonus Fırsatı

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin