Go to ...
CEPTETEB’den Çok Özel Kampanyalar Sizleri Bekliyor


CEPTETEB Kampanyaları- Değerli okurlarımız, cebimizde nasıl nüfus cüzdanlarımızı taşıyorsak aynı şekilde kredi kartlarını taşır hale geldik. Cebimizde 100 -200 TL paramız olmasa da olur ama kredi kartı muhakkak olmalı. Çünkü o kadar çok kampanya, bedava bonus harcamaları ve fırsatlar sunuyor ki, kartlar ile alışveriş yapmak daha fazla işimizi geliyor. Bugün de CEPTETEB’in müşterilerine sunduğu kredi kampanyalarında söz edeceğiz. Hazırsanız teker teker kampanyaları inceleyelim.

CEPTETEB TAV HIZLI PASAPORT GEÇİŞİ

Sizlerde cebinizde cepteteb kredi kartlarından birini taşıyorsanız şanslısınız demektir. Anlaşmalı havaalanlarında TAV Pasaport hızlı geçiş ile ücretsiz geçiş hakkı sağlanıyor. bir tılda toplam 12 kez yararlanabilme hakkınız var. Ayrıca ayda ise en fazla 4 defa bu özelliği kullanabiliyorsunuz. Kampanya 30 eylül 2017 tarihine kadar devam etmektedir.

CEPTETEB İLE YEMEKSEPETİN’DE %20 İNDİRİM

%20 İndirimli yemek siparişleri sizleri bekliyor. CEPTETEB kredi kartları güzel kampanyalar yapmaya devam ediyor. Bu kampanya 28 şubat tarihine kadar geçerlidir. Siparişinizi veriyorsunuz. Ödemeden sonra size %20 paranız geri iade ediliyor. Aylık para iadesi 30 TL dir. Toplam yararlanabileceğiniz tutar 150 TL dir.

HOTELS.COM’DA %10 İNDİRİM

hotels.com’dan yapacağınız rezervasyon ödemesinde tıkladıktan sonra indirim kullan bölümüne CEPTETEB yazıyorsunuz. Sonrada kullan deyip, CEPTETEB Kredi kartınız ile ödeme yapıyorsunuz. Bu kadar basit esasen. %10 indirim kazanıyorsunuz. Kampanya 31 aralık 2017 tarihine kadar devam etmektedir. Kampanyanın bir sınırı yok. Tüm rezervasyonlarınız da %10 indirim kazanabilirsiniz.

CEPTETEB İDO KAMPANYASI

Cepteteb İDO İç hat seferlerini kullandığınızda 5. biletiniz bedavaya geliyor. Bunun dışında TEB turnikelerinden ödemelerinizi kredi kartınız ile yaptığınızda 10 lira ödemiyorsunuz. Bunun yerine 7.7 lira ödüyorsunuz.

CEPTETEB OTOMATİK ÖDEME TALİMATI İLE PARA PUAN HEDİYE

Sizlerde 2 adet faturanıza otomatik ödeme verirseniz 25 lira, 3 otomatik ödeme talimatı verirseniz 50 TL kazanıyorsunuz. Bu kampanya 31 aralık 2017 tarihine kadar devam edecek. Ayrıca bu kampanyadan yararlanmak isteyenler CEPTETEB kredi kartı ile en az bir kere alışveriş yapması gerekiyor. Yada ATM’den bir kere para çekmiş olmanız gerekiyor.

CEPTETEB MOBİL TEMASSIZ ÖDEME İLE 25 TL HEDİYE

Evet yanlış duymadınız. Bunun için ceptelefonunuza cepteteb mobil uygulamasını yüklüyorsunuz. Ceptetep kredi kartınızı mobil uygulamaya tanımlıyorsunuz. Ardından yapacağınız 25 TL ve üstü ilk alışverişleriniz de 25 TL hediye ediliyor.

ÜCRETSİZ ESET MULTI-DEVICE SECURITY PROGRAMI

CEPTETEB internet şubesi kullanıyorsanız güvenlik programı olan eset multi device security programı 6 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Her müşteri yalnızca bir defa bu kampanyadan yararlanabiliyor. Bu program en fazla 3 programa kurulabiliyor. İnternet şubelerdeki kampanyalar bölümünden antivirüs programı güvenlik anahtarını alabiliyorsunuz.

ÇİÇEK.COM İLE %25 İNDİRİM

cicek.com ile belirlenen ürünlerde yaptığınız alışverişlerde %25 indirim kazanma şansı sizi bekliyor. Diğer tüm ürünlerde ise %15 indirim söz konusu. Cepteteb internet şubesinden indirim kodunuzu alabilirsiniz.

CEPTETEB HER GÜNE BONUS

Sizlerde CEPTETEB kredi kartına başvurun sonrasın da ise kartınızı kullandığınız her gün toplam 60 gün boyunca 1 TL kazanın.  Dolayısıyla da toplamda 60 TL para puan kazanabilirsiniz. Bu arada yüklenen paraları kullanma geçerlilik süresi 15 gündür.

TAKSİTLİ ALIŞVERİŞLERDE 50 TL BONUS

CEPTETEB kredi kartınız ile farklı günlerde 6 defa 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerinizde 50 lirada bonus kazanıyorsunuz. Sizlerde bu kampanyaya katılmak istiyorsanız ilk harcamanızdan önce Telefonunuzun mesaj bölümünü açın ve büyük harfler ile TAKSİDİM yazın. Daha sonrada 4161’e kendi operatörünüz üzerinden mesaj gönderiyorsunuz.

Değerli okurlarımız, tabi tüm kampanyaları burada paylaşabilme imkanımız yok. Zira hem yazı çok uzun olacak hemde sizlerin canı sıkılacaktır. En çok merak edilen ve tercih edilen kampanyaları sizler ile paylaştık. Bu arada kampanyaların birer tarihlerini de olduğunu unutmayın ve TEB’in kampanyalar üzerinde insiyatifinin olduğunu da söylemek gerekiyor. Bu yazıyı da bitirmiş olduk. Doğru ve güncel bilgiler için bizi takip etmeye devam edin.

TEB %0,90 Faiz Oranlı Konut Kredisi

TEB Marifetli Hesap’ta Birikimleriniz Hoşgeldin Faizi ile Büyüsün

İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredilerinde Kredi Limiti Nasıl Yükseltilir?

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

 

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin