Go to ...
CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu ve Tüm Özellikleri


CEPTETEB Başvurusu- Ülkemizde her geçen gün kullanılan kredi kartı sayısından ciddi bir artış var. Düşünebiliyor musunuz ülkemizde kredi kartı sayısı 60 milyonu geçmiş durumda. Herkes bir arayış içerisinde. Acaba en doğru kredi kartı hangisi? sorusunu sormadan edemiyoruz. Lakin bankalarda kendi kredi kartı tercih edilsin diyede farklı farklı kampanyalar düzenliyorlar. Lakin bu sıralar bir kredi kartı bir çok kişinin dikkatini çekmeye başladı.

CEPTETEB KREDİ KARTI GİRİŞ BÖLÜMÜ

TEB bankası bir birinden güzel ürün ve kampanyaları ile her geçen gün ilgi odağı olmaya devam ediyor. bugün sizler için CEPTETEB Kredi Kartı Özelliklerinden söz edeceğiz. Bu sayede elinizin altında bir kredi kartı seçeneğiniz olacak ve en doğru kararı verebileceksiniz. Gerçektende içeriğinde bir çok özelliği barındırdığından güzel bir kredi kartı. Ayrıca özelliklerini kendinize göre de şekillendirebilme imkanınız bulunuyor. Bu açıdan da bakıldığında incelenmesi gerektiğini düşünüyorum.

CEPTETEB KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

cepteteb kredi kartınızı kişiselleştirebiliyorsunuz. Bundan dolayı da kredi kartınızın özellikleriniz sizler belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca kredi kartı başvurusu da oldukça basit. Kredi kartınız ile harcadıkça bonus puanlar kazanırsınız. Ayrıca alışveriş yaptığınız yer bonus üye işyerlerinden ise yaptığını zalışverileri taksitlendirebilme imkanınız da bulunuyor. Ayrıca bonus üye iş yerlerinde farklı farklı taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Kazandığınız bedava bonuslar ile de bedava alışveriş yaparsınız. Şunu da hemen belirtelim; CEPTETEB kredi kartına başvuruda bulunan 50 bin kurucu üye hiç bir zaman kart aidatı ödemeyecektir. Sizlerde kart aidatı ödemek istemiyorsanız biraz aceleci davranmanız gerekecek. Bunun dışında kartınıza bir çok avantaj ve paketler bulunuyor. Bunları kartınıza eklemek isterseniz CEPTETEB internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.  CEPTETEB KREDİ KARTI BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

CEPTETEB KREDİ KARTI HAFTA SONU PAKETİ

Bu paket ile genelde vakit geçirenler avantajlı çıkıyor. zira restoran ve sinema harcamalarınızda oldukça güzel avantajlar elde edebiliyorsunuz. Restoran harcamalarınızda 100 lira ve üstü harcama yaparsanız size 0 geri dönüş oluyor. 1 Ayda Toplamda kazanabileceğiniz bonus tutarı 75 liradır. Ayrıca sinema harcamalarınızda da %50 indirim kazanırsınız. 1 Ayda toplam kazanacağınız indirim tutarı 75 liradır.

Kazandığınız bonusları 1 ay içerisinde harcamanız gerekiyor. Zira bonuslarınızı harcamaz iseniz banka tarafından geri alınıyor. En fazla merak edilen kart ücretini de söyleyelim. Sizlerde Hafta sonu paketini seçerseniz yıllık ödemeniz gereken ücret 200 liradır.

CEPTETEB KREDİ KARTI SHE PAKETİ

Bu kredi kartı paketi ile yapacağınız tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik alışverişlerinizde %5 bonusu elde edersiniz. bir ayda toplam kazanabileceğiniz bonus 50 liradır. Bunun dışında cilt bakımı, kuaför, masaj ve sağlık kuruluşlarında yapacağınız harcamalarınızı 3 taakside bölebilirsiniz. Kazandığınız bonuslar 2 gün içerisinde kredi kartınıza yüklenmektedir. Ayrıca topladığınız puanları 1 ay içerisinde harcamanız gerekiyor. Yoksa geri alınacaktır.

She Paketinin yıllık ücretini merak ediyorsanız onuda hemen söyleyelim. 1 yıllık paket aidatı 69 liradır. Kuaför, masaj ve cilt bakımı harcamalarınızdan önce cep telefonunuzun mesaj BAKIM yazmanız gerekiyor, eğer sağlık kuruluşundan yararlanacaksanız SAGLIK yamanız gerekiyor. Sonrada araya bir boşluk bıraktıktan sonra 4616’ya mesaj atmanız gerekiyor.

CEPTETEB KREDİ KARTI MARKET PAKETİ

Bu paket ile yapacağınız 100 lira ve üstü market harcamalarında %5 bonus elde edersiniz. CEPTETEB Market Paketi ile bir ayda en fazla kazanabileceğiniz bonus tutarı 50 liradır. Bu paketin yıllık kart ücretinin 150 lira olduğunu da söyleyelim. bir yıl boyunca her ay 50 lira kazanırsanız toplam yıllık 600 tl yapar. buda hiçte fena bir rakam değil.

Sevgili okurlarım, özellikleriniz sizlerin belirleyeceği özel bir kredi kartının tanıtımını yapmaya çalıştık. öyle umuyorum ki sizler için faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Aşağıda sizler için özel olarak hazırladığımız konu galerimizi de incelemeyi unutmayınız. Farklı bir konuda buluşmak dileğiyle.

CEPTETEB İhtiyaç kredisi ile oturduğun yerden paran hesabında

48 AY Vadeli %1,14 Faiz Oranlı Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi

TEB Taşıt Kredisi Başvurusu

Yeni yılda en düşük krediyi çekebileceğiniz bankalar burada

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin