Go to ...
CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu ve Tüm Özellikleri


CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu- Ülkemizde her geçen gün kullanılan kredi kartı sayısından ciddi bir artış var. Düşünebiliyor musunuz ülkemizde kredi kartı sayısı 60 milyonu geçmiş durumda. Herkes bir arayış içerisinde. Acaba en doğru kredi kartı hangisi? sorusunu sormadan edemiyoruz. Lakin bankalarda kendi kredi kartı tercih edilsin diyede farklı farklı kampanyalar düzenliyorlar. Lakin bu sıralar bir kredi kartı bir çok kişinin dikkatini çekmeye başladı.

CEPTETEB KREDİ KARTI GİRİŞ BÖLÜMÜ

bankası bir birinden güzel ürün ve kampanyaları ile her geçen gün ilgi odağı olmaya devam ediyor. bugün sizler için CEPTETEB Kredi Kartı Özelliklerinden söz edeceğiz. Bu sayede elinizin altında bir kredi kartı seçeneğiniz olacak ve en doğru kararı verebileceksiniz. Gerçektende içeriğinde bir çok özelliği barındırdığından güzel bir kredi kartı. Ayrıca özelliklerini kendinize göre de şekillendirebilme imkanınız bulunuyor. Bu açıdan da bakıldığında incelenmesi gerektiğini düşünüyorum.

CEPTETEB KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

cepteteb kredi kartınızı kişiselleştirebiliyorsunuz. Bundan dolayı da kredi kartınızın özellikleriniz sizler belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca kredi kartı başvurusu da oldukça basit. Kredi kartınız ile harcadıkça bonus puanlar kazanırsınız. Ayrıca alışveriş yaptığınız yer bonus üye işyerlerinden ise yaptığını zalışverileri taksitlendirebilme imkanınız da bulunuyor. Ayrıca bonus üye yerlerinde farklı farklı taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Kazandığınız bedava bonuslar ile de bedava alışveriş yaparsınız. Şunu da hemen belirtelim; CEPTETEB kredi kartına başvuruda bulunan 50 bin kurucu üye hiç bir zaman kart aidatı ödemeyecektir. Sizlerde kart aidatı ödemek istemiyorsanız biraz aceleci davranmanız gerekecek. Bunun dışında kartınıza bir çok avantaj ve paketler bulunuyor. Bunları kartınıza eklemek isterseniz CEPTETEB internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.  CEPTETEB KREDİ KARTI BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

CEPTETEB KREDİ KARTI HAFTA SONU PAKETİ

Bu paket ile genelde haftasonu vakit geçirenler çıkıyor. zira restoran ve sinema harcamalarınızda oldukça güzel avantajlar elde edebiliyorsunuz. Restoran harcamalarınızda 100 lira ve üstü harcama yaparsanız size %10 geri dönüş oluyor. 1 Ayda Toplamda kazanabileceğiniz bonus tutarı 75 liradır. Ayrıca sinema harcamalarınızda da %50 kazanırsınız. 1 Ayda toplam kazanacağınız indirim tutarı 75 liradır.

Kazandığınız bonusları 1 ay içerisinde harcamanız gerekiyor. Zira bonuslarınızı harcamaz iseniz banka tarafından geri alınıyor. En fazla merak edilen kart ücretini de söyleyelim. Sizlerde Hafta sonu paketini seçerseniz yıllık ödemeniz gereken ücret 200 liradır.

CEPTETEB KREDİ KARTI SHE PAKETİ

Bu kredi kartı paketi ile yapacağınız tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik alışverişlerinizde %5 bonusu anında elde edersiniz. bir ayda toplam kazanabileceğiniz bonus 50 liradır. Bunun dışında cilt bakımı, kuaför, masaj ve sağlık kuruluşlarında yapacağınız harcamalarınızı 3 taakside bölebilirsiniz. Kazandığınız bonuslar 2 gün içerisinde kredi kartınıza yüklenmektedir. Ayrıca topladığınız puanları 1 ay içerisinde harcamanız gerekiyor. Yoksa geri alınacaktır.

She Paketinin yıllık ücretini merak ediyorsanız onuda hemen söyleyelim. 1 yıllık paket aidatı 69 liradır. Kuaför, masaj ve cilt bakımı harcamalarınızdan önce cep telefonunuzun mesaj BAKIM yazmanız gerekiyor, eğer sağlık kuruluşundan yararlanacaksanız SAGLIK yamanız gerekiyor. Sonrada araya bir boşluk bıraktıktan sonra 4616’ya mesaj atmanız gerekiyor.

CEPTETEB KREDİ KARTI MARKET PAKETİ

Bu paket ile yapacağınız 100 lira ve üstü market harcamalarında %5 bonus elde edersiniz. CEPTETEB Market Paketi ile bir ayda en fazla kazanabileceğiniz bonus tutarı 50 liradır. Bu paketin yıllık kart ücretinin 150 lira olduğunu da söyleyelim. bir yıl boyunca her ay 50 lira kazanırsanız toplam yıllık 600 tl yapar. buda hiçte fena bir rakam değil.

Sevgili okurlarım, özellikleriniz sizlerin belirleyeceği özel bir kredi kartının tanıtımını yapmaya çalıştık. öyle umuyorum ki sizler için faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Aşağıda sizler için özel olarak hazırladığımız konu galerimizi de incelemeyi unutmayınız. Farklı bir konuda buluşmak dileğiyle.

CEPTETEB İhtiyaç kredisi ile oturduğun yerden paran hesabında

48 AY Vadeli %1,14 Faiz Oranlı Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi

TEB Taşıt Kredisi Başvurusu

Yeni yılda en düşük krediyi çekebileceğiniz bankalar burada

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin