Go to ...
CEPTETEB İhtiyaç Kredisi


CEPTETEB İhtiyaç Kredisi – Türk Bankasının sizlere sunduğu özel bir ve kampanya ile baş başayız. Türk Ekonomi Bankası, Türkiye’de faaliyet gösteren bir bankadır. 1927 yılında Kocaeli T.A.Ş. unvanıyla kurulmuştur. 1982 yılında Çolakoğlu Grubu tarafından satın alınana kadar yerel bir banka olarak faaliyet göstermiştir. Günümüzde ise işlem hacmi ve tercih edilirliği sayesinde en en büyükler arasına girmeyi başarmış bir bankadır.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL BİLGİ

Sizlerde acil kredi ihtiyacımı duyuyorsunuz. O halde doğru yazı üzerindesiniz. Çünkü CEPTETEb sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Özellikle bu sıralar kredi revaştayken bunlardan birini değerlendirmek gerekiyor. Malumunuz kredi faizlerinde de ciddi bir düşüş sağlanmış durumda. Herkesinde bir şekilde kredi ihtiyacı oluyor. Bu yazımız anlayacağınız sizler için bir alternatif teşkil edecektir. Dilerseniz  CEPTETEB İhtiyaç Kredisi ayrıntılarına geçebiliriz.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi ile yerinizden bile kalkmaya gerek bile duymadan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ne kredi başvurusu sürecinde, ne de başvurunuz onaylandıktan sonra CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ni kullanmak istediğinizde şubeye gitmenize gerek kalmaz. Hem kredi başvurunu hem de kredi kullanımını internetten istediğiniz gibi kolayca yapabilirsiniz.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANIM KOŞULLARI

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne en az 1000 TL, en fazla olacak şekilde başvurabilirsiniz. CEPTETEB’den alacağın İhtiyaç Kredisi’ni, 36 aya varan vadelerle, aylık eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz. Başvuru sırasında sizden kefil ya da teminat istenmemektedir. Kredi taksitlerinizi CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şube, CEPTETEB Destek Merkezi ve TEB ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi değilseniz web sitesinden hemen CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra CEPTETEB Destek Merkezi’nden sizi ararlar, ziyaret için uygun olduğunuz gün ve yeri öğrenip ziyaretiniz planlanır. CEPTETEB Müşteri Danışmanı, istediğiniz gün, yine sezin istediğin yere gelir. Kredi İşlemlerinizde böylece anında tamamlanır. BAŞVURU İÇİN BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL İhtiyaç kredisini 12 Ay Vade ve .25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarınız; 916,80 TL dir. Geri Ödeyeceğiniz Toplam Kredi Tutarı ise; 11.001,60 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Sigorta Masrafı 230,00 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı / ise % 19,5615 dir.

10.000 TL İhtiyaç kredisini 24 Ay Vade ve %1.25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarınız; 499,24 TL dir. Geri Ödeyeceğiniz Toplam Kredi Tutarı ise; 11.981,79 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Sigorta Masrafı 315,00 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı ise % 19,5620 dir.

10.000 TL İhtiyaç kredisini 36 Ay Vade ve %1.25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarınız; 361,52 TL dir. Geri Ödeyeceğiniz Toplam Kredi Tutarı ise; 13.014,86 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Sigorta Masrafı 392,00 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı ise % 19,5618 dir.

Kalite ve özel bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde yerinizden bile kalkmadan kredi isterseniz bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Tabi kafanıza yatmanız durumunda. Biz sadece kredi kampanyasını haberleştirdik. Karar verme işi de sizlere kalıyor. Dilerseniz sizler için hazırladığımız diğer banka kredi kampanyalarını da aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz.

48 Ay Vade %1,14 Faizli Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vade %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi

Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vadeli Vakıfbank Kamu Personeline Özel Kredi

Kredim Akbank’ta

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin