CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi – Türk Ekonomi Bankasının sizlere sunduğu özel bir fırsat ve kampanya ile baş başayız. Türk Ekonomi Bankası, Türkiye’de faaliyet gösteren bir bankadır. 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş. unvanıyla kurulmuştur. 1982 yılında Çolakoğlu Grubu tarafından satın alınana kadar yerel bir banka olarak faaliyet göstermiştir. Günümüzde ise işlem hacmi ve tercih edilirliği sayesinde en en büyükler arasına girmeyi başarmış bir bankadır.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL BİLGİ

Sizlerde acil kredi ihtiyacımı duyuyorsunuz. O halde doğru yazı üzerindesiniz. Çünkü CEPTETEb sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Özellikle bu sıralar kredi kampanyaları revaştayken bunlardan birini değerlendirmek gerekiyor. Malumunuz kredi faizlerinde de ciddi bir düşüş sağlanmış durumda. Herkesinde bir şekilde kredi ihtiyacı oluyor. Bu yazımız anlayacağınız sizler için bir alternatif teşkil edecektir. Dilerseniz  CEPTETEB İhtiyaç Kredisi ayrıntılarına geçebiliriz.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi ile yerinizden bile kalkmaya gerek bile duymadan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ne kredi başvurusu sürecinde, ne de başvurunuz onaylandıktan sonra CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ni kullanmak istediğinizde şubeye gitmenize gerek kalmaz. Hem kredi başvurunu hem de kredi kullanımını internetten istediğiniz gibi kolayca yapabilirsiniz.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANIM KOŞULLARI

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne en az 1000 TL, en fazla 20.000 TL olacak şekilde başvurabilirsiniz. CEPTETEB’den alacağın İhtiyaç Kredisi’ni, 36 aya varan vadelerle, aylık eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz. Başvuru sırasında sizden kefil ya da teminat istenmemektedir. Kredi taksitlerinizi CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şube, CEPTETEB Destek Merkezi ve TEB ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi değilseniz web sitesinden hemen CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra CEPTETEB Destek Merkezi’nden sizi ararlar, ziyaret için uygun olduğunuz gün ve yeri öğrenip ziyaretiniz planlanır. CEPTETEB Müşteri Danışmanı, istediğiniz gün, yine sezin istediğin yere gelir. Kredi İşlemlerinizde böylece anında tamamlanır. BAŞVURU İÇİN BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL İhtiyaç kredisini 12 Ay Vade ve %1.25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarınız; 916,80 TL dir. Geri Ödeyeceğiniz Toplam Kredi Tutarı ise; 11.001,60 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Sigorta Masrafı 230,00 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı ise % 19,5615 dir.

10.000 TL İhtiyaç kredisini 24 Ay Vade ve %1.25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarınız; 499,24 TL dir. Geri Ödeyeceğiniz Toplam Kredi Tutarı ise; 11.981,79 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Sigorta Masrafı 315,00 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı ise % 19,5620 dir.

10.000 TL İhtiyaç kredisini 36 Ay Vade ve %1.25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarınız; 361,52 TL dir. Geri Ödeyeceğiniz Toplam Kredi Tutarı ise; 13.014,86 TL olarak hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Sigorta Masrafı 392,00 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı ise % 19,5618 dir.

Kalite ve özel bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde yerinizden bile kalkmadan kredi çekmek isterseniz bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Tabi kafanıza yatmanız durumunda. Biz sadece kredi kampanyasını haberleştirdik. Karar verme işi de sizlere kalıyor. Dilerseniz sizler için hazırladığımız diğer banka kredi kampanyalarını da aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz.

48 Ay Vade %1,14 Faizli Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vade %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi

Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vadeli Vakıfbank Kamu Personeline Özel Kredi

Kredim Akbank’ta

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.