Go to ...
Cardfinans Hediye Para ile Alışverişi Bedavaya Getirin


Qnb , Cardfinans Hediye Para Programı- Ayrıcalıklı bir bankanın ayrıcalıklı kredi kartının özel bir özelliği ile karşınızdayız. Ülkemizdeki sayısı 60 milyona ulaşmış durumda. Herkes kredi kartı alma derdinde. Ama mühim olan kartını seçerek tek bir kart ile yola devam etmek. Bundan dolayı da kredi kartı tercih ederken kampanyalı, avantajlı, fazlaca özelliğe sahip ve bol bol chip para dağıtanı tercih etmelisiniz.

CARDFİNANS HEDİYE PARA PROGRAMI

Bugün sizlere Qnb Finansbank Cardfinans Kredi kartının oldukça güzel bir özelliğinden söz edeceğiz. Sizlerde bu yazının sonunda vay be diyeceksiniz. Ülkemizde en fazla tercih edilen kredi kartlarından biri olan cardfinans tüm kullanıcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. O kadar çok özelliği var ki bizler bu yazıda sadece bir özelliğine değineceğiz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu özel kampanyanın detaylarını hep beraber inceleyelim.

CARDFİNANS HEDİYE PARA PROGRAMI  DETAYLARI

Kampanyaya dahil üye işyerlerinden yaptığınız 150 TL ve üzeri harcamadan sonra slipte çıkan harcama sözü teklifini kabul edin, 1500 TL’ye varan Hediye Para tutarı kadar alışverişiniz bedavaya gelsin. Kullanılabilir Hediye Para’nızı öğrenmek için HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e gönderin.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanyaya, ödemelerini düzenli olarak gerçekleştiren, limiti en az 1,875 TL olan QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Kampanyaya katılmak için, Hediye Para programına dahil üye işyerlerindeki QNB Finansbank POS’larından yapılacak 150 TL ve üzeri işlem sonrası oluşan slip mesajındaki kodun, HP yazıp boşluk bırakarak 2273’e 3 gün içerisinde gönderilmesi ve belirtilen tutar ve süre için harcama sözü verilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan, yalnızca slip ile Hediye Para teklif edilen müşteriler yararlanabilir. Müşteri özelinde yapılacak değerlendirme doğrultusunda, yapılan alışverişin tümü ya da bir kısmı için Hediye Para teklif edilebilir. Katılım onayı sonrası slipte belirtilen Hediye Para tutarı tek çekim alışverişlerde ilgili kartın ilk ekstresinde, taksitli işlemlerde ise ilk ekstreden itibaren taksitler halinde iade edilecektir.

Bir müşteriye bir seferde teklif edilebilecek en fazla Hediye Para tutarı 1,500 TL olup, henüz bakiyesi kapatılmamış tüm Hediye Para kullanımlarının toplamı da bu tutarı aşamaz. 500 TL’ye kadar olan Hediye Para tekliflerinde harcama sözü 12 ay için verilecek olup, 500 TL üzeri Hediye Para kullanımlarında 18 ay harcama taahhüdü alınacaktır. Her 100TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır. Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstreye yansıtılacaktır.

Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı 150 TL ile sınırlıdır. Verilen harcama sözü sadece yapılan alışverişleri kapsamakta olup; nakit avans, işlemleri ve TL yüklemeleri harcama sözüne dahil edilmeyecektir. Hediye Para kazanılan alışverişin tamamının ya da bir kısmının iadesi halinde, kampanyanız edilerek harcama sözünden eksik kalan bakiye ekstrenize yansıtılacaktır.

CardFinans ve Fix Card sahipleri yalnızca bir kez Hediye Para kullanım hakkına sahiptir. CardFinans Xtra, Platinum, World Signia/World Elite ve ClubFinans kredi kartı sahipleri ise, Hediye Para kullanımı karşılığı verilmiş olan harcama sözünün %95’ini gerçekleştirmiş olmaları halinde, 2. bir Hediye Para kullanım hakkı elde edebilir. Sunulan iki Hediye Para karşılığı verilen harcama sözlerinin tamamının yerine getirilmesi halinde, yeni bir Hediye Para teklif edilir, en fazla 2 açık Hediye Para kullanımı olacak şekilde Hediye Para fırsatından sürekli yararlanılabilir.

Ek kartlar Hediye Para kullanımı yapamaz ancak Hediye Para kullanımı yapılan asıl karta bağlı ek kartlarla yapılan harcamalar alışveriş sözüne sayılır. Ticari kullanımlar Hediye Para’dan yararlanamaz yararlansa dahi Hediye Para tutarı geri alınır. Müşteri’nin kredi kartını sürekli olarak ve ticari amaçla kullanması yasak olup, bu şekildeki kullanımların olması halinde Müşteri Hediye Para’dan yararlanamayacaktır.

Müşterinin kredi kartını bu şekilde kullanıldığının tespiti halinde Banka, kartı iptal etmeye, Hediye Para tutarını herhangi bir bildirim yapmaksızın geri almaya yetkilidir. Harcama sözünüz devam ederken, ödemelerinizdeki düzensizlik sebebiyle kredi kartı limitinizin düşürülmesi ve harcama sözünüzden eksik bakiye kalması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi geri alınır. kullanılarak gerçekleştirilen harcamalar üzerinden Hediye Para kullanımı gerçekleştirilemez.

Online alışverişler ve işlem sonrası slip çıkmayan işlemlerde Hediye Para kullanımı için 0 850 222 0 900 Bankacılığı’na ulaşılarak kampanyalar menüsü üzerinden kampanyaya dahil olunması gerekmektedir. 02/05/2016 itibarıyla sanal kart ile yapılacak harcamalar Hediye Para programına dahil değildir. Hediye Para programına hangi kredi kartı ile kayıt olunmuş ise, verilen harcama sözünün tamamının sadece bu kart ile yapılacak harcamalar ile kapatılması gerekmektedir.

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin