Go to ...
CardFinans 2017 Ramazan Market Alışverişlerinize 100 TL Para Puan


2017 Qnb Finansbank Kredi Kartı Ramazan Ayı Kampanyası, CardFinans 100 TL ParaPuan Hediye – Yine bir ramazan ayına ulaştık. Herkeste bir huzur ve mutluluk var. İftarlar, teravihler ve sahurlar. Bunların hepsi içimizi yatıştıran güzel değerlerimizden. Herkes ramazan ayı geldiğinde market alışverişlerinin fazlaca yapıldığını bilir. Her zaman yaptığımız masrafın 2 -3 katını yaparız. Ailecek güzel vakitler geçiririz. Cebimizde de çok fazla para olmadığından kredi kartlarına yüklenmek durumunda kalırız.

CARDFİNANS RAMAZAN AYINA ÖZEL KAMPANYA

Bankalarda bunu çok iyi bildiğinden, kendi kredi kartlarının kullanılmasını isterler. Vatandaşta akıllı. Cebinde bir kaç bankanın kredi kartını taşıyor. Doğal olarak da en karlı olan kampanyayı tercih ediyorlar. Bankalarda ramazan ayı ile birlikte kredi kartlarından para puan kazanma kampanyalarına start verdiler. Bu bankalardan birisi de Qnb Finansbank. Ramazan ayı için CardFinans ile güzel bir kampanya yapmışlar. Bizlerde bu kampanyanın merak edilenlerini sizler ile paylaşmaya çalışacağız.

RAMAZAN AYI CARDFİNANS İLE MARKET ALIŞVERİŞLERİNDEN 100 TL PARA PUAN

Qnb Finansbank ramazan ayının bereketini slogan yaparak, siz değerli cardfinans müşterilerine seslenmeye çalışıyor. Bu kampanyaya göre tek seferde market alışverişlerinizde yapacağınız her 100 lira ve üzerindeki harcamalarınız da  10 TL para puan kazanıyorsunuz. Genel toplamda ise 100 TL para puan kazanmış oluyorsunuz. Hani ben genel anlamda 50 TL ve 70 TL para puan hediyeleri görmüştüm ama, 100 lirayı ilk defa gördüm. Özellikle market alışverişlerinde ciddi bir harcama yapanlar bu kampanyayı değerlendirebilirler.

CARDFİNANS RAMAZAN KAMPANYASI AYRINTILARI

Kampanyaya katılım için güzel bir süre sizleri bekliyor olacak. Çünkü kampanyanın katılım tarihleri, yani yararlanma tarihleri 24 Mayıs 2017 ile 24 Haziran 2017 arasında olacaktır. Yalnız ramazan kampanyasına dahil olmak için sistemdeki telefon numaranızdan bir tane de mesaj atmanız gerekecek. Peki bunu nasıl yapacaksınız. hemen izah edelim. Sizlerde kartınız ile harcama yapmadan önce mesaj metni olarak büyük harfler ile RAMAZAN yazıyorsunuz. Sonrasında ise bu mesajınızı 2273’e operatör ayrımı gözetmeksizin yolluyorsunuz.

PARA PUANLARI SON KULLANMA TARİHİ

Bunun dışında kayıt işleminizi çağrı merkezinden de gerçekleştirebilirsiniz. Kazandığınız para puanlar anında kartınıza yüklenecektir. Ayrıca kullanmanız için de 31 Temmuz 2017’ye kadar vaktinizin olduğunu unutmayın. Ama siz siz olun da, bu tarihi geçirmeyin. Zira emeğiniz durduk yerde heba olmasın. Müşteriler Qnb Finansban’ın farklı bireysel kartları ile kampanyaya katılabilecek ve yararlanabilecektir. Yalnız bu kartlarınızdan toplamda en fazla 100 TL para Puan kazanabilirsiniz.

ÇOK ÖNEMLİ HATIRLATMA

Ek kartlarınız ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız para puanlar, kartınıza yüklenecektir. Burada önemli bir hatırlatmada bulunmak istiyorum. Sizler de lütfen bu önemli hatırlatmayı aklınızdan çıkarmayınız. Aynı gün, aynı iş yerinden yapacağınız alışverişlerden sadece ilki kampanyaya dahil ediliyor. Bu açıdan sizlerde aynı yerden alışveriş yapacaksanız, araya en az birer gün koymayı unutmayınız. Her müşterinin kampanyadan bir defa yararlanma hakkının olduğunu da belirtelim. yani her müşteri en fazla 100 lira kazanabilir.

Aldığınız ürünleri iade ettiğinizde bu harcamanızdan kazandığınız para puanlarda iptal edilecek ve geri alınacaktır. Eğer para puanını harcamışsanız, bu durumda da, kartınıza bu tutar borç para puan olarak yansıtılacaktır. Kazandığınız para puanlar ile yaptığınız alışverişler kampanya dahilinde değildir. Ayrıca toptan satış ve ticari kullanımlarda kampanya dahilinde değildir.

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin