Go to ...
Cardfinans 200 TL Yılbaşı Kampanyası


QNB Yeni Yıl 200 TL Para Puan Hediye- Değerli dostlarımız, sizlerde yılbaşı masraflarından şikayetçiyseniz o halde bu yazımızı muhakkak okumalısınız. Herkes yıl başında doyasıya bir gün ve gece geçirmek istiyor. Vergiler, dükkan masrafları, ev kredisi, araba kredisi, ihtiyaç kredisi, faturalar vb. tüm can sıkıcı giderlerini bir köşeye koyar ve ailesi ile güzel ve eğlenceli vakitler yaşamak isterler. Budan dolayı da hediyeler ve market masrafları yaparlar.

QNB FİNANSBANK CARDFİNANS 200 TL YENİ YIL KAMPANYASI

Tabi yeni yılda güzel ve eğlenceli bir gece geçirmenin de maliyeti var. Bundan dolayı da herkes kredi kartını kullanıyor. Bankalarda bu harcamaları kendi bankalarının kredi kartlarından gerçekleştirmeniz için bedava para puan kampanyaları düzenliyorlar. bu bankalardan birisi de QNB FİNANSBANK. Bugün sizler için Cardfinans 200 TL Yılbaşı Kampanyası konusunu işleyeceğiz. Sizlerde harcamalarınızda taksit ve diğer avantaj yakalarken birde bedava alışveriş elde edersiniz.

CARDFİNANS 200 TL YENİ YIL KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Yiğidi öldür ama hakkını da ver demişler. QNB Hakikatten de güzel bir kredi kartı kampanyası düzenlemiş. Bundan dolayıda kendisini tebrik etmek gerekiyor. Sizlerde 31 Aralık 2016 tarihine kadar Cardfinans ile;  giyim, elektronik, kozmetik ve restoranlarda yapacağınız her ve üzeri alışverişlerde 10 TL de para puan kazanabilirsiniz. üstelik bunun limiti de diğer bankalar daki gibi düşük değil. Tamı tamına 200 TL para puan kazanabilirsiniz.

CARDFİNANS 200 TL YENİ YIL KAMPANYASI KATILIMI

Bu kampanyaya katılmak isterseniz yapmanız gereken cep telefonunuzu elinize almak ve mesaj bölümünğ açmak. Ardından da mesaj bölümüne YENIYIL yazıp 2273’e (hangi operatör plursa olsun fark etmez) mesaj atmanız gerekir. Lakin bazı card finans kullanıcıları farklı numaralardan daha doğrusu bankada kayıtlı olmayan telefon numarasından mesaj atabiliyor. Buda yanlış bir tutum oluyor. Bankada kayıtlı numaranız ne ise ondan mesaj atmalısınız.

Bu işlemden sonra bir teyit mesajı gelecektir. Bunada onay verdikten sonra cardfinans yeni yıl kampanyasına katılımınız sağlanacaktır. Şunuda belirtelim. 1 mesaj ücreti operatörünüzün kısa mesaj tarifesi ne ise o fiyatüzerinden kesiliyor.

CARDFİNANS 200 TL YENİ YIL KAMPANYASI DEYAYLARI

Şimdide bu kampanyanın detaylarına inelim. Bu kampanyadan bir kişi sadece bir defa yararlanıyor. yani farklı farklı kredi kartlarınız olsa da sadece bir defa yararlanabiliyorsunuz anlayacağınız. Kazandığınız para puanlar anında harcama yapılan kredi kartına yükleniyor. Şimdi de sıkı tutunun. Kazandığınız para puanları 31 Ocak 2017 tarihine kadar harcayabilme imkanınız bulunuyor. Eğer para puanlarınızı harcamazsanız banka tarafından 1 şubat 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Sanal kartlar, banka kartları, ticari kartlar ve önceki para puanlarda yapılan harcamalar bu kampanya dahilinde değildir. Diyelim ki çocuğunuza bir hediye aldınız. Bu hediyeyi de geri iade ettiniz. bu durumda kazandığınız para puan geri alınmaktadır. Ticari kullanımlar maalesef bu kampanyadan yararlanamıyor. Diyelim ki bir boşluğa geldi ve para puan eklendi. Merak etmeyin banka bu para puanı geri alacaktır.

Önemli olan bir diğer mevzu ise; aynı işlerinde eğer aynı gün içerisinde bir kaç defa ve üstü alışveriş yaparsanız, yalnızca ilki kampanyaya dahil edilmektedir. Bundan dolayı aynı gün değilde, farklı günlerde bu işyerlerinde alışveriş yapmanızı öneririm.

Değerli okurlarımız ve sevgili takipçilerimiz, Cardfinans’ın 200 TL para puan kampanyasından söz etmeye çalıştık. Sizlerde QNB müşterisi iseniz bu kampanyayı muhakkak değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Zira yeni yılda dünya kadar masraf sizleri bekliyor olacak. 200 TL de hiçte fena bir rakam değil. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

QNB Finansbank 2017 Yeni Yıl Online İhtiyaç Kredisi

Alkbank İlk Kredim ile Yeni Yıl Sürprizi

Yeni yılda en düşük krediyi çekebileceğiniz bankalar burada

Vakıfbank 2017 Halden Anlayan Yılbaşı Kredisi

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin