Go to ...
Büyük Fırsat Sağlık Çalışanlarına Özel Vakıfbank Tıp Haftası Kredi Kampanyası


Vakıfbank Tıp Haftasına Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı ve düşük faizli kredi fırsatı- Değerli sağlık çalışanı okurlarımız, öncelikle TIP Bayramınızı kutlayarak yazımıza geçmek istiyorum. Hepimiz istisnasız krediye ihtiyaç duyuyoruz. Kredi ihtiyacı olmayan bir Allah’ın kulu neredeyse yok. Kodamanlar bile kredi alıyorlar. Haliyle kendini insanların sağlığına ve sıhhatine adamış sağlık çalışanları da ciddi manada krediye ihtiyaç duyuyor.

VAKIFBANK’TAN SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN ÖZEL KREDİ FIRSATI

Şuan faiz oranları belirli bir düzeyde. Çok düşük değil. Ayrıca bazı bankalardaki faiz oranları ise dudak uçuklatacak kadar korkunç. Lakin şimdilerde Vakıfbank özel bir kredi kampanyası geliştirmiş. Tabi bizlerde bu yazıya hemen el atmak istedik. Tıp Haftasına özel kredi kampanyası. Her okuyanın dikkatini çekecek ama sadece sağlık personelinin yararlanabileceği mükemmel bir kredi diyebiliriz. Peki vakıfbank tam olarak ne sunuyor? Şimdide bu soruyu yanıtlayalım.

VAKIFBANK TIP HAFTASINA ÖZEL KREDİ AYRINTILARI

Başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının faydalanabilmesi adına vakıfbank’tan yepyeni bir kredi fırsatı gelmiş oldu. Peki bu krediyi özel yapan şeyler nelerdir? Örneğin herkese göre ödeme seçeneklerinin olması bir çok kişinin yüzünü güldürecektir. Çünkü 3 ay ertelemeli kredi alabileceğiniz gibi, aylık eşit taksitli kredide alabilirsiniz. 3 ayda bir ödemeli kredi çekebileceğiniz gibi değişken taksitli olarak da kredinizi ödeyebilme imkanı sunuluyor.

Alacağınız kredinin faiz oranı ise gerçekten de çok özel bir sayıya denk geliyor. Vakıfbank %1,11 faiz oranlı kredi alabilmenizi olanak tanıyor. Şuan inanın ki neredeyse %2 faiz oranına yakın kredi veren bankalar var. Dolayısıyla vakıfbank’ın faiz oranı çok iyi. Birde alacağınız krediyi 3 ay  ile 48 ay arasında geri ödeyebiliyorsunuz. Vade seçenekleri de mevcut. Ha bir de kredi üst limiti de 90 bin lira olarak karşımıza çıkıyor. Dilerseniz şimdide bir iki hesaplama yapalım.

48 AY VADE İLE 10.000 TL ALIRSAK NE ÖDERİZ?

Ufak ihtiyaçlarınız var. Uzun vadede etkilemeyecek şekilde küçük taksitler ile ödemek istiyorsunuz. 48 Ay vade ile 10 bin lira almayı planlıyorsunuz. Tabi faiz oranının %1,11 olduğunu belirlemiştik. Şimdide bu faiz oranına göre aylık ne kadar ödeyeceğinizi belirleyelim. Aylık ödemeniz gereken taksit 283,33 TL’ye denk gelmektedir. Toplamda ise ödeyeceğiniz kredi tutarınız 13.599,84 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranınız %17,5464 ve Kredi tahsis ücretiniz ise 50 TL olacaktır.

48 AY VADE İLE 90.000 TL ALIRSAK NE ÖDERİZ?

Dilerseniz şimdide en yüksek limit olan 90 bin lirayı en yüksek vade olan 48 ay ile aldığınızı varsayalım. Faiz oranı değişmiyor. %1,11 olarak faiz oranı ayarlanmış. 724kredinotu.com hesaplaması ile Aylık ödenecek kredi tutarınızın 2.549,89 TL olduğunu görebiliyoruz. Geri ödeyeceğiniz kredi tutarı da 122.394,72 TL olacaktır. Bu arada ödemeniz gereken kredi tahsis ücretiniz ise 450 TL olacaktır. Efektif Yıllık Faiz Oranı da bu hesaplamalara göre %17,5463’e denk geliyor.

HESAPLAMA DETAYLARI

Efektif yıllık faiz oranına kredi tahsis ücreti, faiz ve vergilerin dahil olduğunu belirtelim. Tabi şimdi hemen hayat sigortasını soracaksınız. Ama hayat sigortası kişiden kişiye değiştiği için yıllık maliyet oranına dahil edilmiyor. Zira çektiğiniz kredinin tutarına, yaşınıza, cinsiyetinize ve kredinin vadesine göre değiştiği için hayat sigortası sonradan hesaplanıyor. Aklınızda bir rakam oluşturması adına 35 yaşındaki birinin 10 bin lira krediyi 48 ay taksitle aldığını farz edelim.

Buna göre yıllık ödenmesi gereken 35,55 TL olacaktır. Yine aynı kişi yani 35 yaşındaki erkek bir müşteri bu defa da 90 bin lira çekerse ve bunu da 48 ay vade ile düşünürse, yıllık ödenmesi gereken sigorta primi 339,63 TL olacaktır. 3 Ay ertelemeli kredi aldığınızda toplam kredi borcunu 45 ay da ödemeniz gerekecektir. Son olarak bu faiz oranından yararlanmak isteyenlerin en az asgari bir ücret tutarında kredili mevduat hesabı açtırmaları şarttır.

TIP HAFTASI KREDİSİNE DESTEK OLMAK İÇİN FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Bordro24 İhtiyaç Kredisi Halkbank Şubelerinde Geç Kalma

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin