Go to ...
Burganbank Nakit İhtiyaç Kredisi Kampanyaları


Değerinizi bilen, süper net, borç transfer ihtiyaç kredisi, birikimli ihtiyaç ve ipotekli ihtiyaç kredileri-  Bu yazımızı son zamanlarda yıldızı parlayan ve açtığı şubeleri ile bir çok şehide hizmet veren Burganbank’a ayırıyoruz. İhtiyaçlarımız bitmediğinden dolayı da, ihtiyaç kredisi başvurularının de ardı arkası kesilmiyor. Herkese kredi lazım. Durum böyle olunca da bankalara hücum ediyoruz. Lakin doğru kredi hangisidir ve hangi kredi en uygundur sorusunun cevabını  veren kimse yok.

BURGANBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARI GENEL AÇIKLAMA

İşte burada 724kredinotu.com olarak çok büyük bir misyon üstleniyoruz. Hiç bir finans kuruluşu il bağımız olmadığından, bankaların tüm güncel kredi haberlerini de sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bugünde Burganbank’ın tüm ihtiyaç kredisi kampanyalarını ayrı ayrı sizlere aktarmaya çalışacağız. Sizlerde kendinize uygun bir kredi bulabilirseniz, ne mutlu bize. Dilerseniz, daha fazla vakit kaybetmeden kredi kampanyalarının detaylarına geçiş yapalım.

DEĞERİNİZİ BİLEN İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerde Burganbank müşterisi iseniz ve borcunuza da sadıksanız, o zaman burganbank’dan sizlere müjdeli bir haber var. Değerini bilen ihtiyaç kredisinde müşterilerin faiz oranları farklılık gösterebiliyor. Herkese aynı faiz oranı verilmiyor. Faiz oranları da belirlenirken Findeks kredi notunuza bakılıyor. Kredi notu yüksek olanlar düşük faiz, düşük olanlarda yüksek faiz uygulanıyor. Bunun içinde 3 farklı kategori belirlenmiş. Bunlar;

  • Platin Kredi: Kredi skoru: 1350 ve üstü olan müşteriler faydalanabilmektedir. Burada uygulanan faiz oranı %1,19’dur.
  • Altın Kredi: Kredi skoru: 1250 ile 1350 arasında olan müşteriler faydalanabilmektedir. Burada uygulanan faiz oranı %1,22’dur.
  • Gümüş Kredi: Kredi skoru: 1110 ile 1250 arasında olan müşteriler faydalanabilmektedir. Burada uygulanan faiz oranı %1,29’dur.

 

Bu krediyi 100 bin liraya kadar çekebiliyorsunuz.  Üstelik 48 ay vade fırsatı da sunuluyor.  Bu kredi 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kredi notunu merak edenler; Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim? konulu yazımızı okuyabilirler. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Kredi tahsis ücreti de alacağınız kredi toplamının %0,5’i kadardır.

DEĞERİNİZİ BİLEN İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

SÜPER NET İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Burada asıl önemli olan ey vadeniz kaç ay olursa olsun faiz oranını değişmemesidir. Bu kampanyanın geçerli olduğu tarihi 31 Mart 2017 dir. Kredi tahsis ücreti bulunmaktadır. Lakin kredi tutarının %0,5’i kadar cüzi bir değerdir. Krediye yani limitine bağlı olarak değişebilmektedir. Bunun dışında birde haya sigortası yaptırmanız gerekiyor. Oda yaşa ve cinsiyete göre değişiyor. Bu krediyi 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. Faiz oranı müşteriye göre %1,45 ile %1,53 arasında değişiyor.

BORÇ TRANSFER İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerinde farklı bankalara kredi ve kredi kartı ödemeleriniz varsa ve bunları ödemekte zorlanıyorsanız burganbak yanınızda. Geliştirdiği borç transfer kredisi sayesinde dağınık kredi borçlarınızı tek bir bankada tek bir günde birleştirebiliyorsunuz. Çektiğiniz krediyi 48 aya kadar vadelendirebiliyorsunuz. Faiz oranı %1,55’den başlıyor. Kredi tahsis ücreti olarak kredinin %0,5’i alınıyor. Hayat sigortası da haliyle yaptırmanız şart.

BORÇ TRANSFER İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME PLANI

 

 

 

 

 

BİRİKİMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

BurganBank ile birikimli ihtiyaç kredisi alanları çok özel fırsatlar bekliyor. Kredi faizi için %1,10 oranı belirleniyor. Bunun dışında %15 devlet katkılı BES’e katılabilme imkanı oluyor. Hesap işletim ücreti vermiyorsunuz. Havale ve EFT muafiyeti de söz konusu. Detaylı bilgiye burganbank şubelerinden ulaşabilirsiniz. Faiz oranı da %1,10 ile %1,21 arasında değişiyor. Kredi vadesi de 48 aya kadar çıkarılabiliyor.

İPOTEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Bir diğer ihtiyaç kredisi ise ipotekli kredidir. Acil para lazım olur ama anında bulamayız. Acil ev satma yoluna gideriz. Burganbank sayesinde artık evi ve konut satmanıza gerek. Ev ve konutun değerine göre kredi alma imkanı var. İpotek değerinin %50 sine kadar kredi alabilirsiniz. En fazla yararlanabileceğiniz vade sayısı 48 aydır. Tabi bu kredi ile ilgili de detaylar için şubelere uğramanız gerekiyor.

Değerli dostlarımız, burganbank’ın bizler için sunduğu ihtiyaç kredilerinden kısa ama öz olacak şekilde bahsetmeye çalıştık. Faiz oranları ve imkanları iyi bende düşünebilirim diyorsanız, burganbank sizleri bekliyor. İşin açıkçası bende 1 – 2 sene önce burganbank’dan kredi çekmiştim. Memnun kalmıştım. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle.

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin