Go to ...
Bu Faiz Oranı Gerçek Mi? Vakıfbank Memur Kredisi TC İle Başvuru


Vakıfbank kamuya özel kuruluş yıl dönümü kredisi,  Düşük faizli ve hesaplı ihtiyaç kredisi – Tüm memur arkadaşlarım ve okurlarımız, bunca kredi haberi yaparken, sizi es geçmek olmaz ve bize yakışmazdı. Dolayısıyla da bizlerde bu yazı ile sizlere mükemmel bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Görenlerin ve duyanların bu faiz oranları gerçek mi? diye sordukları cinsten. Bizlerde piyasa şartlarını bildiğimizden, kredi haberini görünce hemen sizler ile paylaşmak istedik.

VAKIFBANK KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KAMU KREDİSİ

Ülkemizde herkes krediye ihtiyaç duyuyor. Buna memur kesimi de dahil. Tabi memurlar ciddi bir çalışma gücünü temsil ettiklerinden, bankalarda onları kaçırmak istemiyor. Diğer kampanyalar bir yana dursun ama bugün söz edeceğimiz kampanya çok iddialı. Vakıfbank 63. yılına özel kamu çalışanlarına özel bir kredi kampanyası düzenlemiş. Peki şartları neler? Bu sorunun cevabı için sizleri daha fazla meraklandırmadan yazımız ile baş başa bırakmak istiyorum.

KAMUYA ÖZEL VAKIFBANK KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Öncelikle bu krediye kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan tüm memurların ve kadrolu işçilerin başvuru yapabileceklerini belirtelim. Uygun ödeme seçenekleri de mevcut. Örneğin kredinizi aylık eşit taksitli alabileceğiniz gibi, 3 ayda bir taksitli, 3 ay ertelemeli ve değişken taksitli olarak da geri ödeme seçenekli alabilirsiniz. Bu arada alacağınız kredinin limiti de çok özel. Zira tamı tamına 90 bin liraya kadar, kredi alabilme imkanı sizlere getiriliyor.

Dilerseniz faiz oranlarına da değinelim. Faiz oranları kredi tahsis ücreti talep edip etmemenize göre değişiklik gösteriyor. Bunun dışında ise kredinin limiti de faiz oranlarının belirlenmesinde etkili. En düşük faiz oranının %1,11 olduğunu da belirtelim. Ben büyük içtenlikle söylüyorum ki şuan piyasada ki en uygun faiz oranı. Zira şimdiye kadar sunulan faiz oranlarında en düşük oran %1,16 olarak görmüştüm. Bazı bankalarda ise %2 neredeyse faiz oranı. haliyle de bu oranı yakalayabilirseniz şanslısınız.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Değerli dostlarımız, hem daha fazla bilgi almak hemde başvurunuzu yapmak isterseniz sizlere en yakın vakıfbank şubelerine uğrayabilirsiniz. Bunun dışında ya zaten sabah 8 akşam 5 çalışıyoruz diyorsanız da online başvuru imkanı da var. T.C Kimlik numaranızı ve diğer bilgilerinizi girerek 3 -5 dakika içerisinde başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. İhtiyaç duyacağınız link; https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx

KREDİYE GÖRE FAİZ ORANLARI BELİRLEME

Kredi Tahsis ücreti ödeyerek kredi almayı düşünüyorsunuz. O halde alacağınız kredi tutarı 1.000 TL den 10.000 TL’ye kadarsa ve kredi vadeniz de 3 aydan 48 aya kadar ise faiz oranı da sizler için %1,16 olacaktır. 

Kredi Tahsis ücreti ödeyerek kredi almayı düşünüyorsunuz. O halde alacağınız kredi tutarı 1.000 TL den 10.000 TL’ye kadarsa ve kredi vadeniz de 3 aydan 48 aya kadar ise faiz oranı da sizler için %1,15 olacaktır. (Yalnız bu faiz oranı için kredinizi aldığınız da aynı gün otomatik ödeme talimatı da vermeniz gerekecektir.)

Kredi Tahsis ücreti ödeyerek kredi almayı düşünüyorsunuz. O halde alacağınız kredi tutarı 10.001 TL den 90.000 TL’ye kadarsa ve kredi vadeniz de 3 aydan 48 aya kadar ise faiz oranı da sizler için %1,12 olacaktır. 

Kredi Tahsis ücreti ödeyerek kredi almayı düşünüyorsunuz. O halde alacağınız kredi tutarı 10.001 TL den 90.000 TL’ye kadarsa ve kredi vadeniz de 3 aydan 48 aya kadar ise faiz oranı da sizler için %1,11 olacaktır. (Yalnız bu faiz oranı için kredinizi aldığınız da aynı gün otomatik ödeme talimatı da vermeniz gerekecektir.)

Kredi Tahsis ücreti ÖDEMEK İSTEMİYORSUNUZ. O halde alacağınız kredi tutarı 1.000 TL den 90.000 TL’ye kadarsa ve kredi vadeniz de 3 aydan 48 aya kadar ise faiz oranı da sizler için %1,25 olacaktır. 

Kredi Tahsis ücreti ÖDEMEK İSTEMİYORSUNUZ. O halde alacağınız kredi tutarı 1.000 TL den 90.000 TL’ye kadarsa ve kredi vadeniz de 3 aydan 48 aya kadar ise faiz oranı da sizler için %1,24 olacaktır. (Yalnız bu faiz oranı için kredinizi aldığınız da aynı gün otomatik ödeme talimatı da vermeniz gerekecektir.) 

Kredim Akbank’ta Şimdi Al Taksitlerini Yaza Kadar Ertele

Denizbank Belgesiz Kredi ile Hoş Geldin Faizi

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin