Go to ...
BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR


Borç transfer kredisi banklar, kredi kartı kredisi, borç ödeme kredisi veren bankalar: Borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir? Hangi bankadan borç transfer ettirmeliyim? Hangi bankanın faiz daha da düşük? gibi sorular sizlerin de kafasını kurcalıyor ve doğru bir cevap alamıyorsanız yüzde yüz doğru yerdesiniz demektir. En doğru ve güncel bilgiler ile bu soruları sade, yalın ve anlaşılır bir dil ile cevaplandırmaya çalışacağız.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR GİRİŞ AÇIKLAMASI

Değerli dostlarımız, bugün sizlere Borç Kapatma Kredisi Veren Banklar hangileri ve ne? konularını paylaşacağız. Maalesef kredi ve kredi kartı batağına saplanan bir çok insan var ve bu durumda ne yapacağını da bilmediğinden her geçen gün bir bataklığa bir atım daha da batıyorlar. Sizlerinde bankalara olan borçlarınız üstesinden gelinmez durumda ise borç transfer kredisini düşünmeniz gerekiyor. Dilerseniz ilk bankanın tanıtımıyla yazımıza devam edelim.

VAKIFBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Vakıfbank kredi kartı borçlarınızı rahatça ödeyebilmeniz için borç trasfer kredisini geliştirmiş. Bu kredinin üst limiti 20.000 TL dir. Ayrıca 18 aya varan vadeler ile bu krediyi ödeyebilirsiniz. Bunun dışında ödemelerinizi dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz eşit ödeme seçeneklerinden yararlanın ister değişken taksitli ödeme planı ile ödeme planınızı kendiniz belirleyin.

VAKIFBANK ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

vakifban-borc-trasfer-faiz-oranlari-ve-faiz-maliyet-tablolari

AKBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Türkiye de en fazla tercih edilen bankalardan biri olan AKBANK da borç kapatma kredisi vermektedir. Taksitli Borç Transferi ile diğer bankalardaki borçlarınızı Axess’e aktarabilir, uygun faiz oranlarıyla geri ödeyebilirsiniz. Taksitli kredi kartı borç transfer kredisini 12 ay vade ile alabilirsiniz. Ayrıca bu kredinin maksimum tutarı 20.000 TL dir. Uygulanan faiz oranı ise %2,02 dir.

BURGAN BANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Burgan Bank da borç kapatma kredisi ile en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Sizinde borçlarınız artık üstesinden gelinmez bir hal aldıysa bunları burganbank da birleştirebilir ve dağınık olan kredi ödeme günlerini tek günde birleştirebilirsiniz. Üstelik çektiğiniz krediyi de 48 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Yani kendinizi zorlamadan ufak ufak borçlarınızı bitirebilirsiniz. Son olarak faiz oranının %1,51 olduğunu da belirtelim.

BURGAN BANK FAİZ ORANLARI

borc-transfer-kredisi-burgan-bank

ŞEKERBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Öncelikle Şekerbank’ın güzel bir kampanya yaptığını belirtmemiz gerekiyor. Borç kapatmanız için tamı tamına 100.000 TL ye kadar kredi imkanınız oluyor. Üstelik 48 ay vade ve %1,44 faiz oranı ile alabilme imkanınız da bulunuyor. Bireysel Kredi, Kredi Kartı, Kredili Mevduat Hesabı borçlarınızı Şekerbank Borç Transferi Kredisi ile kapatıp, sadece Şekerbank’a borçlanarak ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

ŞEKERBANK YILLIK FAİZ TABLOSU

sekerbank-borc-transferi-kredisi

FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Bunaltıcı kredi ve kredi kartı borçları sizleri de içinden çıkmaz bir hale soktuysa finansbank borç kapatma kredisi ile rahat bir nefes alabilirsiniz. Sizlerde dağınık borç ödeme günlerinizi finansbank ile teke indirebilir ve uzun vade ile yavaş yavaş borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Finansbank borç kapatma kredisi 48 ay vade ile alabilirsiniz. Ayrıca faiz oranı ise %1,20 dir. 

FİNANSBANK ÖRNEK MALİYET TABLOSU

borc-transfer-kredisi_-finansbank

ODEABANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Artık borçlarınızı ayrı ayrı takip etmenize gerek kalmayacak. Büyük küçük tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı Odeabank’a transfer edebilirsiniz. 20.000 TL krediyi %1,55 faiz oranı ile alabilirsiniz. ayrıca 36 ay vade imkanı da bulunuyor.

ODEABANK ÖRNEK MALİYET TABLOSU

odea-bank-borc-transfer-kredisi-ornek-maliyet-tablosu

Değerli dostlarımız bir yazının daha sonuna geldik. Bugün sizlere borç kapatma kredisi veren bankları bir arada sunmaya çalıştık. Böylece en hesaplı olan krediye başvuruda bulunabilirsiniz. Bu yönüyle de oldukça istifadeli bir konu olduğunu düşünüyorum. Ayrıca aşağıdaki konu linklerimizi de incelemeyi unutmayın.

EMEKLİLERE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR

PTT KREDİ BAŞVURUSU YAPMAK ÇOK KOLAY

LÜTFEN BU YARARLI YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

6 Responses “BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR”

  1. Ramazan
    7 Ocak 2021 at 14:41

    Borcumu kapatmak istiyorum tek bir bankaya olsun bana dönüş olmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin