Go to ...
BKM Express Dijital Cüzdanınız


Dijital Cüzdan, BKM Express ?- Son yıllar ile birlikte çok çok büyük sınırlara dayandı. Ciddi manada gelişti ve gelecekte nerelere dokunacak bilmiyoruz. Lakin şuan kurumlar teknolojiyi neredeyse tüm ürünlerine entegre etmiş durumda. 2-3 günde yaptığımız iş ve işlemleri 5 dakikada halledebiliyoruz. Örneğin Askerlik durum belgemizi evimizden -devlet sayesinde alabiliyoruz.Yine aynı şekilde mezuniyet belgemiz mi lazım oldu e-devlet ile alabiliyoruz.

BKM EXPRESS DİJİTAL CÜZDAN ÖN BİLGİLENDİRME

Tabi e-devler genelde devlet kurumları ile ilgili olan şeyler. Aynı şekilde bir kaç dakika içerisinde kredi başvurumuzu yapıp 5 dakika içerisinde de onay alabiliyoruz. , kredi kartı ve kredi olayları hayatımızda  oldukça fazla hissediliyor. Ayrıca hepimizde de neredeyse en az 2 -3 kredi kartı var. Mağazaya gidip alışveriş yapacağımıza online harcıyoruz. İşte tamda burada BKM Express devreye girer. Kolay, güvenilir ve hızlı bir alışveriş imkanı sunar. Bugün BKM Express hakkında merak ettiklerinizi anlatmaya çalışacağız.

BKM EXPRESS DİJİTAL CÜZDAN NEDİR? NEYİ AMAÇLIYOR?

BKM Express kolay alışveriş sistemidir. Kredi kartlarınızı sisteme yüklüyorsunuz. Ardından da harcamalarınızı ister , ister yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca para gönderebilme özelliği de mevcuttur. Tabi bu kısa ve küçük bir tanım. BKM Express’e bir defa kart bilginizi yüklemeniz yeterli oluyor. Daha sonrada alışverişlerinizde bir daha da ihtiyaç duymuyorsunuz. Bu sisteme göre kart numaranızın bir bölümünü girersiniz.

Bu da alışverişinizi daha da güvenli kılar. Kart numaranızın çalınmasından korkmazsınız. Ayrıca kredi kartınızı üstünüzde taşımanıza da gerek yok. BKM Ekspress’e üyü olmak bedava. Ayrıca harcama ve alışverişlerinizde de ekstradan para ödemiyorsunuz. Dilerseniz şimdide diğer ayrıntılara inelim.

BKM EXPRESS İLE İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ

BKM Ekspress sayesinde artık üzerinizde kredi kartınızı taşımanıza gerek yok. Kredi kartı bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmanıza da gerek yok. Deminde bahsettiğim gibi ekstradan ücrette vermenize gerek yok. Güveli alışveriş fırsatları sizleri de bekliyor. Peki internetten alışveriş nasıl yapılacak? Bunun için; Ödeme sayfasında BKM Express ile ödeme seçeneğini tıklıyorsunuz. Ardından BKM Express sayfası açılıyor.

Üye girişinizi yapıyorsunuz. Hangi kredi kartınız ile ödeme yapmak istiyorsanız onu seçiyorsunuz. Ayrıca taksit seçeneğini de belirliyorsunuz. En sonunda da gönderilen doğrulama kodunu giriyorsunuz ve alışverişiniz tamamlanıyor. Bunun dışında BKM Ekspress mobil uygulamasını da indirerek kullanabilirsiniz.

BKM EXPRESS İLE 7/24 PARA GÖNDERME

Sizlerde bir yakınınıza veya sevdiğinize para göndermek mi istiyorsunuz; BKM Expres ile bu oldukça basit. Öncelikle sisteme giriş yapıyorsunuz. Kime para göndermek istiyorsanız o kişinin cep telefonu numarasını yazıyorsunuz. Ardından Kaç lira gönderecekseniz o tutarda ekrana giriyorsunuz. En sonunda da banka size bir doğrulama kodu gönderecek. Bu kodu girerek işleminizi tamamlayacaksınız.

Eğer parayı gönderdiğiniz kişi BKM Exspress’e üyeyse para kartına doğrudan aktarılıyor. Eğer BKM Ekspress üyesi değilse de bu defada telefonuna gelen kod ile gönderdiğiniz bankaya ait herhangi bir ’ye gidiyor ve parasını kolayca çekebiliyor.

BKM EXPRESS İLE YÜZ YÜZE ALIŞVERİŞ

Sizlerde BKM Ekpress üye iş yerlerinde sıra beklemeden telefon uygulaması sayesinde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ödemenizi BKM Express aracılığı ile yapmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Ardından BKM Express mobil uygulamasından ki QR ödeme seçeneği kodunu giriyorsunuz. Hangi kredi kartınız ile alışverişinizi gerçekleştirmek istiyorsanız seçiyorsunuz. Ayrıca kaç ay taksit istiyorsanız onu da seçiyorsunuz. En sonda da gelen kodunu giriyorsunuz. İşte bu kadar.

BKM EXPRESS’E KART EKLEMEK NEDEN BU KADAR GÜVENLİ?

BKM Express’i bu kadar önemli kılan özelliği, kredi kartınızın tüm numaralarını girmemenizdir. İlk 6 hanesi ve son 4 hanesini girersiniz. Bu bilgiler ile BKM Express sizi tanır. Bu sayede kredi kartınızın tüm hanelerini paylaşmazsınız. Bu sayede de güven teşkil eder.

BKM EXPRESS İLE TANIMLANABİLECEK  
 • Akbank, 
 • Albaraka,
 • Denizbank,
 • Qnb Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • HSCB
 • İNGBank
 • Kuveyt Türk
 • Odeabank
 • Şekerbank
 • TEB
 • İş Bankası
 • Türkiye Finans
 • Yapı Kredi
 • Ziraat Bankası

 

Tags: , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin