Go to ...
BankPozitif Masrafsız Kredi


Masrafsız kredi, Bankpozitif 50.000 TL masrafsız kredi- En özel ve en ayrıcalıklı kredi haberlerini bulabileceğiniz 724kredinotu.com olarak yine mükemmel bir yazıya daha imza atıyoruz. Çeşitli nedenlerden dolayı hepimiz krediye ihtiyaç duyuyoruz. Bizdeki bu kazanma hırsı olduğu sürecede kredi çekmeye devam edeceğiz. Borç olmadan mal mülk sahibi de olmak bir hayal. Ancak anne yada babadan kalmadıysa şans oyunlarından da bir şey çıkmadıysa borç şart.

BANKPOZİTİF MASRAFSIZ KREDİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Artık bankalardan kredi çekmeye alıştık. Ama artık biraz daha düşük faiz ve dosya masrafsız bir kredi arayışı içerisindeyiz. Hadi faizi anladık, hatta sigortayı da anladık ama kredi tahsisi ücreti de ne oluyor Allah aşkına. Bir çok insan bundan muzdarip. Bizlerde bu sıkıntınızı sezdiğimizden bugün BankPozitif Masrafsız Kredi konusunu işleyeceğiz. Bu yazı kredi çekmeniz de sizlere birer alternatif oluşturacak. Hazırsanız bu özel kredinin tanıtımına geçebiliriz.

BANKPOZİTİF MASRAFSIZ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Masrafsız Kredi başvuru işlemlerinizi sadece 4 dakika içerisinde şubeye gitmeden, hızlı, formalitesiz ve rahat bir şekilde internet üzerinden tamamlayın, üstelik hiç bir ek masraf ödemeyin. Tüm ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadelerle masrafsız kredi fırsatını kaçırmayın. Bu sistem üzerinde öncelikle başvurunuzu yapıyorsunuz ve anında onaylanıyor. Ardından ödeme planını seçip, paranın yatacağı hesabı belirliyorsunuz.

Daha sonra banka yetkilileri imza için sizin belirlediğiniz adrese gelirler. En sonda da belirlediğiniz hesaba krediniz yatar. BankPozitif ihtiyaç kredisinde ek hiçbir masraf yok, çağrı merkezinde sıra beklemek yok, banka şubesine gitmek yok. Hepsi bu kadar basit! Tüm nakit ihtiyaçlarınız için Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi sizleri de bekliyor. Gayet güzel bir kredi kampanyası hazırlamışlar. Şimdide isterseniz gerekli olan belgeler ne onlara bakalım.

KREDİDE İHTİYAÇ DUYULAN BELGELER

BankPozitif’ten kredi almak için ihtiyacınız olan belgeler sadece bu kadar: Nüfus Cüzdanı ve İkametgah veya fatura. Genel itibariyle bu iki belge istenir. Şunu da başta belirtelim; BankPozitif gerekli görmesi durumunda ikinci kimlik veya gelir belgesi talep etmeye yetkilidir. Bankaca belirlenen gerekli evrakların tamamlanmaması durumunda kredi kullandırımı yapılmamaktadır. BankPozitif gerekli görmesi durumunda son üç ay içinde düzenlenmiş ikametgâh belgeniz veya son üç ay içinde adınıza düzenlenmiş elektrik, doğalgaz veya su faturası gibi sabit bir fatura talep edecektir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

3.000,00 TL Kredi Tutarını 12 Ay Vade ve %1,29 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 275,86 TL olacaktır. Toplam Masraflar 0 TL dir. Toplam Geri Ödeme 3.310,36 TL olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %20,2421 dir. 

10.000,00 TL Kredi Tutarını 36 Ay Vade ve %1,29 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 364,42 TL olacaktır. Toplam Masraflar 0 TL dir. Toplam Geri Ödeme 13.119,16 TL olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %20,2423 dir. 

KREDİ NASIL ÖDENİR?

Kredinize ait taksitleri veya toplu ödemelerinizi, Türkiye’deki herhangi bir bankadan Bankpozitif’teki hesabınıza EFT (Bankalar arası Elektronik Fon Transferi) işlemi ile gönderebilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi, anlaşmalı ödeme noktalarından olan Denizbank şube gişelerinden ve Online PTT gişelerinden hiçbir masraf ödemeden, nakit olarak yapabilirsiniz.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

BankPozitif kredi başvurunuzu BURAYI tıklayarak online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Talep ettiğiniz ihtiyaç kredisi tutarını ve dilediğiniz vade sayısını ilgili bölümlere doldurun. 50.000 TL’ye kadar ve 36 aya varan vadelerle, aylık eşit taksit ödemeli, kefil ve teminat gerektirmeyen MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca açılacak olan sayfada istediğiniz miktarı hesaplayabilmeniz için özel bir hesap makinesi de bulunuyor.

Değerli okurlarımız, bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde ek belgelerden, bankacı afra tafralarından, yüksek faiz oranlarından ve en kötüsü olan ekstra masraflardan bıktıysanız, BankPozitif sizleri bekliyor. Şubede sıra bekleme derdiniz artık yok. Dosya masrafı, komisyon, sigorta ücreti, ek hiçbir masraf yok. E daha ne istiyorsunuz. Bence mükemmel bir kredi kampanyası. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayın.

Findeks Kredi Notu Neden Düşer?

Bankalardaki kredi notumu nasıl öğrenebilirim

LÜTFEN BU ÖNEMLİ KREDİ KAMPANYASINI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin