Go to ...
Bankaların yılbaşı kredi kartı kampanyaları


Yeni Yıl Kredi Kartı Kampanyaları, Garanti Bankası, Vakıfbank, Halkbankası- Yepyeni bir yıl ve yeni umutlar, yeni beklentileri ile geliyor. Yılbaşını kutlamamıza 2 haftadan az bir süre kaldı. Herkeste ve her yerde bir telaş ve heyecan var. Alışveriş listeleri hazırlandı. Kimisi kayak merkezi tatili için alışverişe başladı, kimisi de ailecek kutlanacak olan yeni yıl eğlencesi için alışverişe başladı. Lakin ciddi birde masraf bizleri bekliyor. Sadece hediye alışverişleri bile başlı başına bir küflet.

YENİ YIL KREDİ KARTI KAMPANYALARI GENEL AÇIKLAMA

Yukarıda da belirttiğim gibi bu haftalar da ciddi bir harcama bizi bekliyor. Acaba ne yaparız ne ederiz de bu alışverişlerimizi ucuza getiririz diye düşünürken bankalardan güzel haberler gelmeye başladı. Bankaların nasıl kredi kampanyalarının ardı arkası kesilmiyorsa, aynı şekilde  Kredi kartı ile de bir birleri ile yarışır hale geldiler. Durum böyle olunca da gün yüzümüze doğmuş oldu. Bugün sizler için yılı kredi kartı kampanyalarını aktarmaya çalışacağız. hazırsanız ilk kredi kartı ile başlayalım.

VAKIFBANK WORLDCARD, 100 TL WORLD PARA PUAN HEDİYE EDİYOR.

Vakıfbank yine yaptı yapacağını ve müşterilerine oldukça güzel bir kredi kartı kampanyası sunuyor. World üye iş yerlerin de yapacağınız ilk 100 TL ve üstü harcamanızdan sonra her 100 TL’lik harcamalarınızda 10 TL kazanırsınız. Toplamda ise 100 TL World Para Puan Kazanırsınız. kasap, manav, şarküteri, kuyum, saat, optik, oyuncak, kırtasiye, ayakkabı, kozmetik, gıda alışverişlerinizde para puan toplayabiliyorsunuz. Bu kampanyadan 31 aralık 2016 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

World puanlarınız 12 ocak tarihine kadar kartınıza yüklenecektir. Sizlerde en geç 23 ocak tarihine kadar bu para puanlarınızı harcamanız gerekiyor. Aksi takdirde 24 ocak tarihinde para puanlarınız sizden geri alınacaktır.  Başvuru içinde telefonunuzun SMS bölümüne YILBASI yazıp bir boşluk bırakmanız gerekiyor. Ardından da kartınızın sondaki 6 rakamını yazıyorsunuz. Son olarakda bu mesajı Ava, Vodofone, Turkcell fark etmez 6635’e mesaj atıyorsunuz.

HALKBANK YILBAŞINA ÖZEL 100 TL PARAF PARA HEDİYE

Halkbank’ın yeni reklam yüzü olan Şahan GÖKBAKAR, mükemmel bir paraf para reklam filmi yapmış. Sizlerde ilk yüz lira harcamanızdan sonra her yüz lira ve üstü harcamalarınızda 10 TL paraf puan kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan toplamda kazanabileceğiniz para puanı 100 TL dir. 4 kişilik bir aile de bu masrafı yılbaşı için rahatlıkla yapabilirler. Diyedüşünüyorum. Aynı gün içerisinde aynı işlerinden 100 er liralık alışveriş yaparsanız kural gereği yalnızca ilk harcamanız kampanyaya dahil ediliyor.

Kazandığınız paraf puanları 12 ocak 2017 tarihine kadar harcamanız da gerekiyor. eğer kazandığınız parayı belirttiğimiz tarihe kadar harcamazsanız banka 13 ocak tarihinde geri alacaktır. Kampanya katılmak isterseniz ilk harcamanızdan önce Bir sms atmanız gerekiyor. Turkcell, Vodofone veya Avea farketmez telefonunuzun mesaj bölümünü açın ve YENİYIL yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 6 hanesini yazın. işte bu kadar. Sonrada bu mesajı 3404’e mesaj atın.

GARANTİ BANKASI 51 TL BONUS HEDİYE

Sizlerde ilk harcamanızdan önce Telefonunuzun SMS uygulamasına KAZAN yazarak 3444’e bir sms atın. Veyahut Bonus Flaş uygulaması ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanyaya göre elektronik, kozmetik, akaryakıt, market ve kozmetikte yapacağınız her 100 TL ve üstü harcamalarınızda 17 TL kazanırsınız. Toplamda ise 51 TL para puan yani bonus elde edersiniz. Eğer kampanyaya Bonus Flaş ile katılırsanız kazanabileceğiniz toplam bonus 60 TL dir. Bu kampanyadan 31 Aralık 2016 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK CARDFİNANS 200 TL PARA PUANHEDİYE

Sevgili dostlarımız, Cardfinans da yapacağınız her 100 TL ve üstü harcamanız da 10 TL para puan kazanırsınız. Toplamda kazanabileceğiniz para puan 200 TL dir. Kampanyadan 31 Aralık 2016 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız bedava puanları da 31 ocak 201 tarihine kadar harcayabilme imkanınız bulunuyor. Buda güzel bir fırsat doğrusu. Bu kampanyayay dahil olmak isterseniz telefonunuzun mesaj bölümüne YENIYIL yazıp 2273’e mesaj atmanız yeterli oluyor.

AKBANK AXESS YENİ YIL HEDİYESİ

Akbank 31 aralık 2016 tarihine kadar yapacağınız 150 TL ve üzeri harcamalarınızda kartınızın son iki hanesi kadar  para puan hediye ediyor. Ayrıca kartınızın son iki hanesi 50 den az olsa dahi en az 50 TL kazanıyorsunuz. Kampanyaya Katılmak için ise hemen telefonunuzun SMS bölümü açın ve büyük harfler ise YENIYIL yazın. Sonrada 5666’ya yollayın.

Sevgili okurlarımız, şuan itibariyle ülkemizde yeni yıla özel yapılan kredi artı kampanyalarından bahsetmeye çalıştık. Umarım ki sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Yeni bir haberde buluşmak dileğiyle. Bizi takip etmeye devam edin.

Yeni yılda en düşük krediyi çekebileceğiniz bankalar burada

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin