BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR | 724 Kredi Notları

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR

dışında kuruluşlar, gelir belgesiz kedi, banka haricinde kredi : Banka kredi veren kurumlar konusu google de en fazla sorgulanan konulardan bir tanesidir. Lakin google de o kadar çok bilgi kirliliği ve kalabalığı var ki aramak istediğiniz konulara bir türlü ulaşamıyorsunuz Bizlerde doğru ve güncel bilgilendirmeler ile bu konulara açıklık getirmek istedik. Bundan dolayı da bu yazı adeta bir deniz feneri görevi görecektir. GELİR BELGESİZ KREDİ İÇİN TIKLAYINIZ

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR ÖN BİLGİLENDİRME

Herkes gibi sizlerde krediye ihtiyaç duyabilirsiniz çünkü bu insanın doğasında ve geninde olan bir durum. Dünya sürekli yenilenme ve değişme eğiliminde olduğundan bizlerin istekleri de sınır tanımıyor. Hal böyle olunca da bu isteklerimizi karşılama adına krediye başvuruda bulunuyoruz. Lakin bankalarda önümüze 2 şart koşuyorlar. Birincisi kredi notu, ikincisi ise gelir belgesi. ACİL PARA LAZIM KREDİ ÇEKEMİYORUM TIKLAYIN

Bu şartları maalesef bir çok kimseler karşılayamıyor. Bundan dolayı da ne yapacağını bilemiyor. Bu yazıda bunda dolayı sizlere ışık saçarak yol gösterici olacaktır. Bankaya gittiniz ve gelir belgenizi istediler. Bunu da sunamadığınızdan ortada kalıyorsunuz. Yazımızın devamında bu durumlarda neler yapabileceğinizi bulabilecek ve ona göre davranabileceksiniz. Yani bankalara alternatif de diyebiliriz.

GELİR BELGESİZ EV KREDİSİ EMİN EVİM

Değerli okurlarımız, sizlerde ufakta olsa bir ev hayali kuruyor olabilirsiniz. Çünkü yapılan bir araştırmaya göre Türkiye de çalışanların %90’ı ev hayali kuruyor. Yani ah bir evim olsa da ele muhtaç olmasan diyor. Ayrıca kira fiyatları da fahiş noktalara geldi. Bundan dolayı da canınıza tak etti ve bir bankaya ev kredisi başvurusunda bulundunuz. Birde acı gerçek ile karşılaştınız. Banka hem düzenli gelir belgesi hem de kredi notu şartını koşuyor. Bu durum da size uymuyor.

E böyle bir durumda ev hayalinizi başka bahara mı erteleyeceksiniz? Elbette hayır. Sizlere alternatif oluşturması adına Eminevim faktörünü hatırlatmak istiyoruz. Bir çok insanın faizsiz bir şekilde ev sahibi olduklarını unutmayınız. Muhakkak değerlendirilmesi gereken bir başlık. Dilerseniz daha fazla bilgi sahibi olabilmek adına BURADAN EMİNEVİM sayfasına ulaşabilir ve bilgilerinizi bırakarak yetkililerin size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

SENET İLE EV SATIN ALMA YOLU

Ev alma yöntemlerinden biriside senet ile ev alma seçeneğidir. Bir çok inşaat firması artık kredileri kendileri karşılıyor. Yani önden bir peşinat veriyorsunuz. Daha sonra 60 hatta 120 ay vade ile evleri satıyorlar. Hem düşük faiz ile ev sahibi oluyorsunuz. Hemde kredi tahsis ücreti eksper vb. gibi ekstra giderler olmuyor. Bir çok kimseler bankadan çok bu yolu tercih eder hale geldi. Yalnız sözleşme imzalarken avukatınızın da bu metni okumasına dikkat ediniz.

TAŞIT KREDİSİ VEREN BANKA DIŞI KURUMLAR – EMİN OTOMOTİV

Cebinde ehliyeti olan herkesin hayallerinden bir tanesidir son model bir araba sahibi olmak. Ayrıca arabalar lüks olmaktan çok günümüzde ihtiyaç haline geldi. Sizlerde bankalardan bu ihtiyacınızı giderebilme adına kredi çekemiyorsanız, alternatiflerin olduğunu unutmayınız. Bunun için öncelikle EMİNOTOMOTİV ile bir çok kimse araba sahibi oldu. Dilerseniz bu http://www.eminoto.com.tr/ linki tıklayarak EMİNTOMOTİV ana sayfasına yönelebilir ve iletişim bilgilerinizi de bırakarak size dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

SENET İLE ARABA SATIN ALMA

Senet İle araba almakta bir başka yol. Bir çok otomobil firması artık bu yol ile araç satışı gerçekleştiriyor. Ne tahsisi ücreti nede zorunlu yapılması gereken hayat sigortası. Ayrıca bankalara oranla daha da ekonomik. Büyük otomobil firmaları da ön peşinatlı 12 ay vadeli veya 24 ay vadeli ve sıfır faizli krediler veriyor. Düşünün sıfır faiz ile 12 ay vadede hayalinizdeki otomobile kavuşabiliyorsunuz. Bence ciddi manada değerlendirilmesi gereken bir konu.

İHTİYAÇ KREDİLERİNDE GELİR BELGESİ İSTEMEYEN BANKALAR

Gelişi güzel bir bankaya gittiniz ve kredi notunuzun gayet iyi olduğunu ve gelir belgenizi de sunmanız durumunda krediye başvuruda bulunabileceğinizi söyledi. Ama ne yazık ki sizde geçen ay işten çıkarılmıştınız. Böyle durumlarda yani kredi notunuzun iyi olduğu durumlarda gelir belgesi talep etmeyen bankaların olduğunu unutmayınız. Denizbank, Finansbank, Odeabank, İngbank’ın bazı kredilerinin gelir belgesi olmadan da verildiğini belirterek bir başka başlığa geçelim.

ESNAF, KOBİ VE YENİ GİRİŞİMCİLERE KOSGEB KREDİLERİ

Devletimiz küçük ve orta dereceli işletmelerin kendilerini büyütmeleri adına ve geliştirmeleri adına bir çok karşılıksız kredilerini verdiklerini hatırlatalım. Ayrıca bir çok yeni iş yeri bu krediler ile açılıyor ve ayakta duruyor. Bunun için yapmanız gereken KOSGEB eğitimine katılıp, proje sunmanız. Onaylandığı zaman da para muslukları açılıyor.

Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde yukarıda belirttiğimiz durumlarda ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız.

SİZ BANKALARDAN KREDİ KULLANIN FAİZ VE MASRAFLARINI KOSGEB ÖDESİN

0 Faizli KOSGEB Kredisi Nasıl Alınır?

Kosgeb Kadın Girişimci Hibe ve Kredisi

İŞ KURMAK İSTİYORUM NASIL HİBE ALABİLİRİM?

RİCA ETSEM BU YARARLI YAZIYI FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

 

PAYLAŞIM

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR” için 71 yorum

 • 30 Nisan 2018 tarihinde, saat 10:59
  Permalink

  Nkolay aktif bankla 159 TL masraf ücretiyle herkese kredi yeni kanunla kara liste gecikmeler SGK hic biri sorun değil artık herkese 1 saatte kredi …..

  Yanıtla
 • 28 Nisan 2018 tarihinde, saat 16:22
  Permalink

  2000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olacak var mı?

  Yanıtla
 • 26 Nisan 2018 tarihinde, saat 02:32
  Permalink

  10000 tl ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

  Yanıtla
  • 16 Mayıs 2018 tarihinde, saat 17:04
   Permalink

   N’aptın halledebildin mi bende arıyorumda

   Yanıtla
  • 11 Mayıs 2018 tarihinde, saat 10:45
   Permalink

   *Bana para verebilir misiniz Ne kadar olursa olsun fark etmez

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

PAYLAŞIM