Go to ...
Ayda 706 Liraya Akbank Konut Kredisi Durma Sende Tıkla


Akbank 706 TL’ye konut kredisi, Akbank 50 bin lira konut kredisi- Faizler düştü, ev piyasası ise şuan oldukça düşük seviyelerde. Malum şuan ülkemizde herkes temkinli. Elinde parası olan kötü günler için sabit tutmaya çalışıyor. Faiz açısından da şuan uzun zamanlar olmadığı kadar düşük seviyelerde. Anlayacağınız konuta rağbet yok, faizlerde düşük. Bu durum orta direk çalışanlar için hiç görülmemiş bir fırsatta diyebiliriz. Özellikle asgari ücret ile çalışanlar için doğru zaman diyebiliriz.

AKBANK 706 TL TAKSİTLİ 50 BİN LİRA KONUT KREDİSİ ÖN BİLGİ

Bankalar şu sıralar konut kredisi kampanyaları için neredeyse bir birlerine girecekler. Kampanya üstüne yeni bir kampanya geliyor. Bu bankalardan birisi de Akbank. Akbank Sabit Faizli Mortgage kampanyası ile sizleri ev sahibi yapmayı planlıyor. Tabi bizlerde bu haberi sizler için özgünleştirerek sade bir dil ile sunmak istedik. Artık sizlerde bir ev sahibi olabilirsiniz. Yeter ki isteyin ve arzulayın. Merak etmeyin devamı gelecektir. Dilerseniz bu özelhaberin detaylarına ve özelliklerine hep beraber geçelim.

AKBANK 706 TL TAKSİTLİ 50 BİN LİRA KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

En başta asgari ücretlilerin düşünmesi gereken bir kredi haberi olduğunu söylesek de esasen tüm kesimlerin düşünebileceği bir haber. Biliyorsunuz ki konut kredisi alabilmek için eskilerde konutun %25’i peşinat ödemeniz gerekiyordu. Lakin yapılan son değişiklik ile bu oran %20’lere düşmüştür. Yani sizinde elinizde bir miktar birikmişiniz varsa zemin kat veya 1. katta ev alabilme şansınız var. Arkadaşlar 120 bin liralık evler şuan 100 bine zor satılıyor.

Dolayısıyla da 70  – 80 bin liraya da 2+1 ufak bir daire alabilirsiniz. Sizlerde kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız muhakkak bir akbank şubesine uğramalısınız. Akbank sizlere sabit taksitli bir kredi kampanyası hizmeti sunuyor. İlerleyen yıllarda maaşınız artsa da krediniz sabit kalıyor. Ayrıca karı koca çalışıyorsanız bu kredi de hiç ama hiç zorlanmayacaksınız. Zira zaten kiraya giden para ev kredisine gidecek. Ama sonunda ev sizin olacak.

AKBANK 706 TL TAKSİTLİ 50 BİN LİRA KONUT KREDİSİ ÖDEME PLANI

Akbank ile 50 bin lira konur kredisini 120 Ay vade ve %0,97 faiz oranı ile çekebiliyorsunuz. Bu krediyi alırsanız aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 706,99 TL olacaktır. Toplam ödenecek kredi tutarı ise 84.838,54 lira olacaktır. Kredi tahsis ücretine 250 lira ödemeniz gerekecek. Ekspertiz ücreti 750 lira ve Taşınmazın rehin ücretine de 116 lira ödemeniz gerekiyor.

Aylık maliyet oranı %1,0166 dır. Efektif yıllık faiz oranı %12,9051 dir. ortalama 180 lira civarlarındadır. DASK ise 120 lira dır. Hayat sigortası ise yaşa, cinsiyete, vade sayısına ve kredi limitine göre değiştiğinden net bir rakam belirtilemiyor. Esasen bu kredide vade sayısı düştükçe faiz oranları da düşüyor. 24 ay vadeye kadar kredi alırsanız faiz oranı %0,90, 60 ay vadeli kredi çektiğinizde %93, 84 ay vade ile kredi alırsanız %0,95, 120 ay vade ile de kredi çekerseniz faiz oranınız bu defa da %0,97 olmaktadır.

Sevgili dostlarımız, sizlerinde elinizde bir miktar birikmişiniz varsa, kira ödemeyin ve kendi evinizi alın. Hatta günümüzde kiralar neredeyse bin liraya kadar çıkmış durumda. 706 lira ise gerçekten de kiradan bile daha da ucuz. Dünyanın bin bir çeşit hali var. Yaşlanacağınızı da düşünerek, bu avantajlı ortamdan yararlanmaya bakın. Tabi karar verecek merci yine sizlersiniz. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle. Hoş kalın, hoşça kalın…

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM FACEBOOK ALEMİNİN GÖREBİLMESİ İÇİN HIZLI BİR ŞEKİLDE PAYLAŞIP DAĞITABİLİR MİSİN?

Akbank Kredi Kartı Taksitli Borç Transfer Kredisi

Akbank Axess Kredi Kartı Yeni Yıl Hediye Kampanyası

Akbank Gayri Nakdi Krediler ile Kobiler Dahada Güçlü

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin