Go to ...
Ayda 300 Liraya 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Akbank’da


Akbank İhtiyaç kredisi başvurusu, 48 Ay vadeli en düşük faizli kredi- Sevgili okurlarımız, Akbank yine mükemmel hizmetler sunmaya devam ediyor. Malumunuz ihtiyaç kredisi dedin mi herkese lazım oluyor. Dünya kadar ihtiyaç var. Kimsi telefonunu değiştirecek, kimisi eşyalarınız, kimisi işyerinintadilatını yaptıracak, kimisi aracını yenileyecek, kimisi evlenecek, kimisi çeyiz düzecek. Oooo dünya kadar masraf ve ihtiyaç. Hayatımız borç ödemek ile geçiyor.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Borca lıştık. Borçlanmadan bir şeylerin sahibi de olunmuyor. Bunu çok iyi anladık anlamasına amma velakin, aldığımız borcun da en uygun olanını aramaya başladık. Eskiden alternatiflerimiz oldukça az ve küçüktü. Ama şimdi bankalar bizlerin peşinde koşuyor. Faiz oranları ile kapışıp duruyorlar. Hal böyle olunca da bizlere fırsat doğuyor. En uygun krediyi alabilmeniz için bu adres üzerinden bankaların bir birinden güzel kredi haberlerini yayınlıyoruz.

Güncel bilgiyi de anında sizler ile paylaşıyoruz. Bu sayede de tüm bankaları değerlendirerek karlı çıkan sizler oluyorsunuz. Bugün sizlere Akbank ihtiyaç kredisi detaylarını anlatmaya çalışacağız. Dielrseniz lafı daha fazla uzatmadan bu özel kampanyanın detaylarına hep beraber inelim.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Akbank 48 Ay vadeli uzun taksitli bir kredi olanağını sizlere sunuyor. Faiz oranı ise %1,34 olarak belirlenmiş. Üstelik şubeye gitme gibi bir derdiniz de yok. Dilerseniz internet  2 dakika da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternetten hemen kredi başvurusu için BURAYI tıklayınız. Kredinizi tüm ihtiyaçlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İster akbank müşterisi olun, isterseniz de olmayın, uygun ödeme koşulları ile krediyi alıp rahat rahat ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu krediye başvuru gerçekleştirebilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Ayrıca kredi notunuzun iyi olması gerekir. Risk ve istihbaratınızın da olumlu çıkması gerekiyor. Yani kredi sicilinizin de iyi olması gerekir. En azında 5 yıl içerisinde kara listeye girmemeniz gerekiyor. Kredinin taksidi evde kalanalrın gelirlerinin ortalamasının %50’si kadardır. Yani aylık ödeme yapacağınız tutarı Şu örnek ile açıklayalım. 2 bin lira geliriniz var. Eşini de çalışıyor oda 2 bin lira maaş alıyor.

Buna göre 4 bin lira maaşın Buna göre ödeyebileceğiniz aylık en fazla kredi tutarı 4.000 TL X %50 = 2.000 TL dir.  Akıllarda kalması için bir başka örnek verelim. Maaşınız 2.000 TL. Ailede sizden başka çalışan da yok. Buna göre aylık ödeyebileceğiniz maksimum kredi taksidi; 2.000 TL X %50 = 1.000 TL dir. Sizlerde bu hesaba göre alabileceğiniz kredi miktarını hesaplayabilirsiniz.

BAŞVURU BELGELERİ

Nüfus cüzdanı olmazsa olmaz belgelerdendir. Buna ilaveten ikametgah belgesi de istenebilir. Ayrıca SSK’lılar maaş bordrolarını sunmaları gerekiyor. Serbest meslek sahipleri ise vergi levhalarını başvur da getirmeleri gerekiyor. Emekliler ise hesap cüzdanlarını getirmeleri gerekiyor. Maaşını Akbank’dan alan özel sektör çalışanların maaş bordrosu getirmelerine gerek olmuyor.

ÖRNEK ÖDEME MALİYET TABLOSO
  • 10.000 TL İhtiyaç kredisini %1,34 faz oranı ve 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. Bunun için aylık ödeme taksidiniz 300,57 TL oluyor. Kredi Tahsis ücreti 50 TL dir. Aylık Maliyet Oranı %1,6318 ve Efektif Yıllık Maliyet oranı ise %21,4375 dir. Toplamda ise ödenecek tutar 14.427,14 TL dir.
  • 10.000 TL İhtiyaç kredisini %1,34 faz oranı ve 36 ay vade ile alabiliyorsunuz. Bunun için aylık ödeme taksidiniz 368,06 TL oluyor. Kredi Tahsis ücreti 50 TL dir. Aylık Maliyet Oranı %1,6384 ve Efektif Yıllık Maliyet oranı ise %21,5325 dir. Toplamda ise ödenecek tutar 13.250,11 TL dir.
  • 10.000 TL İhtiyaç kredisini %1,34 faz oranı ve 24 ay vade ile alabiliyorsunuz. Bunun için aylık ödeme taksidiniz 505,53 TL oluyor. Kredi Tahsis ücreti 50 TL dir. Aylık Maliyet Oranı %1,6514 ve Efektif Yıllık Maliyet oranı ise %21,7201 dir. Toplamda ise ödenecek tutar 12.132,61 TL dir.
  • 10.000 TL İhtiyaç kredisini %1,34 faz oranı ve 12 ay vade ile alabiliyorsunuz. Bunun için aylık ödeme taksidiniz 922,98 TL oluyor. Kredi Tahsis ücreti 50 TL dir. Aylık Maliyet Oranı %1,6888 ve Efektif Yıllık Maliyet oranı ise %22,2582 dir. Toplamda ise ödenecek tutar 11.075,75 TL dir

 

Bu krediyi aldığınız zaman sigortada yaptırmak zorundasınız. Bu sayede ölüm ve vefat durumlarında kalan tüm borcunuz sigorta şirketi tarafından ödenmiş olur. Örneğin 10 bin lira kredinin ortalama sigorta yıllık tutarı 132,82 liradır. Lakin sigortanın, yaş cinsiyet, vade ve kredi tutarına göre de değişiklik göstereceğini unutmayın.

Saygıdeğer takipçilerimiz, bugün de sizler için hazırladığımız bir kredi haberinin daha sonuna gelmiş olduk. Hiç bir finans kuruluşu ile bağlantımız olmadığından olan biteni noktası virgülüne kadar sizlere sunmaya çalıştık. Öyle umuyorum ki bu yazı da sizler için istifade edebileceğiniz bir düzeyde olmuştur. Yeni bir yazıda buluşuncaya dek hoşça kalın…

Akbank Altın Mevduat Hesabı ile Altınlarının Güvenle Büyüsün

 

 

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin