Go to ...
Avea’lılara TEB Pratik Kredi


Turktelekom Avea’lılara TEB Pratik Kredi- Mükemmel ötesi bir kredi haberi ile karşınızdayız. İhtiyaçlarımızın ardı arkası kesilmiyor. Özellikle en fazla tercih ettiğimiz ihtiyaçların başında akıllı telefonlar geliyor. Hatta biri gidiyor diğer geliyor da diyebiliriz. Bir telefon alıyoruz yenisi çıkınca hemen ona yöneliyoruz anlayacağız. İşte bundan dolayı paraya ihtiyaç duyuyoruz. Ama elimizi cebimize attığımızda bu paraya ulaşamıyoruz. Çünkü maaşımız zaten 1300 TL.

AVEA’LILARA TEB PRATİK KREDİ ÖN AÇIKLAMA

Sizlerde ufak meblağlı kredilere ihtiyaç duymuş olabilirsiniz. Bu yazımız sizlerin derdine derman olabilecek kapasitede. Bugün sizler için Avea’lılara TEB Pratik Kredi hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunacağız. Sizlerde bu sayede ihtiyaç duyduğunuz krediye ulaşabileceksiniz. Kredinizi ile de tüm ihtiyaçlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden, sizleri de sabırsızlandırmadan bu kredi haberinin detaylarına inelim.

AVEA’LILARA TEB PRATİK KREDİ ÖZELLİKLERİ

Avea’lılar TEB, Avea işbirliği ve avantajlı faiz oranları ile en yakın TEB şubesinden TEB Pratik Kredi kullanabiliyorlar. İhtiyacınız olan kredi tutarını almak için tek yapmanız gereken; TEB Pratik Kredi’ye başvurmak.  Cep telefonunuzdan TCKN bilginizi 4466’ya SMS ile göndererek TEB Pratik Kredi’ye başvuru yapabilirsiniz. Ön onayınızı almanız halinde istediğiniz TEB şubesine giderek ihtiyacınız için TEB Pratik Kredi kullanmak istediğinizi söyleyerek ön onay mesajınızı göstermeniz yeterli.

Kredinizi başvuru tarihinden itibaren 30 gün içinde gelir belgesine gerek olmadan kullanabilirsiniz. Kredinizi uygun faiz oranları ile kullanır, ödemelerinizi taksit taksit yaparsınız. Üstelik TEB Pratik Kredi’nize dosya masrafı ve sigorta bedeli ödemeden. Bu mükemmel bir fırsat. Ek masraf yok. Gelir belgesi şartı da yok anlayacağınız. Direk paranızı cebinize katabiliyorsunuz.  Kredi faiz oranları vadeye bağlı olarak değişmektedir. 12 aya kadar 1,05%  24 aya kadar 1,17%  36 aya kadar 1,27% faiz oranları uygulanacaktır. Kampanya kapsamında kullandırılacak kredilerde müşteri dosya masrafı ve sigorta bedeli ödemeyecektir. Örnek taksit ve geri ödeme tutarları aşağıda bulunmaktadır.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

2.000 TL Krediyi 12 Ay Vade ile aldığınızda Aylık Taksit Tutarı  180.63 TL olacaktır. Toplan Ödenecek Geri Tutar ise 2.167,56 TL olarak hesaplanmıştır. Dosya Ücreti  ve Sigorta bulunmuyor. Aylık Maliyet Oranı .26 dır. Yıllık Maliyet Oranı %15.41 dir. 

2.000 TL Krediyi 24 Ay Vade ile aldığınızda Aylık Taksit Tutarı 98.74 TL olacaktır. Toplan Ödenecek Geri Tutar ise  2.369,76 TL olarak hesaplanmıştır. Dosya Ücreti  ve Sigorta bulunmuyor. Aylık Maliyet Oranı .40 dır. Yıllık Maliyet Oranı %16.85 dir. 

2.000 TL Krediyi 36 Ay Vade ile aldığınızda Aylık Taksit Tutarı 72.59 TL olacaktır. Toplan Ödenecek Geri Tutar ise 2.613,24 TL olarak hesaplanmıştır. Dosya Ücreti  ve Sigorta bulunmuyor. Aylık Maliyet Oranı .52 dır. Yıllık Maliyet Oranı %18.29 dir. 

BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ AYRINTILAR

Ödeme Planında örnek tutar için oluşturulmuştur. Aylık ve yıllık oranlarına yasal vergiler dahil edilmiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Müşterilere verilecek olan ön onay kesin onay değildir. Banka, kendi usul ve mevzuatları çerçevesinde değerlendirecek ve uygun gördüğü müşterilere kredi tahsis edilecektir. TEB gerekli duyduğu durumlarda gelir belgesi isteme hakkını saklı tutar. TEB kampanya faiz oranlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Sizlerde bir sms ile ihtiyaç duyduğunuz krediye anında kavuşabilirsiniz. Avea ve Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) güzel bir iş birliği sağlamış. En güzelide gelir belgesi ibraz etmemeniz. Değerli okurlarımız böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Dilerseniz aşağıda farklı kredi haberlerinden oluşan konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ PLATFORMLARDAN BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

%1,14 Faizli Kredim Akbank’ta

İlk defa kredi başvurusu yapacaklar için dikkat edilmesi gerekenler

Garanti Görüntülü Kredi Başvurusu

En Düşük Faizli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi 24 Ay

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin