Go to ...
Alkbank İlk Kredim ile Yeni Yıl Sürprizi


Akbank’tan İlk Kredim, Yeni yıl kredisi-  Sonunda Akbank beklenen kredi kampanyası ile görücüye çıkıyor. Ayrıca birde sürprizi var. Havalar iyice soğudu. Kar tüm şehirde hakim ve yeni yıl kendini iyice hissettirmeye başladı. Şehirlerin en işlek caddeleri ışıklar ile süslendi. Mağazalar ışıl ışıl. Esnaflar açısından çok büyük masraflar  yapıldı. Vatandaşların hali de esnaflardan aşağı değil. Eğlence programları, tatiller, hediyeler, vergiler, ikramiyeler, maaşlar, dünya kadar gider var.

AKBANK İLK KREDİM YENİ YIL KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Tüm bankalarda kredi kampanyaları görücüye çıktı. Tabi Akbank’da bunlardan birisi. Masraflarınız için en uygun krediyi arıyorsunuz. Bizlerde bu yazı en doğru krediyi almanıza imkan veriyoruz. Zira 724kredinotu.com olarak bankaların tüm kredi haberlerini sizler ile paylaşıyoruz. Diğer kredi kampanyaları için yine sitemizi inceleyebilirsiniz. Bugün sizlere Akbank İlk Kredim ile Yeni Yıl Sürprizi konulu yazıyı sunacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hızlı bir geçiş yapalım.

AKBANK İLK KREDİM YENİ YIL KREDİ KAMPANYASI

Akbank mükemmel ve özel bir kredi kampanyası düzenlemiş. Sizlerde Akbank’tan ilk defa kredi alacaksanız çok şanslısınız. Zira akbank sizlere yeni yıl sürprizi sunuyor. 10 bin liraya kadar kredi ihtiyacınız için akbank şubelerine geliyorsunuz. Ardından akbank’da sizlere kredi tahsis ücretinizi yeni yıl hediyesi olarak veriyor. Ayrıca faiz oranları ise %1,29 olarak ayarlanmış. Tabi 48 ay vade bu kredi içinde geçerli. Uzun taksitler ile kredinizi ödeyebiliyorsunuz yani.

AKBANK İLK KREDİM DETAYLARI

Altını tekrardan çizmek istiyorum bu kampanyadan yararlanmak isteyenler ilk defa akbak’tan kredi talep etmeleri gerekiyor. Bu sayede de kredi tahsisi ücreti akbank tarafından chip para olarak sizlere hediye veriliyor. Lakin bu kredinin de bir tarihi olduğunu belirtelim. Biraz acele etmeniz gerekiyor. Çünkü 30 aralık 2012 tarihi bu krediden son yararlanma günü. Kredinin alt limiti 1.000 TL iken, kredinin üst limiti 10.000 TL dir. Bu krediyi 1 ay ile 48 ay içerisinde vadelendirebilirsiniz.

Faiz oranının %1,29 olduğunun tekrardan altını çizmek istiyorum. Tabi herkes chip paraları merak ediyor. O konuya da değinelim. Chip paralar kredi kartlarına yüklenecektir. Eğer kredi kartınız yok ise kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Chip paralar 19 ocak 2017 tarihinde yatırılacaktır. Bu parayı 31 mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekiyor.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER NELER?

Şubelerden başvurunuzu yaptığınızda banka sizden bazı belgeler talep eder. Bunlar; Nüfus Cüzdanı, gerekli görülmesi halinde ikametgah veya fatura, tekrardan gerekli görülmesi halinde gelir belgesi de istenebilmektedir. Lakin Akbank maaş müşterilerinin gelir belgesi sunmalarına gerek duyulmuyor. Ayrıca SGK hizmet dökümleri de gerekiyor.

ÖRNEK MALİYET TABLOSU

10.000 TL krediyi 48 Ay vade ile alabilirsiniz. Faiz oranı da %1,29 dur. Bu hesaplamalara göre aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 296,77 TL dir. Toplamda ödenecek kredi tutarı ise 14.294,94 TL dir. Kredi Tahsis ücreti 50 liradır. Yıllık toplam maliyet oranı %20,5783 dür.

5.000 TL krediyi 48 Ay vade ile alabilirsiniz. Faiz oranı da %1,29 dur. Bu hesaplamalara göre aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 148,38 TL dir. Toplamda ödenecek kredi tutarı ise 7.147,62 TL dir. Kredi Tahsis ücreti 25 liradır. Yıllık toplam maliyet oranı %20,5786 dır.

Kredi tahsis ücreti kredi limitine göre değişiklik gösterebiliyor. Kredi tahsisi çekeceğiniz kredi limitinin %0,5’i dir. Hayat sigortası ise kişiye göre ve kredi limitine göre değişiyor. (Yaş, cinsiyet gibi)

Sevgili okurlarımız, özel bir kredi haberinin daha sonuna gelmiş olduk. sizlerde daha önce Akbank’tan kredi çekmediyseniz ve ilk defa kredi çekmeyi düşünüyorsanız bu kredi kampanyasını değerlendirebilirsiniz. Faiz oranı da %1,29 uygun gibi gözüküyor. Zira diğer bankalar düşük faiz verseler de kredi skorunu öne sürüyor ve kredinizin faizi daha da çok büyüyor. Dilerseniz aşağıdaki farklı yeni yıl kredi kampanyalarından oluşturduğumuz konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

BU KREDİYİ RİCA ETSEM FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yeni yılda en düşük krediyi çekebileceğiniz bankalar burada

Vakıfbank 2017 Halden Anlayan Yılbaşı Kredisi

QNB Finansbank 2017 Yeni Yıl Online İhtiyaç Kredisi

48 AY Vadeli %1,14 Faiz Oranlı Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi

 

 

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin