Go to ...
Akbank’tan Evleneceklere Masrafsız Düğün Kredisi


Akbank masrafsız düğün kredisi, evlilik kredisi, çeyiz kredisi – Bugün itibariyle resmen yaz ayına girmiş olduk. Bir çok insan için bu aylar tatil ve dinlenme ayı olsa da, ciddi derecede büyük bir topluluk için de düğün ayları. Herkes bu aylarda düğünlerin yapıldığını biliyor. Lakin düğün için gençlerin kafasında kocaman bir soru işareti de var. O da maddi kaynak. Anne baba destek olsa da, para yetmiyor. Kızların çeyizleri eksik, erkekler evleri daha tam anlamı ile düzememiş. Ayrıca da düğün ve balayı masrafları da bir yandan sıkıştırıyor.

AKBANK DÜĞÜN KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Durum böyle olunca düğünler ya erteleniyor, ya iptal ediliyor, yada çözüm noktası olarak bankaların kredileri devreye giriyor. Ama hangi bankadan kredi çekilmeli? Bizlerde aklınızdaki bu soru işaretlerini kaldırabilmek adına bu günlerde düğün ve evlilik kredilerinden söz edeceğiz. Bu yazımızda ise Akbank Masrafsız Düğün Kredisinden söz edeceğiz. Evlenecekler için güzel bir kampanya hazırlamışlar. Özellikle düğün için kredi çekecekler için bir alternatif oluşturabilmesi için kaleme aldık. Dilerseniz vakit kaybetmeden haberin detaylarına geçelim.

AKBANK MASRAFSIZ DÜĞÜN KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sonunda sevdiğiniz insan ile bir ömür beraber geçirmek için düğün günü belirlediniz. Temmuzun sonlarına doğru düğün var ama, bir sürü de eksik var. Beyaz eşyalar, yatak odası, oturma grupları, kına düğün masrafları vs. vs. Birde balayı. Dünya kadar masrafınız var. Ama akbank her zaman yanınızda. Sizler için masrafsız ve komisyonsuz düğün kredisi hazırlamışlar. İhtiyacınız ne olursa olsun artık bunları düşünmenize gerek yok. Akbank ile tamamlamak çok kolay. Ayrıca sizler için kiralık kasa avantajı da sunuluyor.

Borçlanarak yuva kurma işi kolay değil. Bu açıdan da ödeme planının çok iyi yapılması gerekiyor. Evlenenler de ödemelerde ve ekonomik açıdan sıkıntı duymamak için kredi vadesini kendisine göre belirliyorlar. Akbank’da kredi vadesi olarak 48 aya kadar taksit yapabilmenize olanak tanıyor. Belirlenen faiz oranının 1 – 36 ay vade için %1,19 olduğunu da belirtelim. 48 ay vadede faiz oranları biraz daha artabiliyor. Dilerseniz ödemelerinizi 3 ay ertelemeli olarak da seçebilirsiniz. Ama ilk aylarda faiz ödersiniz. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Lakin hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor.

KAMPANYANIN BAŞVURU YOLLARI VE DETAYLARI

Bu kampanyanın son yararlanma tarihinin 31 ağustos olduğunun da altını çizelim. Ama akbank bu kampanya tarihinde dilerse güncellemeye gidebilir. Bunu da belirtelim. Başvurunuzu akbank direkt ile yapabileceğiniz gibi, size en yakın Akbank Şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuruda gelir belgenizi mutlaka sunmanız gerekiyor. Ayrıca nüfus cüzdanınızı ve adresinizi gösterecek bir belgede banka yetkililerine sunmalısınız. Hızlıca bir iki ödeme için bir iki örnek ile konumuzu pekiştirelim.

DÜĞÜN KREDİSİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

10.000 TL‘ye ihtiyacınız var. Bu tutarı durumunuz ve geliriniz iyi olduğundan 12 ay vade ile ödemeyi uygun gördünüz. Belirlenen faiz oranının %1,19 olduğunu da belirtelim. Eldeki verilere sizin aylık ödemeniz gereken taksit tutarınızın 913 TL olduğunu belirtelim. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. 0 TL anlayacağınız. Ortalama alınan hayat sigortasının ise 138,20 TL olduğunu da belirtelim.

10.000 TL‘ye ihtiyacınız var. Bu tutarı 24 ay vade ile ödemeyi uygun gördünüz. Belirlenen faiz oranının %1,19 olduğunu da belirtelim. Eldeki verilere sizin aylık ödemeniz gereken taksit tutarınızın 495 TL olduğunu belirtelim. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. 0 TL anlayacağınız. Ortalama alınan hayat sigortasının ise 138,20 TL olduğunu da belirtelim.

10.000 TL‘ye ihtiyacınız var. Bu tutarı 36 ay vade ile ödemeyi uygun gördünüz. Belirlenen faiz oranının %1,19 olduğunu da belirtelim. Eldeki verilere sizin aylık ödemeniz gereken taksit tutarınızın 357 TL olduğunu belirtelim. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. 0 TL anlayacağınız. Ortalama alınan hayat sigortasının ise 138,20 TL olduğunu da belirtelim.

 

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin