Go to ...
Akbank Kredi Notu Öğrenme


Akbank Kredi Notu Öğrenme- Özel bir bankanın özel bir uygulama haberi ile tekrardan karşınızdayız. Biliyorsunuz ki akbank ülkemizde en fazla tercih edilen bankaların başlarında gelmektedir. Bunda da gerçekleştirdiği kampanyaların da etkili olduğunu söylemek gerekiyor. Kredi ihtiyaçlarında en fazla tercih edilen banka olmasına karşın,  ön koşul olarak da kredi notu şartı aranmaktadır. Tabi tamda bu noktada kredi notumu nasıl öğrenirim sorusu devreye giriyor. Akbank direkt mobil ile kredi notunuzu anında öğrenebileceksiniz.

KREDİ NOTU NEDİR?

Kredi Notu, kredi başvurusu yaptığınızda Akbank’ın ve diğer tüm bankaların baktığı referans notudur. Kredi notunuz geçmiş kredi ve kredi kartı ödeme bilgileriniz göz önünde bulundurularak hesaplanır. Kredi notu yükseltmek için tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı düzenli bir şekilde ödemeniz gerekmektedir.Ödemelerinizi düzenli yaparak kredi notuzu yükseltmeniz mümkün.

KREDİ NOTU RAKAMLARI VE ANLAMLARI

0-500: Kredi alma ihtimali düşük olan puan türüdür. 500-800: Kredi başvurusu talebine riskle bakılan ancak ipotek veya kefil gösterme ile kredi verilebilecek olan puan türüdür. 800-1100: Kredi alması muhtemel olan az riskli gruptur. 1100-1400: Borçlarını zamanında ödeyebilen ve kredi notu iyi olan grupta yer almaktadır. 1400 ve üzeri: Kolayca kredi kullanabilen gruptur.

AKBANK DİREKT MOBİL İLE KREDİ NOTUNUZU ÖĞRENME

Paraya sıkıştınız, ne kadar kredi çekebileceğinizi merak ediyorsunuz ama bunu hayata geçiremiyor musunuz? Kredi notunuzu öğrenerek ne kadar kredi çekebileceğinizi, kredi notunuzu nasıl yükseltebileceğinizi araştırabilirsiniz. Akbank Direkt Mobil’i indirerek, kredi notunuzu hemen öğrenebilirsiniz. Akbank Direkt Mobil’i indirdikten sonra Başvuru ve Nakit ihtiyaçlarım menüsünden Risk Raporu (Findeks) sekmesinden kredi notunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

AKBANK DİREKT MOBİL İNDİRME LİNKİ

Akbank Direkt Mobil’i indirerek, kredi notunuzu hemen öğrenebilirsiniz. Akbank Direkt Mobil’i indirdikten sonra Başvuru ve Nakit ihtiyaçlarım menüsünden Risk Raporu (Findeks) sekmesinden kredi notunuzu hemen öğrenebilirsiniz. Akbank Direkt Mobil’i indirmek için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

Değerli okurlarımız, bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Öyle umuyorum ki bu yazı akbank kullanıcıları için istifade edilebilecek kalitede ve değerde oldu. Oturduğunuz yerden akıllı telefonunuz ile kredi notunuzu öğrenebileceksiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız. Beğendiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

Akbank kredi kartı başvurusu

Turkcell ve Avea Findeks Kredi Notu Sorgulama

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankada Kiralık Kasa Nasıl Açılır ve Kullanılır

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin