Go to ...
Akbank Kredi Kartı Taksitli Borç Transfer Kredisi


Akbank Kredi Kartı Taksitli Borç Transfer Kredisi- Sevgili okurlarımız, özel ve kaliteli diyebileceğimiz, bir yazı ile karşınızdayız. Bankalararası Kart Merkezi verilerine göre 2015 yılında  kartı sayısı 112 milyonlarda ise 2016 yılında ise 115 milyon rakamına dayanmış durumda. Yani banka kartsız ve kredi kartsız yapamıyoruz. Buz dolabımız bozuluyor hemen kredi kartı kullanıyoruz, eve gıda lazım oluyor kredi kartını kullanıyoruz. Arabaya benzin alacağız kredi kartını kullanıyoruz.

AKBANK  TAKSİTLİ BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Kredi kartını kullanmadan yapamıyoruz. Adeta bağımlı gibi yaşıyoruz. Lakin bu durum beraberinde de yanlış kullanımı da getiriyor. Bilinçsizce yapılan kredi kartı harcamalarından sonra borçlarda birikmiş oluyor. X bankası kredi kartını ödeyim diyorsunuz. sonra bir bakıyorsunuz Y bankasının da kredi kartının hesap ekstresi gelmiş. Odu ödüyorsunuz bu defa da Z bankası geliyor. Sonrasında da boğulacak gibi oluyorsunuz. Bizlerde sizlere oksijen sağlayabilme adına bugün Akbank Taksitli Borç Transfer Kredisinden Söz edeceğiz.

AKBANK KREDİ KARTI TAKSİTLİ BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar, borç transfer kredisinin asıl nedeni kara listeye girme ihtimalinizi ortadan kaldırmadır. Bu açıkça söyleyelim. Diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı Akbank’a toplarsınız. Akbank’da bu borçları sizin adınıza öder ve borçlarınızı kendi bünyesinde toplar. Sizlerde bu borçları taksitli bir şekilde ödersiniz. Diğer bankalardaki kredi kartı borcunuz Axess’e aktatılıyor. Faiz oranı da  uygun. 12 ay vade ile ödeyebiliyorsunuz.

Bu kredinin en düşük limiti 200 liradır. En fazla yararlanabileceğiniz tutar ise 20 bin liradır. Faiz oranı ise %2,02 dir. Akbank taksitli borç transferinde herhangi bir ücret alınmıyor bunu da belirtelim. Her ay ekstre kesim tarihinde borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Taksitli borç transferini gerçekleştirmek istiyorsanız saat 09.00 ile 15.00 arasında yapılması gerektiğini unutmayın sakın. Bu saatten sonra veya resmi tatillerde transfer işlemini gerçekleştiremiyorsunuz.

Başvurularınızı akbank internet şubelerin de gerçekleştirebileceğiniz gibi akbank şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Borçlarınızı erken ödeyebilme gibi bir imkanınız da var. Eğer taksitlerinizi erkenden öderseniz faiz indiriminden de yararlanabilirsiniz. Bu kredi taksitli nakit çekim kredi türündendir. Dolayısıyla bir yıl içerisinde 3 defa kredi kartınızın asgarisini ödeyemezseniz sonrada bu krediye başvurursanız maalesef kabul edilmeyecektir. Baktınız kredi kartınızı ödeyemiyorsunuz hemen borç transferini gerçekleştirin ki rahat rahat ödeyin.

TAKSİTLİ BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖDEME PLANI
  • 1.000 TL Krediyi 2 Ay vade  ve %2,02 faiz oranı ile çekerseniz Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 518,25 TL dir.
  • 1.000 TL Krediyi 6 Ay vade  ve %2,02 faiz oranı ile çekerseniz Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 181,09 TL dir.
  • 1.000 TL Krediyi 12 Ay vade  ve %2,02 faiz oranı ile çekerseniz Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 125,01 TL dir.
  • 5.000 TL Krediyi 12 Ay vade  ve %2,02 faiz oranı ile çekerseniz Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 485,20 TL dir.
  • 10.00 TL Krediyi 12 Ay vade  ve %2,02 faiz oranı ile çekerseniz Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 970,39 TL dir.

 

Değerli okurlarımız, bugün sizler için Akbank Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunmaya çalıştık. Sizlerde bu şartlar bana uyuyor diyorsanız düşünebilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi için Akbank şubelerine de uğrayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için farklı yazılardan oluşturduğumuz konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz veya merak ettiğiniz konuyu tıklayabilirsiniz

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Emeklilere Özel Denizbank Borç Transfer Kredisi

Acele edin! KOSGEB’ten faizsiz 50.000 TL kredi başvurusu için son günler

Garanti Kazançlı Kasko ile Paranız Cebinizde Kalsın

Arçelik ve Beko Alışverişlerinde Kredidakik ile Anında Kredi

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin