Akbank kredi kartı başvurusu

Akbank Axess kartı başvurusu, wings kredi kartı başvurusu, free kredi kartı başvurusu- kartsız bir yaşam artık düşünülemiyor. Yaşamımızın ve hayatımızın vazgeçilmez birer parçası haline geldiler. Neredeyse kredi kartsız dışarı çıkamıyoruz. Nüfus cüzdanımı evde unutmuşum Allah danki kredi kartımı yanıma almışım diyen bir çok kişi tanıyorum. Yani onun için kim olduğu önemli değil, yeter ki kredi kartı yanında olsun arkadaşın.

AKBAN KKREDİ KARTI

Herkesin bir kredi kartı olması taraftarıyım ama yalnız bir tane. Ayrıca bu kredi kartı bol kampanyalı ve özellikli olmalı. İhtiyacınızı karşılayabilmeli. Ne bileyim taksit özelliğinin yanısıra ekstra taksit yapabilmeli. Bugünde işinize yarayacak bir kredi kartının özelliğinin tanıtımını yapacağız. Akbank kredi kartlarının özelliklerine ve nasıl başvuru yapabileceğinize yardımcı olacağız. Hazırsanız bu kartların tanıtımına geçebiliriz.

AKBANK KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Öncelikle bu kredi kartlarının kolay başvuru imkanının ve şubeye gitmeden adrese teslim edildiğini belirterek yazımıza başlamak istedim. Akbank kredi kartı özelliklerine şimdide geçiş yapalım isterseniz. Alışverişlerinizde bol çip para kazanırsınız. Yüz binlerce noktada taksit imkanlarından faydalanırsınız. Mil puan kazanarak bedava uçak bileti alabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınızda seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Masraflarınız çoksa panik yapmanıza gerek yok. Kira, aidat, taksidi gibi hesabınızdan Eft veya havale ile gerçekleştirdiğiniz tüm ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız varsa hızlı para alabilirsiniz. 9 aya varan taksitler ile  kredi imkanınız da bulunmaktadır. Tek bir SMS ile 500 TL anında cebinizde. Ayrıca şimdi alıp istediği zaman ödemek isteyenlere erteleme özelliği de bulunuyor. Aldığınız her şeyi dilerseniz taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartı borç transfer özelliği de mevcut. Kart borçlarınızı Axess’e toplayabilir ve 9 taksitte rahat rahat ödeyebilirsiniz.

AKBANK KREDİ KARTI NASIL YAPILMAKTADIR?

Öncelikle tüm Akbank şubelerinden bu kredi kartlarına başvurularınızı gerçekleştirebileceğinizi söyleyelim. Ayrıca BURADAN da online olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Açılacak olan sayfa Akbank’ın kredi kartı başvuru sitesidir. Sırasıyla Adınızı, Soyadınızı, Cep Telefonu Numaranızı,  T.C. Kimlik Numaranızı girmeniz gerekiyor. Yalnız ufak bir ayrıntıyı da belirtelim. Başvuru formunda Axess, Wings ve Free kredi kartı seçenekleri bulunuyor. Hangi kredi kartını istiyorsanız onu tıklamayı unutmayınız.

Sizler için bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Tanıtım haberini yapmak bizden. Bu saydığınız özellikler çok güzel bana uyuyor diyorsanız başvuru kanallarını ve nasıl yapılacağını da biliyorsunuz artık. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

Kredim Akbank’ta

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

48 Ay Vade %1,14 Faizli Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Havale ve EFT Ücreti Almayan Bankalar

48 Ay Vadeli Vakıfbank Kamu Personeline Özel Kredi

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.