Go to ...
Akbank Kiralık Kasa ile Değerli Eşyalarınız Güven Altında


Akbank kiralık kasa, akbank kampanyası, kabank kiralık kasa fiyatları- Bir çok insan değerli eşyalarını evinin en gizli yerlerinde saklamaya çalışır. Bunlara örnek olarak Çek, bono, tahvil, hisse, senet, değerli maden, eşyalar, döviz, para, değerli belgeler, pasaport vb. bir çok eşya saklanır. Çünkü ülkemizde çok fazla hırsızlık vakaları gerçekleşiyor. Bundan dolayı da olası bir hırsızlık riskine karşı şeytanın aklına gelmeyen yerlerde saklanılıyor.

AKBANK KİRALIK KASA GENEL AÇIKLAMA

Tabi şeytanın aklına bile gelmez deniliyor ama hırsızın aklına geliyor. İnanınki klozetin içine altın saklayanı bile gördüm. Tabi bunun ile birlikte uykusuz gecelerin de ardı arkası kesilmiyor. Ha gece hırsız gelirse diye. Tüm bu sıkıntılarınızı ortadan kaldırabilmek adına bankalar sizler için hizmeti sunuyor. Bun bankalardan biri de AKBANK. Bugün sizler için Akbank Kiralık kasa özelliklerini ve fiyatlarını anlatmaya çalışacağız.

AKBANK KİRALIK KASA ÖZELLİKLERİ

Değerli eşyalarınızı güven içerisinde akbank kiralık kasalarda saklayıp muahfaza edebilirsiniz. Kiralık kasalar ilk kullanımda depozito alınmaktadır. Bu süre bittiği zamanda dilerseniz eşyalarınızı ve belgelerinizi alabilir veya tekrardan kasanızı kiralayabilirsiniz. Ayrıca depozitonuzu da geri alabilirsiniz. ücretleri hesaplarınızdan kesilmektedir. Dilerseniz kredi kartınızdan da ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kiralık kasa fiyatlarının, kasanın boyutuna göre değiştiğini de söyleyelim.

AKBANK KİRALIK KASA FİYATLARI
  • Küçük Boy Kasa depozito tutarı 200 TL dir. Yıllık Kasa Hesaptan 325 TL dir. Yıllık Kasa ücreti kredi kartından 215 TL dir.
  • Orta Boy Kasa depozito tutarı 200 TL dir. Yıllık Kasa Hesaptan 380 TL dir. Yıllık Kasa ücreti kredi kartından 270 TL dir.
  • Büyük Boy Kasa depozito tutarı 200 TL dir. Yıllık Kasa Hesaptan 490 TL dir. Yıllık Kasa ücreti kredi kartından 380 TL dir.

 

Yıl sonunda herhangi bir borcunuz yoksa depozito ücretiniz sizlere geri iade edilecektir. Değerli okurlarımız, sizler için akbank özelliklerini ve fiyatlarını açıklamaya çalıştık. Umarım ki sizler için de faydalı ve bir haber olmuştur. özel banka haberleri için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarından oluşan galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM UYKUSUZLUK ÇEKEN İNSANLARIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ. 

Akbank Direkt Serbest Hesap %11 tanışma faizi

Akbank Artı Para ile İstediğiniz An Nakit Hesabınızda

Ayda 706 Liraya Akbank Konut Kredisi Durma Sende Tıkla

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin