Go to ...
Akbank Findeks Risk ve Çek Raporu ile İş Hayatınız Daha da Güvenli


Akbank Findeks Risk ve Çek Raporu- Özellikle şirket ve firma sahiplerinin bu yazıya odaklanmasını istiyorum. Malumunuz 2014 yılı findeks kuruldu. Findeks bankacılık işlemlerimizi anında incelemeye ve buna göre de bir puan vermeye başladı. Bu puana da kredi notu dendi. Kredi notu bir kişinin banka karnesi olarak anılmaktadır. Hatta bir çok finans şirketi personel alımında dahi bu puanı baz almaya başladı. Öte yandan findeks bankaların kredi verip vermemesini de verdiği kredi notu ile belirlemeye başladı.

AKBANK FİNDEKS RİSK VE ÇEK RAPORU GİRİŞ BÖLÜMÜ

Findeks gün geçtikçe daha da büyüyor. Büyüdükçe de oldukça özel ve güzel hizmetler de sunmaya başlıyor. Çek raporu ve risk raporu ile bir çok firmaya ve şirkete yol göstermeye başladı bile. Firmalar bu nota göre hem kendi işlerini hemde ikili gelişmeleriniz yapmaya başladı. Ayrıca çekin karşılıksız çıkma durumuna karşıda çek raporu ile kendini güvence altına almaya başladı. Findeks paketlerini başta bankalar olmak üzere GSM  da satmaya başladı.

Bugün sizlere Akbank Findeks Risk ve Çek Raporu hizmetini anlatmaya ve tanıtımını yapmaya çalışacağız. Sizlerde bu sayede kim ile ortaklık yapmanız gerektiğini, kim ile çalışmanız gerektiğini daha da iyi görebilirsiniz. Haydi bakalım, hazırsanız konuya geçiş yapalım.

AKBANK FİNDEKS RİSK VE ÇEK RAPORU NEDİR?

Sizlerde işlerinizde emin adımlar ile ilerleyerek büyümek ve risklerde uzak mı durmak istiyorsunuz? O halde Akbank yanınızda. Akbank sizlere Findeks risk raporu ve Findeks çek raporu hizmeti sunmaya başladı. Artık firmalar ortaklık bile kururken karşı tarafın risk raporunu görmek istiyor. Karşı şirket güvenli bir şekilde büyüyorsa ve risk de teşkil etmiyorsa imza atılıyor.

AKBANK FİNDEKS RİSK RAPORU

Findeks Risk raporu ile kredi kartı ve kredi limitinizin olduğunu öğrenebiliyorsunuz.  Ödeme performansınız ve risk bakiyeniz nasıl ve ne kadar bunların hepsini öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede durumunuz riskliyse nerelerde sıkıntı var onları düzeltin. Geleceğe ve iş hayatına planlı bir şekilde bakın. Findeks risk raporu size yol gösterecek bir rapor içerir. Risk raporlarını sadece şirket sahibi kendisi şubeden alabiliyor veyahut temsilcisi kimse o alabiliyor.

Bundan dolayı da müşterinin izni ve onayı olmadan kesinlikle kimseyle bir bilgi paylaşımı yapılmıyor. Dilerseniz risk raporunuzu Akbank Direkt ile de alabilirsiniz.

FİNDEKS ÇEK RAPORU

Şimdi gelelim Findeks Çek Raporuna. Bu rapor ile şimdiye kadarki çek durumunuzu size verir. Zamanında ödenmiş, yazılmış, henüz ödenmeyen tüm çekleriniz hakkında bilgi verir. Keşidecisi olunan tüm çekler raporlarını akbank şubelerinden temin edebiliyorsunuz. Bu rapor da 2007 ve sonrası ödenen tüm çekler yer aldığı gibi, 2009 yılı ve sonrasında ödenmeyen tüm çek bilgileri de yer almaktadır. Ayrıca çek raporu akbank direkt üzerinden de alınabilmektedir.

AKBANK FİNDEKS RİSK VE ÇEK RAPORU ALABİLMEK İÇİN HEMEN TIKLA

Gördüğünüz gibi kolay ve basit bir şekilde risk ve çek raporunuza ulaşabilirsiniz. Artık bir çok şirket bu raporlara göre iş ve işlemlerini gerçekleştirmeye başladı. Sizlerinde bu raporlarınızı edinmenizi öneririm. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Kaliteli ve güncel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz farklı Akbank ürün ve haberleri için de bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Ayda 300 Liraya 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Akbank’da

Akbank Altın Mevduat Hesabı ile Altınlarının Güvenle Büyüsün

Akbank Artı Para ile İstediğiniz An Nakit Hesabınızda

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin