Go to ...
Akbank Findeks Risk ve Çek Raporu ile İş Hayatınız Daha da Güvenli


Akbank Findeks Risk ve - Özellikle şirket ve firma sahiplerinin bu yazıya odaklanmasını istiyorum. Malumunuz 2014 yılı findeks kuruldu. Findeks bankacılık işlemlerimizi incelemeye ve buna göre de bir puan vermeye başladı. Bu puana da kredi notu dendi. Kredi notu bir kişinin banka karnesi olarak anılmaktadır. Hatta bir çok finans şirketi personel alımında dahi bu puanı baz almaya başladı. Öte yandan findeks kredi verip vermemesini de verdiği kredi notu ile belirlemeye başladı.

AKBANK FİNDEKS RİSK VE ÇEK RAPORU GİRİŞ BÖLÜMÜ

Findeks gün geçtikçe daha da büyüyor. Büyüdükçe de oldukça özel ve güzel hizmetler de sunmaya başlıyor. Çek raporu ve risk raporu ile bir çok firmaya ve şirkete yol göstermeye başladı bile. Firmalar bu nota göre hem kendi işlerini hemde ikili gelişmeleriniz yapmaya başladı. Ayrıca çekin karşılıksız çıkma durumuna karşıda çek raporu ile kendini güvence altına almaya başladı. Findeks paketlerini başta bankalar olmak üzere GSM firmaları da satmaya başladı.

Bugün sizlere Akbank Findeks Risk ve Çek Raporu hizmetini anlatmaya ve tanıtımını yapmaya çalışacağız. Sizlerde bu sayede kim ile ortaklık yapmanız gerektiğini, kim ile çalışmanız gerektiğini daha da iyi görebilirsiniz. Haydi bakalım, hazırsanız konuya geçiş yapalım.

AKBANK FİNDEKS RİSK VE ÇEK RAPORU NEDİR?

Sizlerde işlerinizde emin adımlar ile ilerleyerek büyümek ve risklerde uzak mı durmak istiyorsunuz? O halde Akbank yanınızda. Akbank sizlere Findeks risk raporu ve Findeks çek raporu hizmeti sunmaya başladı. Artık firmalar ortaklık bile kururken karşı tarafın risk raporunu görmek istiyor. Karşı şirket güvenli bir şekilde büyüyorsa ve risk de teşkil etmiyorsa imza atılıyor.

AKBANK FİNDEKS RİSK RAPORU

Findeks Risk raporu ile ne kadar kredi kartı ve kredi limitinizin olduğunu öğrenebiliyorsunuz.  Ödeme performansınız ve risk bakiyeniz nasıl ve ne kadar bunların hepsini öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede durumunuz riskliyse nerelerde sıkıntı var onları düzeltin. Geleceğe ve iş hayatına planlı bir şekilde bakın. Findeks risk raporu size yol gösterecek bir rapor içerir. Risk raporlarını sadece şirket sahibi kendisi şubeden alabiliyor veyahut temsilcisi kimse o alabiliyor.

Bundan dolayı da müşterinin izni ve onayı olmadan kesinlikle kimseyle bir bilgi paylaşımı yapılmıyor. Dilerseniz risk raporunuzu Akbank Direkt ile de alabilirsiniz.

FİNDEKS ÇEK RAPORU

Şimdi gelelim Findeks Çek Raporuna. Bu rapor ile şimdiye kadarki çek durumunuzu size verir. Zamanında ödenmiş, yazılmış, henüz ödenmeyen tüm çekleriniz hakkında bilgi verir. Keşidecisi olunan tüm çekler raporlarını akbank şubelerinden temin edebiliyorsunuz. Bu rapor da 2007 ve sonrası ödenen tüm çekler yer aldığı gibi, 2009 yılı ve sonrasında ödenmeyen tüm çek bilgileri de yer almaktadır. Ayrıca çek raporu akbank direkt üzerinden de alınabilmektedir.

AKBANK FİNDEKS RİSK VE ÇEK RAPORU ALABİLMEK İÇİN HEMEN TIKLA

Gördüğünüz gibi ve basit bir şekilde risk ve çek raporunuza ulaşabilirsiniz. Artık bir çok şirket bu raporlara göre iş ve işlemlerini gerçekleştirmeye başladı. Sizlerinde bu raporlarınızı edinmenizi öneririm. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Kaliteli ve güncel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz farklı Akbank ürün ve haberleri için de bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Ayda 300 Liraya 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Akbank’da

Akbank Altın Mevduat Hesabı ile Altınlarının Güvenle Büyüsün

Akbank Artı Para ile İstediğiniz An Nakit Hesabınızda

 

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin