Go to ...
Akbank Direkt Serbest Hesap %11 tanışma faizi


Akbank Direkt Serbest Hesap %11 Hoşgeldin Faizi- Para en büyük alım gücü. Herkes durumuna göre para biriktiriyor. Kimisi Altına kimisi dövizi kimisi de Liraya yatırım yapıyor. Lakin bu parayı değerlendirebilme adına da faize yatırıyor. Ayrıca bu sayede de güvenli bir şekilde saklanması hedefleniyor. Lakin ihtiyacı olduğu zaman da vadesi bozulmadan parasına ulaşıp değerlendirme ihtiyacı güdüyor. Bankalarda bundan dolayı vadeli hesap sistemlerini biraz değiştirmiş oldular.

AKBANK DİREKT SERBEST HESAP GENEL BİLGİ

Bankalar şu sıralar müşteri kapabilmek adına bir birleri ile yarışır hale geldiler. Hoşgeldin faizleri ve sonrasında da yüksek faizli getirilerin ardı arkası kesilmiyor. Her banka müşteri kapma derdinde. Tabi durum böyle olunca yani rekabet olca elinde para olanlar karlı çıkmış oldu. Bu sayede vatandaşlarda en uygun bankayı seçebilecekler ve en karşı faiz oranını alabilecek. Bizlerde buradan hoşgeldin faizi haberleri yaparak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bugün sizler için Akbank Direkt serbest Hesap Tanışma Faizinden söz edeceğiz. Hazırsanız başlayalım.

AKBANK DİREKT SERBEST HESAP ÖZELLİKLERİ

Birikiminiz mi var? o halde Akbank sizler için de en uygun banka olabilir. Burada paranız yüksek faiz oranları ile büyür. Aynı zamanda da ihtiyacınız olduğunda para çekip, para yatırabilme özellikleri de bulunuyor. Anlayacağınız vade bekle olayı burada yok. Para yatırdığınız zaman, vakit kaybetmeden faiz işlemeye başlamaktadır. Bunun dışlında para çektiğinizde de paranız faiz kaybetmez yani düşmez. Kalan Paranız değerlenmeye devam eder.

Havale ve EFT gibi işlemlerinizi bu hesap üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hoşgeldin faizi olarak da %11 oranı belirlenmiş. Yalnız bu oran 30 gün için geçerlidir. 30 günden sonra faizler, Akbank’ın liste faiz oranlarına dönecektir. Akbank direkt hesabı dilerseniz şubelerden açtırabileceğiniz gib, dilerseniz de Akbank internet veya Akbank cep şube aracılığı ile de anında açabilirsiniz.

AKBANK DİREKT SERBEST HESAP TANIŞMA FAİZ ORANI
  • 1.000 TL ve 49.999 TL’ye kadar tanışma faizi %11 olarak belirlenmiştir.
  • 50.000 TL ve 99,999 TL’ye kadar tanışma faizi %11 olarak belirlenmiştir.
  • 100.000 TL ve 2.00.000 TL’ye kadar tanışma faizi %11 olarak belirlenmiştir.
  • 200 bin liranın üstü olan rakamlarda ise faiz oranı %6 olarak belirlenmiştir. 

 

AKBANK DİREKT SERBEST HESAP ŞUBE LİSTE FAİZ ORANI
  • 1.000 TL ve 49.999 TL’ye kadar tanışma faizi %8 olarak belirlenmiştir.
  • 50.000 TL ve 99,999 TL’ye kadar tanışma faizi %8,5 olarak belirlenmiştir.
  • 100.000 TL ve 2.00.000 TL’ye kadar tanışma faizi %9,5 olarak belirlenmiştir.
  • 200 bin liranın üstü olan rakamlarda ise faiz oranı %6 olarak belirlenmiştir. 

 

Değerli okurlarımız, lafı çok da fazla uzatmaya gerek yok. Akbank’ın hoşgeldin faizine dair tüm detayları sizler ile paylaşmış olduk. Sizlerde bu şartlarda bende paramı değerlendirmek istiyorum diyorsanız düşünebilirsiniz. Bunun dışında arzu ederseniz aşağıda farklı konulardan oluşturduğumuz konu galerimizi de inceleyebilirsiniz. Unutmayın Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni bir kredi haberinde buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZIYI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK VE TİWİTTER ÜZERİNDEN BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

Fibabanka Kiraz Hesap ile %11,75 Hoşgeldin Faizi

Bankaya olan borçlarımı ödemezsem ne olur?

Acil Nakit İçin 2. El Eşya Sat Hemen Para Kazan

İşyerimi açmak istiyorum ama ne param var nede fikrim

 

 

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin