Akbank Direkt İle Axess Kredi Kartı Başvurusu Yapanlara 400 TL Ekstra Chip Para

İlk Defa Axess’li Olanlara 400 TL Ekstra Chip Para, Akbank Kredi Kartı Kampanyası, bedava Alışveriş – Bankaların en özel ve en güzel haberlerini siz değerli dostlarımız ile paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sıralar krediye ciddi manada bir yüklenme olduğundan bizlerde kredi haberlerine yoğunlaştık. Ama bu yazımızda kredi kartı sahibi olmak isteyenlere güzel bir kampanyadan söz edeceğiz. Kredi kartı kullanıcıları ve sayısı gün geçtikçe artıyor. Arkadaşlar 60 milyona dayanmış durumda kredi kartı sayısı. Karttan vazgeçemiyoruz.

AKBANK KAZANDIRAN AXESS KREDİ KARTI KAMPANYASI

Alın gücümüz yok. Doğal olarak da kredi kartları gerek taksitli alışverişleri ile, gerek kampanyaları ile gerekse de bedava alışveriş imkanları ile bizlerin derdine derman oluyor. Yalnız burada doğru kredi kartı tercihi de oldukça fazla önem arz ediyor. Bizlerde kredi kartı tercihiniz için özel bir alternatif fırsatını haberleştirdik. Nasıl mı? Anlatalım. Akbank Alışveriş yaptıkça kazanabilmeniz için ekstra cip para diye bir kampanya hazırlamış. Tabi bu kampanyanın ayrıntılarına yazımızın kalan kısmından ulaşabilirsiniz. Haydi o zaman. Hazırsanız başlayalım.

İLK DEFA AXESS’Lİ OLANLARA 400 TL EKSTRA CHİP PARA FIRSATI

Sizlerde akbank direkt ile başvurunuzu gerçekleştirin ve 400 liraya ulaşan chip-para kazanma fırsatı yakalayın. Bu kampanyada mayıs ve haziran ayı içerisinde yapılan başvurular dikkate alınıyor. Yani 30 haziran 2017 tarihine kadar başvurular alınmaya devam ediyor. Şimdi bu sisteme göre her ay yapacağınız ilk üç alışverişin %10’u kadar cip para kazanıyorsunuz. Bu cip paralar bir ayda 50 TL olabiliyor. Maksimum tutar yani. Bir yılda ise ekstradan 400 TL’ye kadar cip para kazanabiliyorsunuz. Axess asıl kredi kartı başvurusu yapmanız gerekiyor.

400 LİRA CHİP PARANIN EKSTRA OLDUĞUNU UNUTMAYIN

Ayrıca yeni axess kredi kartı sahipleri, ek kartları ile yapacakları alışverişlerden de chip para elde edebiliyorlar. Wings, Free, Ek Kart, Sanal Kart ve Ticari kart sahipleri kampanyadan yararlanamıyorlar. Yalnız Free, Wings ve Ticari kart sahipleri Axess kredi kartı alabilirler ve bu kampanyadan faydalanabilirler. Bir müşteri en fazla 400 lira cip para kazanabiliyor. Yalnız arkadaşlar bu kampanyadan kazandığınız para puanların ekstra olduğunu unutmayın. Doğal olarak da diğer kampanyalardan ve üye iş yerlerinden cip para kazanmaya devam edersiniz.

KAZANILAN CİP PARALARI BELİRTİLEN GÜNDE HARCAYIN

Kazandığınız cip paralar 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecektir. Ayrıca kartınıza yüklenen cip paraları da 7 gün içerisinde harcamanız gerekiyor. Sizlerden ricam 7 gün içerisinde bu paralarınızı harcamanız. Demem o ki cip paranız boşuna gitmesin. Diyelim ki bir alışveriş yaptınız ve bu alışverişten cip para kazandınız. Sonrasında bu alışverişi iptal ettiniz. O halde kazandığınız cip paranız da iptal ediliyor. Bu duruma da dikkat etmenizi rica ediyorum:

KAMPANYAYA KATILIM İÇİN MESAJ ATMANIZ GEREKİYOR

Peki bu kampanyaya katılım nasıl sağlanıyor? Şimdi de bu soruyu cevaplandıralım. Axess kredi kartını almanız kampanyaya katılım için yeterlid eğil. Bunun için 0,65 TL karşılığında bir ufak SMS de atmanız gerekiyor. Peki ne yapacaksınız? Mesaj ekranına büyük harfler ile ILK yazıyorsunuz. Sonrasında ise 4566’ya bu mesajınızı yolluyorsunuz. Mesajınız akbank’ın sistemine ulaşıyor. Ardından akbank size kaydınızın alındığına dair bir sms yolluyor. Bu sayede alışveriş yapmaya ve ekstra cip para kazanmaya devam edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.