Go to ...
Akbank Axess Kredi Kartı Yeni Yıl Hediye Kampanyası


Akbank Axess Yeni Yıl Hediye Kampanyası- Yılbaşı hazırlıkları son gaz devam ediyor. Herkes özel bir gece geçirmek istiyor. Bunun içinde hiç bir şeyin eksik olmamasını istiyor. Çocuklar yıl başı ağacı istedi; onuda alalım, hanım hindi istedi; onuda alalım. Aile fertleri hediye bekliyor, hemen onları da alalım. Geçen seneki tombala bulunamıyor hemen tombalada alalım. Market cips ve çerez harcamaları derken fatura oldukça kalabalık olacak gibiye benziyor.

AKBANK AXESS KREDİ KARTI YENi YIL HEDİYESİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Demin yukarıda sadece yapılan bir kaç kalem harcamadan söz ettim. Bundan dolayı da yeni yılda bir sürü harcama bizi bekliyor. Bu kadar büyük ve çok harcama yaparken 5 TL demi kazanamayacağız gibi bir soru insanın aklına gelmiyor değil. Akbank da böylesi fazla alışveriş yapan müşterilerini sevindirme adına ufakta olsa bir yılbaşı hediyesi veriyor. Daha doğrusu Chip Para veriyor. Sizlerde bu chip paranız ile alışverişlerinizi daha da ucuza getirebiliyorsunuz.

AKBANK AXESS KREDİ KARTI YENi YIL HEDİYESİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Sizlerde cebinizde Axess ve Akbank’ın diğer kredi kartlarını cebinizde taşıyorsanız şanslı olduğunuzu belirtmek gerekiyor. Sizlerde kredi kartınız ile yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 5. harcamanızı da gerçekleştirmeniz durumunda kredi kartınızın son iki hanesi kadar hediye chip para puan kazanırsınız. üstelik kartınızın son iki hanesi 50 den küçük rakam olsa dahi 50 TL chip para puan kazanabiliyorsunuz. Buda belirtilmesi gereken bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Bu kampanyadan 31 Aralık 2016 Tarihi saat 23.59’a kadar yapacağınız alışverişlerden faydalanabiliyorsunuz. Sizlerde bu kampanyaya katıldığınızda kazanabileceğiniz en fazla para puanınız 99 TL dir. Birden fazla kredi kartınız varsa en yüksek olan kredi kartınız değerlendirmeye alınacaktır. Kazandığınız chip paralar 6 ocak 2017 tarihine kadar kartınıza yüklenecektir. Diyelim ki aynı gün ve aynı iş yerinde yapacağınız 2. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizin sadece bir tanesi yani ilki dikkate alınıyor.

Bu husus oldukça fazla önemli. Bundan dolayıda sizlerde aynı işyerinden  farklı günlerde alışveriş yapmaya çalışın. şunu da hemen belirtelim daha önceden kazandığınız chip paralar ile yaptığınız harcamalar bu kampanya dahilinde değildir. Kazandığınız chip parayı 7 gün içerisinde harcamanız gerekiyor. Aksi takdirde banka kazandığınız chip parayı geri alacaktır.

AKBANK AXESS KREDİ KARTI YENi YIL KAMPANYASI BAŞVURUSU

Bu kampanyaya başvurmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj bölümünü açınız. Ekrana da büyük harfler ile YENİYIL yazmanız gerekiyor. Ardından da operatörünüz ne olursa olsun 4566’ya mesaj atmanız şart. Mesajdan sonra Akbank dan kayıt olduğunuza dair mesaj beklemeniz gerekiyor. Bu onay yazısından sonra ancak harcamalarınızı yapmanız gerekiyor. Göndereceğiniz kısa SMS’nin fiyatı 0,65 TL dir. Bundan dolayı Avea, Turkcell ve Votofone operatörlerinden istediğiniz ile başvuru yapabiliyorsunuz. SMS fiyatı hepsinde aynıdır.

Değerli okurlarımız, ülkemizde oldukça fazla tercih edilen bankalardan biri olan Akbank’ın kredi kartlarını cebinde taşıyanlar için hazırlanan hediye chip para puan kampanyasından söz etmeye çalıştık. Öyle umuyorum ki bu yazı siler için de faydalı ve istifadeli olmuştur. Sizlerde sonuç itibariyle kredi kartınızı kullanıyorsunuz. Madem böyle bırakında Akbank sizi biraz şımartsın.

En az 50 TL, en fazla 99 TL kazanabilirsiniz. Bu yazınında sonuna gelmiş olduk. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı inceleyebilirsiniz. RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM PLATFORMLARINDAN BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Cardfinans 200 TL Yılbaşı Kampanyası

Alkbank İlk Kredim ile Yeni Yıl Sürprizi

Garanti Bankası 2017 Şerefine 2’de bir 17 TL Bonus Kampanyası

Halkbank Yeni Yıla Özel 100 TL Parafpara Hediye

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin