Go to ...
Akbank Axess KOBİ Ticari Kredi ile Paran Her An Cebinde


Axess KOBİ Kartı ile Ticari Kredi- Bu yazımızı ve KOBİ’lere olarak hazırlayıp yazıyoruz. Tüm KOBİ’lerin sıkıntısı anında para bulamamadır. Paranın geleceği bellidir ama işleri devam ettirebilmek adına mal almanız gerekmektedir. Durum böyle olunca da ödemelerde ve almada sıkıntı yaşarlar. Tamam yaptığı için karlılığını alır ama belki 1 -2 ay sonra. İşte böyle durumlarda da acil kan daha doğrusu acil para ararlar. Tamda burada bu yazı derdinize derman olabilir.

AKBANK AXESS KOBİ ÖN BİLGİ

Bankalar KOBİ’leri çekebilmek adına farklı farklı ürünler piyasaya sunmaktadırlar. Bunlardan bir bölümü de kobilerin nakit ihtiyaçlarınız karşılayabilmek adına hazırlanmaktadır. Bu bankalardan birisi de Akbank’dır. Akbank KOBİ’lerin acil nakit sıkıntısını giderebilmek adına Axess KOBİ’yi geliştirmiş. Bu sayede de istediğiniz anda paranıza kavuşarak ödemelerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu özel ürünün tanıtımına geçelim.

AKBANK AXESS KOBİ TİCARİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Axess KOBİ sayesinde istediğiniz zaman ticari kredi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca ödemelerinizi de 24 aya kadarda taksitlendirme şansınız oluyor. Bunu dışında şirket harcamalarınızı da aynı kart üzerinden gerçekleştirebilme imkanınız da olur. Axess kartınız ile Atm aracılığı ile hesabınıza ulaşarak işlem yapma imkanınız da olur. Axess kartınız ile üye işyerlerinde yaptığınız alışverişlerinizde de bol bol chip para kazanma şansınız olur. Chip Para kazandıkça da anında harcama yapabilirsiniz.

Axess kartınız ile yine yüz binlerce üye iş yerinde yaptığınız  firma harcamalarınızı taksitlendirebiliyorsunuz. Düzenli ve detaylı bir şekilde harcamalarınızı raporlandırma özelliği ile inceleyebilirsiniz. Bunun dışında da otomatik ödeme talimatı vererek de işlerinize daha da fazla yoğunlaşabilirsiniz. Aynı zamanda Axess KOBİ kart ile personellerinizin SGK primlerini rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Diğer bir güzel yanı ise yaptığınız harcamaları sonradan 9 aya kadar taksitlendirebilme imkanıdır.

Bu saydıklarım dışında birde özelliğide bulunmaktadır. İster peşin ister taksitli harcama yapın dilerseniz bunu 90 güne kadar vade seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. Birde isterseniz sanal kart oluşturarak internet harcamalarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURU VE BAŞVURU TAKİBİ

Değerli dostlarımız, sizlerde bu özel karta sahip olmak istiyorsanız ya akbank şubelerine müracaat etmelisiniz. Yada Akbank online işlemlerden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi bizler sizlere kolaylık sağlayabilme adına kolay ulaşım sağlayalım dedik. Arzu ederseniz BURAYI tıklayarak kredisi içinde hazır olan Axess KOBİ art başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında BAŞVURUM NEREDE adımından da kartınızın ne aşamada olduğunu görebilirsiniz.

Değerli KOBİ dostlarımız, sizler için özel bir yazı derlediğimizi düşünüyorum. Sonuç itibariyle hepimiz paraya ihtiyaç duyabiliyoruz. Özellikle de ödeme zamanlarında bu ihtiyacımız daha da fazla artıyor. Elinizin altında böyle bir fırsatınızın olmasına kim hayır diyecek ki? Bu bilgiler dışında kafanıza takılan sorular varsa muhakkak şubenize sorunuz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemenizi önemle tavsiye ederim.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM KOBİ DOSTLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER HESABINIZ İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Akbank Karekodlu Çek Sistemi ile Güvenli ve Sağlıklı Ticaret

Vakıfbank KOBİ’lere Kış Kredisi ile 100 Bin Lira

Denizbank ile KOBİ’lere Nefes Kredisi Başvuruları Başladı

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin