Go to ...
Akbank Artı Para ile İstediğiniz An Nakit Hesabınızda


Artı Para ile İstediğiniz An Nakit Hesabınızda- 724kredinotu.com‘un değerli okurları, yine özel bir yazı ile karşınızdayız. Neden özel dediğimi de izah edeyim. Bazı zamanlar acil paraya ihtiyaç duyarız. İşte bu yazı da Akbank müşterilerine bulma yolunu gösterecek. O ay bayram girebiliyor dolayısıyla masraf geliyor, yada nişan yapıyoruz paramız eksik kalabiliyor veya yılbaşı geliyor ay sonu olduğundan cepte de para kalmadığında para ihtiyacı duyabiliyoruz.

AKBANK ARTI PARA GİRİŞ BÖLÜMÜ

Para ihtiyaçlarımız da bankalar kredi veriyor tamam ama çok büyük limite ihtiyaç duymuyorsunuz ve bunun içinde kredi prosedürleri ile uğraşmak istemiyoruz. Nişan yapılacak ve 3 bin lira ihtiyacınız var. Yada iş yerine acil bir ürün alacaksınız veya acil yapmanız gerekiyor. İşte bu durumlarda bankalar ek hesapları devreye koymaya başladı. Bu bankalardan birisi de Akbank. Bugün sizlere Akbank Artı Para konusunu anlatmaya çalışacağız.

AKBANK ARTI PARA NEDİR? ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Normalde kredi kartlarında nakit avans olayına benziyor. Ama daha da avantajlı bir olay. Ekstra ücret ödemiyorsunuz ve faiz oranı da kredi kartı nakit avansa göre daha da uygun. Zaten kredi kartlarının da asıl amacı nakit verme değil. Bundan dolayı da bankalar artık ek hesaplara kişinin durumuna göre bir limit belirliyorlar. 3 bin, 5 bin vb. Acil ihtiyaç duyduğunuzda da ihtiyacınız kadar para çekersiniz ve günlük faiz oranı işler.

Anlayacağınız Artı para mevduat hesabıdır. Belirlenen limit limitinizi ATM’lerden çekebilirsiniz. Bunun dışında neo kartınız varsa alışverişlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilediğiniz anda nakit olarak kullanabilirsiniz. Faturalarınız gelebilir ve ödemek için para cebinizde olmayabilir. Böyle durumlarda da faturalarınızı yada ev kiranızı ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

AKBANK ARTI PARA DETAYLARI NEDİR? NASIL ÇALIŞIR?

Artı parakullanımında günlük faiz işlendiğini de söyleyelim. Hesabınıza para yatırdığınız anda hemen borcunuz kesilmektedir. Aynı gün para kullandınız ve elinize para geçti Kapatmak istediğinizde bir günlük faiz ödüyorsunuz. Hafta sonu kullandığınız da ise 3 günlük faiz uygulanıyor. Artı Paranızı belirtilen günde asgarisini ödemeniz gerekiyor. Şunu da belirtelim; artı paranızı kullanmaya devam etmek istiyorsanız 14 gün içerisinde Artı Paranın asgarisini ödemeniz gerekiyor.

Akbank Artı Para Kullanım esktreniz e-posta hesabınıza gönderilmektedir. Eğer e-mail’iniz yoksa 1,5 TL bedeli karşılığında adresiniz posta ile gönderiliyor. bundan dolayı da muhakkak e-mail hesabı edininiz. E-mail almak istiyorsanız akbank şubelerinden veya telefon şubeciliği aracılığı ile bu isteğinizi belirtmeniz gerekiyor.

FAİZ ORANLARI VE ÖRNEK ÖDEME TUTARLARI
  • 100 TL’yi 1 günlüğüne alırsanız %2,02 faiz oranı uygulanıyor. Faiz tutarı 0,07, Fon tutarı 0,01 , Vergi tutarı 0,00, Tutar Tutarı 0,08 ve Toplam Geri Ödeme Tutarı 100,08 TL dir.
  • 100 TL’yi 7 günlüğüne alırsanız %2,02 faiz oranı uygulanıyor. Faiz tutarı 0,47, Fon tutarı 0,07 , Vergi tutarı 0,02, Tutar Tutarı 0,56 ve Toplam Geri Ödeme Tutarı 100,56 TL dir.
  • 100 TL’yi 30 günlüğüne alırsanız %2,02 faiz oranı uygulanıyor. Faiz tutarı 2,02, Fon tutarı 0,30 , Vergi tutarı 0,10, Tutar Tutarı 2,42 ve Toplam Geri Ödeme Tutarı 102,42 TL dir.

 

Bu hesaplamalamalarda aylık ,84 faiz oranı, yıllık ise %22,08 faiz oranı kullanılmıştır. Efektif yıllık faiz oranı ise %26,50 dir. Bir çok insan bu yöntemi kullanmaya başladı bile. Sizlerde acil ve günlük para ihtiyaçlarınızda bu hesaba başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz

Akbank Direkt Serbest Hesap %11 tanışma faizi

Ayda 706 Liraya Akbank Konut Kredisi Durma Sende Tıkla

Akbank Kredi Kartı Taksitli Borç Transfer Kredisi

Akbank Gayri Nakdi Krediler ile Kobiler Dahada Güçlü

 

 

 

Tags: , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin