Go to ...
Akbank Altın Mevduat Hesabı ile Altınlarının Güvenle Büyüsün


Akbank Altın Hesabı, Akbank Altın Mevduat Hesabı- Altın hem ülkemizde hem de tüm dünyada en değerli birikim araçlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Bundan dolayı da genç, yaşlı herkes altın birikimi yapıyor. Hem kendiliğinden değeri artıyor hemde ev, araba, arsa vb. ihtiyaçlarımızı karşıladığımızda en büyük maddi kaynağımız halini alıyor. Yeri geldiğinde eşyalarımızı bile değiştirdiğimiz de bir kaç altın bozarak bu ihtiyacımızı giderebiliyoruz.

AKBANK ALTIN MEVDUAT HESABI ÖN AÇIKLAMA

Altınlar en değerli ve garantili para biriktirme yolu gibi gözükse de evde biriktirildiği zaman da oldukça fazla riskli bir durum halini alır. Zira en ufak bir hırsızlık olayında bile yıllarca biriktirdiğimiz emeğimiz ve alın terimiz bir anda ve bir çırpıda yok olur. Yada doğal afet durumlarında da bir çok insan birikimlerini enkaz altında bırakır. İşte tamda bu noktada bankaların altın biriktirme hesapları devreye giriyor. Bu sayede altınlar güvenli bir şekilde büyüyor.

Bugün sizler için Akbank Altın mevduat hesabından söz edeceğiz. Sizlerin de aklına yatarsa birikimlerinizi güvenli bir şekilde akbank da gerçekleştirebilirsiniz. Hazırsanız konunun detaylarına inelim.

AKBANK ALTIN MEVDUAT HESABI ÖZELLİKLERİ

Herkes birikimlerini gelecekleri adına yapıyor ve gerçekleştiriyor. akbank da geleceğinizi güvence altına alıyor. Altın biriktirenler, akbank’ın altın mevduat hesabını düşünebilirler. Vadesiz Lira ve döviz hesaplarınızdan altın hesabınıza gram cinsinden 24 ayar altın alabilir ve bu hesapta değerlendirebilirsiniz. En güzel yanı da Altın hesabında hesap işletim ücreti alınmaması. Aldığınız altınları da dilediğiniz anda satıp, tekrardan alabilirsiniz.

Altın alımlarınızı 1, 2,5 , 5 ve 10 gram ve katları şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. bunun dışında altın çeki de düzenleyebilirsiniz. kuyumcuya git, gel yol parası yok. işçilik parası da yok. Bir düğüne mi gideceksiniz. Altın çekini rahatlıkla kullanabilirsiniz.  işlem tutarının 0,01 gram olduğunu da belirtelim. Şunu da belirtelim hemen; 100 bin liraya kadar olan altın birikimleriniz devlet güvencesi altındadır. Bu açıdan banka kapansa bile bu rakama kadar paranızı alabilirsiniz.

AKBANK ALTIN MEVDUAT HESABI DİĞER DETAYLAR

Ben her al altın al talimatı veremem diyorsanız da otomatik alım talimatınız ile her ay belirlediğiniz  miktarda altın satın alabilirsiniz. Akbank altın hesabınızdan, farklı bir kişinin altın hesabına havale işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz. Altın hesabınızı Akbank şubelerinden açtırabileceğiniz gibi internet bankacılığı ve cep şubeden de açtırabilirsiniz. Altın piyasasını takip ederek, alım satım işlemlerinizde de oldukça fazla ve güzel paralar kazanabilirsiniz.

Sevgili takipçilerimiz, sizlerde kafanız rahat bir şekilde altın birikim yapmak istiyorsanız, Akbank’ı düşünüp değerlendirebilirsiniz. Ne hırsızlık vakaları nede uykusuz geceler. Güven li birikim yama yolu. Ayrıca altım alımlarında yastık altında duran paralarınızı ortaya çıkardığınızdan dolayı da ekonominin canlanmasına da yardımcı olacaksınız. Bu yazıyı da bitirdik. Dilerseniz aşağıdaki farklı konulardan derlediğimiz ve dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz galerimizi de inceleyebilirsiniz. Yeni banka ve kredi haberlerinde buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Akbank Kiralık Kasa ile Değerli Eşyalarınız Güven Altında

Akbank Artı Para ile İstediğiniz An Nakit Hesabınızda

Akbank Direkt Serbest Hesap %11 tanışma faizi

 

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin