Go to ...
Akbank 4 Taksitli MTV Kampanyası


Akbank 4 Taksitli MTV Kampanyası-  Akbank müşterilerine yine güzel ve özel bir kampanya düzenlemiş. Bunu en başta itiraf etmek gerekiyor. Burada tüm bankaların haberlerini tarafsız bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bunu Çok fazla yorum katmadan güzele güzel, kötüye de kötü diyoruz. Şimdiki haberimiz iyi diyebileceğimiz bir banka kampanyası. Artık bir çok kişide araba var. Arabası olmayan insan sayısı oldukça azaldı. Lakin arabaya binmenin de bir maliyetinin olduğunu söylemek gerekiyor.

AKBANK 4 TAKSİTLİ MTV KAMPANYASI ÖN AÇIKLAMA

Araba bir çok işimize yarasa da yağı, suyu, parça değişimi, bakımları, sigortası, kaskosu ve tabi ki de vergisi yönüyle ağır bir masrafı da beraberinde getiriyor. Ocak ayındayız ve bu ay içerisinde Motorlu Vergisinin ödenmesi gerekiyor. Üst modelli ve motor hacmi büyük olan araba sahiplerinin canı epey sıkılacak gibi. Bir seferde bu kadar çok vergi ödemek değil. Bundan dolayı da Akbank kredi kartı müşterilerine özel bir kampanya sunuyor.

Bizlerde daha fazla vakit kaybetmeden bu kampanyanın detaylarını sizlere sunmak istedik. Hazırsanız akbank hangi fırsatları sunuyor hep beraber inceleyelim.

AKBANK 4 TAKSİTLİ MTV KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Akbank kredi kartlarına mtv ödemelerinde tam 4 yapma imkanı sunuyor. Biliyorsunuz ki 31 aralık tarihine kadar motorlu taşıt vergisinin ödenmesi gerekiyor. Sizlerde , free ve wings kredi kartlarınız ile bu ödemeyi gerçekleştirerek fırsata dönüştürebilirsiniz. Nasıl mı? Az sonra tüm fırsatları sizler için teker teker açıklayacağız. Sizlerde akbank kredi kartınız ile MTV ödemenizi gerçekleştirdiniz ve 4 taksidi hemen kaptınız ama bununla yetinmiyorsunuz.

Aynı zamanda belirlenen samsun akıllı telefonlarda %25 oranında indirim kazanabiliyor. Bu kampanyada Samsun J2 Grand Prime akıllı telefon sizlere 599 TL’ye geliyor. Bunun dışında MTV ödemenizi www.gib.gov.tr üzerinden Neo kartınız ile gerçekleştirirseniz 20 TL chip para verilmektedir. Buda daha da güzel bir madde. Kampanyaya katılmak için Cep telefonunuzun mesaj bölümüne MTV yazıyorsunuz. Sonrada operatörünüz turktelekom, turkcell, vodofone ne olursa olsun 4566’ya SMS yolluyorsunuz. SMS ücreti 0,65 TL dir.

AKBANK 4 TAKSİTLİ MTV ÖDEMESİ NEREDEN YAPILIR?

işlemlerinizi Akbank Direkt ile ödeyebilirsiniz. Bunun için BURAYI tıklayabilirsiniz. Bunun dışında akbank telefon bankacılığından, ATM’lerden ve Akbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Wings, Free, Axess kredi kartınız ile veya Neo’nuzu kullanarak da www.gib.gov.tr üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

TELEFON MARKALARI VE İNDİRİM MİKTARLARI

Akbank mobil veya akbank direkt’e girerek ödeme yapanlar Genpa Ailem sitesinde kullanmak üzere samsung telefonlar da indirim kazanacaklardır. Ödeme yaptıktan sonra kampanyalar bölümünde bir tane indirim kodu göreceksiniz. Bu indirim kodunu Genpa Ailem de kullanabilirsiniz. Üye olmayanların birde üyelik formunu doldurmaları gerekir. Bir kişi bir tane indirim kodunu elde edebilir. Kampanya kodu tek seferde kullanılmaktadır.

Ayrıca bir indirim kodu ile 2 telefon alabiliyorsunuz. Bu arada indirim kodunu kullanmak için son tarih 15 şubattır. Dilerseniz şimdide modelleri inceleyelim. Bunlar;

 • Modeli: Samsun J2 Grand Prime G532 (1000 adet mevcuttur)
 • Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 799 TL 
 • İndirim Oranı: %25
 • Kampanya Fiyatı: 599 TL

 

 • Modeli: Samsun A510
 • Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 1.649 TL 
 • İndirim Oranı: %16
 • Kampanya Fiyatı: 1.379 TL

 

 

 • Modeli: Samsun J510
 • Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 1.199 TL 
 • İndirim Oranı: %14
 • Kampanya Fiyatı: 1.029 TL

 

 • Modeli: Samsun J710
 • Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 1.399 TL 
 • İndirim Oranı: %14
 • Kampanya Fiyatı: 1.199 TL

 

Saygıdeğer okurlarımız, sizler için akbank mtv ödeme kampanyasından söz ettik. Gerçekten de güzel bir kampanya. ama son değerlendirecek olan ve karar verecek olan merci sizlersiniz. Bizler bu bankacılık ürününü sizler için haberleştirerek sunmaya çalıştık. Bu sayede bir yazının daha sonuna geldik. Aşağıdaki diğer konularda eminim ki dikkatinizi çekecektir. Yeni bir kredi haberinde buluşmak dileğiyle.

SİZLERDEN RİCAM KAMPANYA BİTMEDEN TÜM AKBANK KULLANICILARININ BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Doğru Kredi Tercihi için Hızlı Çözüm

Denizbank ve Garanti Bankası Taksitli MTV Ödeme Kampanyaları

 

 

 

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin