Go to ...
Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar ve Kart Özellikleri


Aidatı olmayan kredi kartları, aidatsız kredi kartı, yıllık ücreti olmayan kredi kartı- Kredi Kartları gerçekten de muhteşem ve bir yapıya sahiptir. Küçücük bir kart olmasına rağmen içerisinde dünyayı barındırır. Limiti dahilinde canınız ne isterse alırsınız. Ayakkabı, gıda, şarküteri, kişisel harcamalar, elektronik eşyalar, oturma grupları vs. aklınıza gelebilecek tüm harcamalarınızda kredi kartları yanınızda. Bu özelliklerinde dolayı da herkes cebinde taşıyor.

AİDATSIZ KREDİ KARTI VEREN BANKALAR ÖN BİLGİ

Hepimiz kredi kartı taşıyor ve istiyoruz lakin bir de ufak bir sıkıntımız oluyor. Oda kredi kartlarının yıllık aidatları. Hakikatten de oldukça fazla can sıkıcı bir hal alıyor. Düşünün 200 liraya kadar olan kart aidatları var Durum böyle oluncada olmayan kredi kartları tercih edilmeye başlandı. Bankalarda bunu görmeye başlayınca müşteri kaybetmemek adına bu tip kartlar ürettiler. Bizlerde bu yazıda kart aidatı olmayan kredi kartlarını ve bankalarını sizlere sunmaya çalışacağız.

AKBANK FREE KREDİ KARTI İLE AİDATSIZ KART KULLANIMI

Akbank kart aidatı olmayan güzel bir kredi kartı kampanyası sizlere sunuyor. Bu karttan istediğiniz kampanyalara dahil olabiliyorken, istemediğiniz kampanyaları ise kartınıza eklemiyorsunuz. Harcadıkça chip para kazanıyorsunuz. Nakit avans özelliği vardır. Bunun dışında taksitli ve sms para özelliği de bulunuyor. Acil nakit ihtiyacınızda 2 ile 12 aya adar 500 lirayı taksitli alabiliyorsunuz. Tüm faturalarınızı ödeyebiliyorsunuz. Akbank Free Kredi Kartı başvurusunu BURADAN kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI FLEXİ KREDİ KARTI İLE YILLIK KART AİDATINA SON

Bonus flexi kartta yıllık kart aidatı yok. Dilediğiniz gibi taksit yapabilme özelliği var ve bol bol bonus kazanma şansınız var. Bu karta başvurmak isteyenleri 18 yaşını doldurmuş ve T.C. Vatandaşı olmaları gerekir. Peşin aldığınız alışverişleri bile taksitlendirebilme imkanınız vardır. Bunun dışında kazandığınız bonus paralar dışında yılda ekstradan 50 tl daha bonus kazanabilirsiniz. Ekstre atlat özelliği vardır. Taksitli para ve Karttan EFT/Havale yapabilme imkanı da vardır.

İŞ BANKASI AİDATSIZ KART ÖZELLİKLERİ

Bu kartın adı gibi aidatı yoktur. Maximum üye iş yerlerinden yaptığınız harcamalardan maxi puan kazanırsınız. bu puanları da yine üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz. Bunun dışında taksit yapabilme özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Sonradan taksit yapabilme şansınızda vardır. Bunun dışında nakit avans özelliğinin de olduğunu söyleyelim. Başvuru için ya şubeyi kullanacak yada telefonunuzun mesaj bölümünü açarak aralarında birer boşluk olacak şekilde AIDATSIZ T.C. Kimlik numaranızı yazıp 4402’ye mesaj atmanız gerekecektir.

YAPI KREDİ BANKASI WORLD EKO ÖZELLİKLERİ

Yıllık kart ücreti olmayan özel bir kredi kartı ile karşınızdayız. Bu kartın temassız ödeme özelliği vardır. Kasada çok fazla sıra beklemezsiniz. 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde bu özelliği kullanabilirsiniz. Ödeme talimatlarınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Taksitli nakit avans özelliği de bulunuyor. 5 – 12 ay arası bu parayı taksitlendirebilirsiniz. Bu kartın başvuru adımlarına BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz. SMS, bankacılığı ve online başvuru adımları vardır.

AİDATSIZ BONUS SADE KART ÖZELLİKLERİ

Bu kartı ister yurt içi alışverişleriniz de isterseniz de alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yıllık kart ücreti ve aidatı yoktur. Bu kartı sahipleri yalnızca peşin ödemelerde kullanabiliyorlar. Yalnız dilerseniz peşin alışverişlerinizi 3 ay, 6 ay veya 9 ay olarak karşılığında taksitlendirebilirsiniz yada 30 ,gün 60 gün ve 90 olarak da ileriye atabilirsiniz ödemelerinizi. Hafta için harcamalarınız da hafta sonu sinema biletinde %50 indirim kazanırsınız.

Değerli dostlarımız, sizler için kart aidatı olmayan bankaları belirtmeye çalıştık. Tabi bunu da belirli bir yazı karakteri içerisinde gerçekleştirmeye gayret gösterdik. Aklıma gelmişken QNB Fİnansbank’ın FİX kartı da yıllık kart aidatı olmuyor. Bunu da bir dip not olarak belirtmek istedim. Gördüğünüz gibi bir sürü bankanın kart aidatı olmayan kredi akrtları mevcut. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI KART AİDATI ÖDEMEK İSTEMEYEN TÜM ARKADAŞLARINIZIN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER ADRESİNİZ İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi ve Kredi Kartı Taksitlerini Aksatırsam Ne Olur?

Kredi Kartı Blokesi Nasıl Açılır? Kaç Günde Kalkar?

Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir ve Nasıl Yükseltilir?

Akbank Kredi Kartı Taksitli Borç Transfer Kredisi

 

 

 

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin