Go to ...
Acil Kredi Verilir. Durma Tıkla!!! Ayrıntılar İçeride.


Acil Kredi, Acil kredi veren bankalar, Acil kredi istiyorum, Acil kredi çekmem lazım- Değerli dostlarımız bazı zamanlar ciddi manada nakite sıkışırız. Ödemelerimiz yaklaşır, çalışan personellerin maaşının ödenmesi gerekir, yeni mal ve ürünler alınması gerekir. Yada oldukça ucuz bir araba denk getirirsiniz ve kaçırmamak istersiniz. İşte bunun gibi yüzlerce nedenden dolayı insanlar paraya ciddi manada ihtiyaç duyarlar. Bundan dolayıda hemen bankalara koşuverirler.

ACİL KREDİ VEREN BANKALAR GENEL AÇIKLAMA

Acil kredi için bankaya gittiğimizde bir sürü teferruat da bizleri bekliyor. Lakin bizlere acil ve anında kredi lazım. Bundan dolayı da boş yere zaman ve vakit kaybı yaşamak istemiyorsunuz. Bizlerde Sizler için acil kredi veren bankaları bir araya getirerek sunmak istedik. Bu sayede hem bankaların faiz oranlarını bir arada görmüş olacak hem hangi bankaların hızlı bir şekilde kredi verdiklerini öğrenebileceksiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan ilk bankanın tanıtımı ile yazımıza hızlı bir şekilde geçiş yapalım.

DENİZBANK WEB’DE ACİL KREDİ

Tüm nakit ihtiyaçları için uygun faizli krediniz Deniz’de! Sadece TC Kimlik Numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanarak ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Web’de Kredinin Avantajları: Cazip faiz oranlı krediye kolayca başvurabilir, 55.000 TL ‘ ye kadar olan kredi limiti ve 48 aya varan taksitlerle kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik kredinizi evraksız İnternet Bankacılığı’ndan hemen veya nüfus cüzdanınızla size en yakın DenizBank şubesinden kullanabilirsiniz.

DenizBank İnternet Bankacılığı şifreniz ile, 20.000 TL’ ye kadar onaylı ihtiyaç kredisi limitinizi haftasonu dahil hergün saat 09.00 – 21.00 arasında internet bankacılığına giriş yaparak kullanabilirsiniz. 10.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,59 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 320 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 50 TL ve Sigorta da 214 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı % 25.8380 dir.

AKBANK DİREKT KREDİ, YATTIĞIN YERDEN KREDİ

Nakit ihtiyacınıza 7/24 en hızlı çözüm: Akbank Direkt Kredi. İhtiyacınız olduğu anda krediniz Şubeye gitmeden hesabınızda. Akbank Direkt Kredi’ye başvurup, 15.000 TL’ye kadar kredinizi 7/24 belgesiz, imzasız anında kullanabilir, paranızı birkaç saniye içerisinde hesabınızda görebilirsiniz. Akbank Direkt Kredi’ye hemen şimdi Akbank Direkt İnternet‘e veya Akbank Direkt Mobil‘e girerek, Akbank Direkt Kredi formunu doldurarak veya Akbank Telefon Şubesini arayarak başvurabilirsiniz. 10.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve 1,49 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Miktarı 312,11 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı %24.0498 dir.  Kredi Masrafı ise maksimum 75,00  TL dir. 

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ

QNB Finansbank müşterileri çağrı merkezinden 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler, onaylanması durumunda kredi tutarını anında hesaplarına yatırıp kullanmaya başlayabilirler. Her tutar ve vadedeki aylık %1,39 faiz oranlı ihtiyaç kredisine şimdi 0850 222 0 900 numaralı telefondan başvurun; onaylandığı an hesabınıza geçsin. Belirtilen faiz oranı Telefondan Kredi’ye özel olup, limitiniz dahilinde minimum 1.000 TL, maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 15.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,39 Faiz oranı ile çekebilirsiniz. Buna göre Aylık Ödemeniz Gereken Taksit Tutarınız 457 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 78,75 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 485,52 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %22,3200 olarak hesaplanmıştır.

GARANTİ BANKASI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun krediler Garanti’de! Siz de 48 aya varan %1,14’ten başlayan ihtiyaç kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla; ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir, ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. 50.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,33 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 749,51 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 125 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 375 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 21,2653 dir. Toplam Maliyet ise 36.101,51 TL dir.

AKTİFBANK ANINDA İNTERNETTEN KREDİ

N Kolay Kredi ile şubede sıra beklemek, sayfalarca kağıdı imzalamak, üstüne üstlük kredi kartı, sigorta ek ürün satın alma zorunluluğu yok. Nkolaykredi.com adresine gir, kısa formu doldur, evraklarını ekrandan onayla, 25.000 TL’ye kadar kredin hesabında olsun. Üstelik parana ulaşabilmen için ücretsiz N Kolay Banka Kart sahibi olacaksın. Aktif Bank İnternet Şubesi’ni kullanarak paranızı ücretsiz transfer edebilirsiniz. Türkiye’deki tüm PTT’lerden, paranızı ücretsiz alabilirsiniz. İstediğiniz ATM’den paranızı çekebilirsiniz. Bu kredide  En az 2.000 TL, en fazla 20.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca belirlenen faiz oranı ise %2,09 dur.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi Notum Neden Yükselmiyor, kredi notumu nasıl artırabilirim?

2017 Halkbank Yeni Yıl Kredi Kampanyası

%1,14 Faizli İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2017

İşyerimi açmak istiyorum ama ne param var nede fikrim

 

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin