Go to ...
Acil Kredi Veren Bankalar


Acil kredi istiyorum, Acil kredi lazım, Acil kredi başvurusu, Acil krediye ihtiyacım var- Acil kredi çekmem lazım. Askerliğimi yaptım. Allah’ın izniyle Kendi işimi kurmak istiyorum, ardından da evleneceğim.  Lütfen bana yardımcı olur musunuz? Elbette elimizden geldiği kadarıyla dilimizin döndüğü kadarıyla bu talebinize kayıtsız kalamayız ve yardımcı olmaya çalışacağız. Sizlerden ricamız lütfen bu yazıyı sonuna kadar okumanız. böylece en doğru kararı verebilirsiniz.

ACİL KREDİ VEREN BANKALAR GENEL BİLGİ

Acil kredi her kese lazım. Herkesin kendine göre niyeti oluyor. Bankalarda bu ihtiyacınızı giderebilme için bir birinden güzel kredi kampanyaları başlatmış. Bizlerde bu bankalarıne n çok tercih edilen kredi kampanyalarını sizler için biraraya getirerek sunmaya çalıştık. Ayrıca bankalardan kolay kredi almak istiyorsanız da düzenli bir gelir belgenizin olması ve kredi notunuzun da yüksek olması şart. Bu detayı da belirterek, yazımıza devam edebiliriz.

Kredi notu sorgulama, kredi notumu nasıl öğrenirim?

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Siz de 48 aya varan %1,14’ten başlayan ihtiyaç kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla; ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir, ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında 3-48 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

50.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,33 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 749,51 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 125 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 375 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 21,2653 dir. Toplam Maliyet ise 36.101,51 TL dir.

TEB PRATİK İHTİYAÇ KREDİSİ

Acil krediye mi ihtiyacınız var? TEB’de bireysel krediniz hazır. Hemen özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin. Pratik Kredi maksimum limiti 12.500 TL dir. TEB müşterisi olmasanız bile tüm nakit ihtiyaçlarınız için hemen online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca başvurularda genel itibariyle Nüfuscüzdanı yeterli oluyor. Ama banka gerekli görürse ekstradan belge de talep edebilir. HEMEN BAŞVURUN.

TEB PRATİK İHTİYAÇ KREDİSİ  ÖRNEK ÖDEME PLANI

5.000 TL Krediyi 36 Ay Vade ve %1,55 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 191,78 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 26,00 TL ve Sigorta da 274,92 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 25.2288 dir.

VAKIFBANK ANINDA İNTERNET HIZINDA KREDİ

Maaş ödemesi Vakıfbank aracılığı ile yapılan bireysel segmentteki müşteriler VakıfBank İnternet Bankacılığı veya VakıfBank Mobil Bankacılık üzerinden Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanabilirler.  VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için İnternet Bankacılığı’na giriş yapın. İnternet Bankacılığı ekranının sol tarafında yer alan menüde bulunan “Başvurularım”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli. Ayrıca VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için Mobil Bankacılığa giriş yapın. “Başvurularım”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli.

VAKIFBANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

Sigortalı: 10.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,29 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 296,77 TL dir. ( 1 yıllk hayat sigortası 35 yaşında bir erkek için; 35,55 TL dir.)

DENİZBANK WEB’DE İHTİYAÇ KREDİSİ

Sadece TC Kimlik Numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanarak ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Cazip faiz oranlı krediye kolayca başvurabilir, 55.000 TL ‘ ye kadar olan kredi limiti ve 48 aya varan taksitlerle kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik kredinizi evraksız İnternet Bankacılığı’ndan hemen veya nüfus cüzdanınızla size en yakın DenizBank şubesinden kullanabilirsiniz. Online başvuru için burayı tıklayabilirsiniz.

DENİZBANK WEB’DE İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,59 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 320 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 50 TL ve Sigorta da 214 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı % 25.8380 dir.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ

Fnansbank müşterileri ayrıcalıklı bankacılık hizmetlerinden yararlanmaya devam ediyor. QNB Finansbank müşterileri çağrı merkezinden 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler, onaylanması durumunda kredi tutarını anında hesaplarına yatırıp kullanmaya başlayabilirler. Her tutar ve vadedeki aylık %1,39 faiz oranlı ihtiyaç kredisine şimdi 0850 222 0 900 numaralı telefondan başvurun; onaylandığı an hesabınıza geçsin. Belirtilen faiz oranı Telefondan Kredi’ye özel olup, limitiniz dahilinde minimum 1.000 TL, maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

15.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,39 Faiz oranı ile çekebilirsiniz. Buna göre Aylık Ödemeniz Gereken Taksit Tutarınız 457 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 78,75 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 485,52 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %22,3200 olarak hesaplanmıştır.

Değerli okurlarımız, sizler ile daha fazla bankanın kampanyalarını bu yazıda paylaşmak isterdik ama bu durumda da yazıyı daha da uzatmış olacaktık. Lakin 724kredinotu.com adresimizde zaten tüm bankaların kredi kampanyalarını güncel ve doğru bilgiler ile paylaşıyoruz. Bu sayede de en doğru kararı verebilmeniz de yardımcı oluyoruz. Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Bu yazımız dışında farklı konu başlıklarımıza aşağıdaki linklerimizden ulaşabilirsiniz.

Kredi notum düşük nasıl kredi çekebilirim

Denizbank 190 TL Bonus Fırsatı

QNB Finansbank Besicilik, ve Süt Hayvancılığı Yatırım Kredisi

LÜTFEN BU ÖNEMLİ VE YARARLI YAZIYI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , , , , ,

60 Responses “Acil Kredi Veren Bankalar”

  1. Yagmur
    27 Ekim 2018, 20:23

    Acil nakite ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin