Go to ...
500 TL Emekli Maaşı Promosyonu Fibabank’da Sizleri Bekliyor


Fibabanka Emekli Promosyonu, 500 TL’ye Kadar Emekli Maaşı Promosyonu- Milyonlarca emekli vatandaşı bankaların onlara sunacağı promosyon haberlerine kitlendiler. Bu açıdan da çok da fazla aceleci davranmak istemiyorlar. Zira 3 yıl boyunca emekli maaşları bir bankaya bağlanacak ve oradan alınacak. Haliyle en iyi teklifi veren banka tercih edilecek. SGK bankalar ile yaptığı anlaşmada bir alt limit belirledi. Bazı bankalar bu limite uygular.

BANKALAR ARASINDA REKABET BAŞLADI

Şuan bankalar arasında emekli maaşını çekme ve kapma rekabeti var. Bu açıdan kimisi erkenden emekli promosyon haberi yaptı. Kimisi ise halen pusuda bekliyor. Tabi emeklilerde işini biliyor. Bir çoğu en uygun emekli promosyonunu bekliyor. Tabi kızışma başladı. Hal böyle olunca da promosyon haberleri patır patır gelmeye başladı. Bu haberlerden birisi de Fibabank’dan geldi. Yüksek emekli maaşı promosyonu ile siz emeklilere bankasına bekliyor.

FİBABANKA EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU KAMPANYASI

Emekli maaşını fibabanka taşıyana ve getirenlere ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri ve çok iyi promosyon veriliyor. Üstelik SGK’nın belirlediği limitlerin üstünde rakamlar belirlenmiş. Buna göre SGK emeklileri yani; Bağ-kur, SSK ve Emekli sandığına bağlı olanlar maaşlarını fibabanka getirdiklerinde 500 liraya kadar promosyon alabiliyorlar. Bunun için de 3 yıl boyunca emekli maaşını fibanbankadan alacağına dair imza ve taahhüt vermesi yeterli olacaktır.

FİBABANKA EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÖDEMELERİ NE KADAR?
  • Sizlerinde emekli 1.000 TL’den ise (Lakin 1.000 TL dahil değildir) alacağınız promosyon 330 TL dir. 
  • Sizlerinde emekli 1.000 TL ile 2.000 TL arasında ise (Lakin 2.000 TL dahil değildir) alacağınız promosyon 415 TL dir. 
  • Sizlerinde emekli maaşı 2.000 TL ve  üstünde ise alacağınız promosyon 500 TL dir. 
  • Değer okurlarımız SGK’nın belirlediği promosyon ödemeleri sırasıyla 300 TL, 375 TL ve 450 TL dir. Görüldüğü gibi bu durum Fibabanka ile artırılmıştır. 

 

EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÖDEMELERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Promosyon ödemleri ilk maaşınızı aldığınızdan sonraki 3 iş günü içerisinde hesabınıza yatacaktır. Emekli maaşı promosyonu alma tarihlerini de hemen belirtelim. Bunun için T.C. Kimlik numaranız baz alınmıştır. Sizlerde T.C. Kimlik numaranıza bakarak ne zaman promosyon alacağınızı kestirebilirsiniz. Dilerseniz hemen bu durumu da belirtelim.

  • T.C. Kimlik Numaranızın son rakamına baktığınız da 0 veya 2 rakamını görüyorsanız, sizin promosyon alacağınız tarih Mart 2017 dir.
  • T.C. Kimlik Numaranızın son rakamına baktığınız da 4 veya 6 rakamını görüyorsanız, sizin promosyon alacağınız tarih Nisan 2017 dir.
  • T.C. Kimlik Numaranızın son rakamına baktığınız da 8 rakamını görüyorsanız, sizin promosyon alacağınız tarih Mayıs 2017 dir.

 

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Değerli okurlarımız, bu promosyondan tüm emeklilerin yararlanabilecekleri belirtelim. Ayrıca toplamda 2 adette otomatik fatura talimatı vermelisiniz. Telefon olabilir yada elektrik. Bunlar zaten aylık ödediğiniz giderleriniz. Yok ben bunları ödemek istemiyorum diyorsanız da SGK’nın belirlediği promosyon kadar para alabiliyorsunuz. Emekli maaşınızı da Fibabanka’ya taşımak çok kolay. Yapmanız gereken Fibabanka şubesine gitmek ve imza atmak.

Yada dilersenisz sisteminden maaş almak istediğiniz bankayı seçebilirsiniz. Son olarak sgk’ya dilekçe de vererek maaşınızı Fibabanka’ya taşıyabilirsiniz. Birden fazla maaş alan emekliler ise; maaşlarının toplamına bakılacak ve ona göre promosyon tutarı belirlenecek. Diyelim ki bir maaşı 750 TL. Diğer maaşı da 850 TL. Toplam 1600 TL yaptığı için, Fibabanka’dan yararlanabilecekleri promosyon tutarı 415 TL olacaktır.

Emekli büyüklerimiz, en doğru kararı elbetteki sizler vereceksiniz. Bizlerde bu kararı vermenize yardımcı olabilmek adına bankaların emekli maaşı promosyonlarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da Fibabanka’ya yer verdik. Rekabet kızışmış durumda. Artık sizlerde ya bir an önce olanlardan birisini tercih edecek, yada daha da avantajlı bir promosyon beklemeye devam edeceksiniz. Karar sizin. bankaların emekliler ile ilgili haberleri için bizimle kalmaya devam edin.

 

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin