Go to ...
500 TL Emekli Maaşı Promosyonu Fibabank’da Sizleri Bekliyor


Fibabanka Maaşı Promosyonu, 500 TL’ye Kadar Emekli Maaşı Promosyonu- Milyonlarca emekli vatandaşı bankaların onlara sunacağı promosyon haberlerine kitlendiler. Bu açıdan da çok da fazla aceleci davranmak istemiyorlar. Zira 3 yıl boyunca emekli maaşları bir bankaya bağlanacak ve oradan alınacak. Haliyle en iyi teklifi veren banka tercih edilecek. SGK bankalar ile yaptığı anlaşmada bir alt belirledi. Bazı bankalar bu limite uygular.

BANKALAR ARASINDA REKABET BAŞLADI

Şuan bankalar arasında emekli maaşını ve kapma rekabeti var. Bu açıdan kimisi erkenden emekli maaşı promosyon haberi yaptı. Kimisi ise halen pusuda bekliyor. Tabi emeklilerde işini biliyor. Bir çoğu en uygun emekli promosyonunu bekliyor. Tabi kızışma başladı. Hal böyle olunca da promosyon haberleri patır patır gelmeye başladı. Bu haberlerden birisi de Fibabank’dan geldi. Yüksek emekli maaşı promosyonu ile siz bankasına bekliyor.

FİBABANKA EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU KAMPANYASI

Emekli maaşını fibabanka taşıyana ve getirenlere ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri ve çok iyi promosyon veriliyor. Üstelik SGK’nın belirlediği limitlerin üstünde rakamlar belirlenmiş. Buna göre SGK emeklileri yani; , SSK ve Emekli sandığına bağlı olanlar maaşlarını fibabanka getirdiklerinde 500 liraya kadar promosyon alabiliyorlar. Bunun için de 3 yıl boyunca emekli maaşını fibanbankadan alacağına dair imza ve taahhüt vermesi yeterli olacaktır.

FİBABANKA EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÖDEMELERİ ?
  • Sizlerinde emekli maaşı 1.000 TL’den düşük ise (Lakin 1.000 TL dahil değildir) alacağınız promosyon 330 TL dir. 
  • Sizlerinde emekli maaşı 1.000 TL ile 2.000 TL arasında ise (Lakin 2.000 TL dahil değildir) alacağınız promosyon 415 TL dir. 
  • Sizlerinde emekli maaşı 2.000 TL ve  üstünde ise alacağınız promosyon 500 TL dir. 
  • Değer okurlarımız SGK’nın belirlediği promosyon ödemeleri sırasıyla 300 TL, 375 TL ve 450 TL dir. Görüldüğü gibi bu durum Fibabanka ile artırılmıştır. 

 

EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÖDEMELERİ YAPILACAK?

Promosyon ödemleri ilk maaşınızı aldığınızdan sonraki 3 günü içerisinde hesabınıza yatacaktır. Emekli maaşı promosyonu alma tarihlerini de hemen belirtelim. Bunun için T.C. Kimlik numaranız baz alınmıştır. Sizlerde T.C. Kimlik numaranıza bakarak ne zaman promosyon alacağınızı kestirebilirsiniz. Dilerseniz hemen bu durumu da belirtelim.

  • T.C. Kimlik Numaranızın son rakamına baktığınız da 0 veya 2 rakamını görüyorsanız, sizin promosyon alacağınız tarih Mart dir.
  • T.C. Kimlik Numaranızın son rakamına baktığınız da 4 veya 6 rakamını görüyorsanız, sizin promosyon alacağınız tarih Nisan 2017 dir.
  • T.C. Kimlik Numaranızın son rakamına baktığınız da 8 rakamını görüyorsanız, sizin promosyon alacağınız tarih Mayıs 2017 dir.

 

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Değerli okurlarımız, bu promosyondan tüm emeklilerin yararlanabilecekleri belirtelim. Ayrıca toplamda 2 adette otomatik fatura talimatı vermelisiniz. Telefon olabilir yada elektrik. Bunlar zaten aylık ödediğiniz giderleriniz. Yok ben bunları ödemek istemiyorum diyorsanız da SGK’nın belirlediği promosyon kadar para alabiliyorsunuz. Emekli maaşınızı da Fibabanka’ya taşımak çok kolay. Yapmanız gereken Fibabanka şubesine gitmek ve imza atmak.

Yada dilersenisz sisteminden maaş almak istediğiniz bankayı seçebilirsiniz. Son olarak sgk’ya dilekçe de vererek maaşınızı Fibabanka’ya taşıyabilirsiniz. Birden fazla maaş alan emekliler ise; maaşlarının toplamına bakılacak ve ona göre promosyon tutarı belirlenecek. Diyelim ki bir maaşı 750 TL. Diğer maaşı da 850 TL. Toplam 1600 TL yaptığı için, Fibabanka’dan yararlanabilecekleri promosyon tutarı 415 TL olacaktır.

Emekli büyüklerimiz, en doğru kararı elbetteki sizler vereceksiniz. Bizlerde bu kararı vermenize yardımcı olabilmek adına bankaların emekli maaşı promosyonlarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da Fibabanka’ya yer verdik. Rekabet kızışmış durumda. Artık sizlerde ya bir an önce olanlardan birisini tercih edecek, yada daha da avantajlı bir promosyon beklemeye devam edeceksiniz. Karar sizin. bankaların emekliler ile ilgili haberleri için bizimle kalmaya devam edin.

 

 

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin