Go to ...
50.000 TL KOBİ Para Cepte QNB Finansbank İle Aynı Gün Kredi


QNB Finansbank KOBİ Para Cepte, 50 bin lira kolay kredi başvurusu- Kredinin nabzını günlük olarak tutarak sizlere en özel ve en güzel haberleri sunmaya çalışıyoruz.Bugünde büyük bir bankanın özel müşterileri için sunduğu kredi haberinden söz edeceğiz. Tabi burada özel müşterilerden kastım KOBİ’ler oluyor. Hepimiz krediye ihtiyaç duyuyoruz ama KOBİ’ler bir tık önce gidiyor. Tamam iş yapıyorlar ama iş için de para gerekiyor. Ayrıca da alacağını tam zamanında alamıyor.

KOBİ İÇİN KREDİ DEMEK ÇARKLARIN DÖNMESİ DEMEK

Yapılan işin karşılığı 6 ay sonraya çek diye verilince de yeni işlerin yetişmesi, makinelerin yenilenmesi, kalifiyeli personel alımı vs. bunların hepsi için maddi kaynak aranıyor. Dolayısıyla da bankalara ve kredilere başvuru yapılıyor. Bankalara başvuru yapan pişman, yapmayan bin pişman. Kredi olmayınca iş yapamıyorsun zaten. kredi başvurusu yapmaya kalksan dünya kadar vaktin gidiyor. Dolayısıyla KOBİ’ler artık kolay kredi başvurusu ve kısa sürede kredi alma yollarını tercih ediyorlar.

Qnb Finansbank’da işletmeler için kolay başvuru yapacakları ve rahatça kredi alabilecekleri bir kredi geliştirilmiş. Şuan güncel kampanyalar içerisinde yer alıyor. Bizlerde bu yazı ile tüm detayları ve ayrıntıları sizlere aktarmaya çalışacağız.

QNB FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE ÖZELLİKLERİ VE DETAYLARI

Deminde anlatmaya çalıştığım gibi kobilerin en büyük sıkıntısı ihtiyaç duyulduğunda nakit paraya ulaşamama ve zor para bulma. İşte qnb finansbank’da bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak adına güzel bir kredi kampanyası gerçekleştirmiş. 50 bin liraya kadar kredi ihtiyacınızı aynı gün alabilme imkanınız söz konusu. Ayrıca da faiz oranları da gayet cazip. Başvurusu bir dakikanızı almıyor. Ayrıca kredi başvurunuzun ön onayı da kısacık bir süre sonunda hemen mesaj ile size bildiriliyor.

QNB FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE BAŞVURUSU

Başvuru yapmak için bankaya gidip sraya girmenize gerek yok. Bu olay sms ile başvuru yoluyla çözüme kavulmuş. Sizlerde 1 dakikada bir mesaj atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hemen mesaj uygulamanızı açın ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı yazın. Ardından GSM operatörü fark etmeden 7646’ya yollayın. Sonrada 5 dakika içerisinde kredinizin cevabı hemen telefonunuza gelecektir. Ön onay alanlar da gerekli olan belgeler ile qnb finansbank şubelerine uğrayarak başvuru işlemlerini sonuca bağlamları gerekiyor.

QNB FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE AYRINTILARI

Bu krediye başvuru yapacak olan işletmelerin resmi cirolarının 2 milyon liraya kadar olmaları gerekmektedir. Yalnız burada başvuru yapacak kişi de çok fazla önemlidir. İşletmenin sahibi yada ortağının T.C. Kimlik numarası ile başvurunun yapılması gerekiyor. Hani şirkette çalışan bir kişiye başvuru yap falan derseniz olumlu sonuçlanmayacaktır. Bunu da bir dip not olarak belirtmek istedim. Bunun dışında ön onay almanız kesin kredi alacaksınız anlamına da gelmiyor.

Zira aşağıda belirteceğimiz belgeleri de hazırlayarak sunmanız gerekiyor. Bu belgeleri çok kısa bir sürede muhasebeciniz hazırlayacaktır. Merak etmeyin. Belki 10 – 15 dakika belgeleriniz elinizde olacaktır. Bu belgeleri eksiksiz bir şekilde bankaya ulaştırırsanız, aynı gün krediniz hesabınıza yatacaktır. Sizlerde işinize gücünüze bakacaksınız. Lakin son karar verme bankaya aittir. Çünkü istihbaratınız da sıkıntı yada pürüzler çıkarsa krediniz şube tarafından olumsuz sonuçlanacaktır.

BANKAYA SUNULMASI GEREKEN BELGELER NELERDİR?

Limited ve Anonim Şirketlerinin sunması gereken belgeler; Ticaret odasından alacağınız güncel Ticaret sicil belgesi veya Faaliyet belgesi ve Oda kayıt belgesi, Ticaret sicil gazetesi, Vergi levhası, İmza sirküleri, Ortakların ve yetkililerin nüfus cüzdan fotokopileri hazırlanmalıdır. Şahıs Firmaları için sunması gereken belgeler; Vergi levhası, Kimlik fotokopisi, imza beyannamesi, esnaf sicil kayıt beyannamesi veya oda kayıt belgesi hazırlanmalı.

Saygıdeğer, okurlarımız, sizler de işletmenizde acil para ihtiyaç duyuyorsanız bu kredi haberini değerlendirebilirsiniz. 50 bin lira fena bir rakam değil. Ayrıca da aynı gün hesabınıza geçirebiliyorsunuz bu parayı. Ardından da ham madde mi alacaksınız, tanıtım mı yapacaksınız, borç mu ödeyeceksiniz? bunların hepsi size kalmış. Bizlerden şimdilik bu kadar yeni bir KOBİ haberinde buluşuncaya kadar hoşça kalın..

KOBİ’LER İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ BU ÖZEL YAZIMIZI FACEBOOK VE TWİTTER ADRESLERİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Garanti Bankası KGF Kredileri ile KOBİ’lerin Nakit İhtiyacına Çözüm

Kredi alırken nelere dikkat edilir? Tüm Detaylar İçeride

Akbank Axess KOBİ Ticari Kredi ile Paran Her An Cebinde

 

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin