Go to ...
48 Ay Vadeli Vakıfbank Kamu Personeline Özel Kredi


48 Ay Vadeli Vakıfbank Kamu Personeline Özel İhtiyaç Kredisi- Ülkemizde bankaların en fazla kredi verdiği ve istediği müşteriler arasındadır. Çünkü hem düzenli birer gelirleri vardır hemde genel itibariyle hemen hemen hepsinin kredi notları yüksektir. Tabi durum böyle olunca vazgeçilmez müşteriler oluyorlar. Bankalarda bir birinden güzel ve çekici kampanyalarda düzenleyerek bu müşterileri çekmeye çalışıyorlar. Sonuç itibariyle her ay düzenli nakit bir gelir var.

VAKIFBANK KAMU PERSONELİNE ÖZEL KREDİ GENEL BİLGİ

Vakıfbank da bu bankalardan birisi. Vakıfbank, kamu personellerine özel olarak bir kredi yapmış. Dünyamız öyle bir hal aldı ki, her kes krediye ihtiyaç duyar hale geldi. Her kes borç para arayışı içerisinde. Kimisi düğün için para arıyor, Kimisi, araba için, kimisi eşyaları için, kimisi de tatil için. Tüm bu ihtiyaçlarınız için vakıfbank yanınızda. Bizlerde bu yazıyı kredi çekmeniz de sizlere alternatif oluşturması adına kaleme aldık.

VAKIFBANK KAMU PERSONELİNE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Mükemmel bir kredi yapıldığını belirtmemiz gerekiyor. En güzel yanı da kredinizi şimdi alıp de kullanabilme imkanınızın olması. Bu krediden; Kamu ve kuruluşlarında çalışan memurlar ve kadrolu işçiler ile T.C. Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu, Bağ-Kur Emeklileri faydalanabilmektedirler. Dilerseniz kredinizi aylık eşit taksitler ile ödeyebileceğiniz gibi, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ay ayda bir taksitli ve Değişken taksitli olarak da geri ödeyebilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

10.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,17 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık tutarınız 287,77 TL TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti 50,00 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı ise %18,5546 dir.

70.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 2.003,96 TL TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti 350,00 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı ise %18,2176 dir. (Kampanya kapsamında %1,15 faiz oranı 10.000 TL üzeri tutarlarda bireysel ihtiyaç kredileri için geçerlidir.)

70.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 2.056,25 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti Bulunmuyor. Efektif Yıllık Faiz Oranı ise %19,9112 dir.

Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına kredi için tahsil edilen (BSMV dahil) kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir. 10.000 TL için 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 35,55 TL; 70,000 TL için 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 248,82 TL’dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına sigorta tutarları dahil edilmemiştir.

Kredi Hayat Sigortası kredi tutarına, vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Kredi vadesi ( dahil) azami 48 ay olabilir. 3 ay ertelemeli kredi en fazla 45 ay taksitle kullanılabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilmektedir.

Değerli okurlarımız, bir yazının daha sonu gelmiş olduk. sizler için vakıfbank kamu personeline özel ihtiyaç kredisinin tüm detaylarını anlatmaya çalıştık. Umarım faydalı olmuştur. Dilerseniz aşağıdaki haberlerimizi de inceleyebilirsiniz. Ayrıca rica etsem BU HABERİ FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredim Akbank’ta

24 Ay Vadeli 50.000 TL Konut Kredisini En uygun Faizli Veren Bankalar

Yapı kredi Bankası Motosiklet Kampanyası

 

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin