Go to ...
48 Ay Vadeli Vakıfbank Kamu Personeline Özel Kredi


48 Ay Vadeli Vakıfbank Kamu Personeline Özel İhtiyaç Kredisi- Ülkemizde bankaların en fazla kredi verdiği ve istediği müşteriler arasındadır. Çünkü hem düzenli birer gelirleri vardır hemde genel itibariyle hemen hemen hepsinin kredi notları yüksektir. Tabi durum böyle olunca vazgeçilmez müşteriler oluyorlar. Bankalarda bir birinden güzel ve çekici kampanyalarda düzenleyerek bu müşterileri çekmeye çalışıyorlar. Sonuç itibariyle her ay düzenli nakit bir gelir var.

VAKIFBANK KAMU PERSONELİNE ÖZEL KREDİ GENEL BİLGİ

Vakıfbank da bu bankalardan birisi. Vakıfbank, kamu personellerine özel olarak bir kredi yapmış. Dünyamız öyle bir hal aldı ki, her kes krediye ihtiyaç duyar hale geldi. Her kes borç para arayışı içerisinde. Kimisi düğün için para arıyor, Kimisi, araba için, kimisi ev eşyaları için, kimisi de tatil için. Tüm bu ihtiyaçlarınız için vakıfbank yanınızda. Bizlerde bu yazıyı kredi çekmeniz de sizlere alternatif oluşturması adına kaleme aldık.

VAKIFBANK KAMU PERSONELİNE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Mükemmel bir kredi yapıldığını belirtmemiz gerekiyor. En güzel yanı da kredinizi şimdi alıp 2017 de kullanabilme imkanınızın olması. Bu krediden; Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ve kadrolu işçiler ile T.C. Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu, Bağ-Kur Emeklileri faydalanabilmektedirler. Dilerseniz kredinizi aylık eşit taksitler ile ödeyebileceğiniz gibi, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ay ayda bir taksitli ve Değişken taksitli olarak da geri ödeyebilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

10.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,17 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 287,77 TL TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti 50,00 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı ise %18,5546 dir.

70.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 2.003,96 TL TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti 350,00 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı ise %18,2176 dir. (Kampanya kapsamında %1,15 faiz oranı 10.000 TL üzeri tutarlarda bireysel ihtiyaç kredileri için geçerlidir.)

70.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 2.056,25 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti Bulunmuyor. Efektif Yıllık Faiz Oranı ise %19,9112 dir.

Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına kredi için tahsil edilen (BSMV dahil) kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir. 10.000 TL için 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 35,55 TL; 70,000 TL için 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 248,82 TL’dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına sigorta tutarları dahil edilmemiştir.

Kredi Hayat Sigortası kredi tutarına, vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Kredi vadesi (erteleme dahil) azami 48 ay olabilir. 3 ay ertelemeli kredi en fazla 45 ay taksitle kullanılabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilmektedir.

Değerli okurlarımız, bir yazının daha sonu gelmiş olduk. sizler için vakıfbank kamu personeline özel ihtiyaç kredisinin tüm detaylarını anlatmaya çalıştık. Umarım faydalı olmuştur. Dilerseniz aşağıdaki haberlerimizi de inceleyebilirsiniz. Ayrıca rica etsem BU HABERİ FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredim Akbank’ta

24 Ay Vadeli 50.000 TL Konut Kredisini En uygun Faizli Veren Bankalar

Yapı kredi Bankası Motosiklet Kampanyası

 

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin