Go to ...
48 Ay Vadeli İmzasız Evraksız Anında Kredi İçin QNB Finansbank


Qnb Finansbank 48 Ay Vadeli Kolay Kredi, anında hızlı ihtiyaç kredisi başvurusu- Burada sizlerin en doğru tercihi yapabilmeniz adına bankaların en güncel kredi haberleri sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz. Bugün de çok özel ve çok güzel diyebileceğimiz bir kredi haberinin tanıtımı ile karşınızdayız. Bazı bankalar yaptıkları hizmetler ile müşteri ve müşteri adaylarını şımartır. Qnb Fİnansbank’da bunlardan bir tanesi. Son zamanlarda yaptığı kampanyalar herkesin dikkatini cezbediyor.

DURMADAN KREDİ BAŞVURUSU YAPIYORUZ AMA…

Bankalara sürekli başvuru yapabileceğimiz durumlar olabiliyor. Çok fazla ihtiyacımız var. Haliyle krediler de bizler için kaçınılmaz oluyor. Bir hevesle kredi çekmeye gidiyoruz gitmesine ama, karşılaştığımız durum bize illallah ettiriyor. Bir gidiyoruz önümüzde sıra var. Bekle babam bekle öğleye doğru sıra bize geliyor. Kredi hakkında bilgiler alıyoruz. Tamam başvuru yapalım diyoruz ama banka sizden bazı belgeler talep ediyor. Bu belgelere hazırlıyoruz ama öğle arası giriyor.

Sonra öğleden sonra belgelerimizi sunuyoruz. Şanslıysak durumlar yerinde giderse ertesi gün sabah saatlerinde kredi hesabımıza geçiyor. Ama çoğu zaman da başvurular ret ediliyor. Onay verilmiyor yani. Çünkü bankalar sizin hakkınızda hemen bir istihbarat çalışması yaparlar. Sicili bozuk olanlar, kara listedekiler ve kredi notu riskli olanlar kredi alamazlar. Kredi çekmek için bir gününüzü verirsiniz ama elinize bir şey geçmez. Harcadığınız emeğinize mi zamanınıza mı üzülseniz bilemezsiniz.

KOLAY KREDİ BAŞVURU İMKANI VAR MIDIR?

Yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldırabilmek adına bankalar da çok özel sistemler geliştirmeye başladı. Kolay başvuru imkanı ve kolay kredi alma sistemleri. Kimisi bir SMS ile kredi başvuru imkanı verirken, kimisi de online olarak kredi başvuru imkanı tanıyor. Bu bankalardan birisi de QNB Fİnansbank. Özellikle geçen aylarda gerçekleştirdiği güçlü ortaklık sayesinde Çok güzel kredi kampanyaları gerçekleştiriyor. Yazımızın devamından bu kampanyanın detaylarından söz edeceğiz.

QNB FİNANSBANK EVRAKSIZ KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

QNB Finansbank’dan çok konuşulacak bir kredi kampanyası geldi. Esasen bu kampanya daha önceden vardı ama biraz daha revize edilerek ve güzelleştirilerek yeniden sunulmaya başlandı.Maksimum vade sayısı 48 aydır. Yararlanılabilecek en düşük faiz oranı ise %1,19’dur. En düşük limitli kredi bin lira, en yüksek limitli kredi tutarı ise 30 bin liradır. Bu kredinin en güzel yanı ise bankaya ve şubelerine uğramamadır. Sıra bekleme derdiniz ve saatlerinizi harcama derdiniz hiç yok.

İster hafta sonu ister hafta içi, ister mesai saatlerinin dışında 7 gün 24 saat başvuru yapabilme imkanınız oluyor. Herkesin belirlenmiş bir limiti oluyor. Bu limit dahilinde internet şubeden veya cep şubeden başvuru yapabiliyorsunuz. Üstelik başvuru onayınızı da hemen alabiliyorsunuz. Eğer istihbaratınız da bir sıkıntı yoksa yine internet ve cep şubeden hesabınıza ulaşarak krediye 7 gün içerisinde onay veriyorsunuz. Zaten onay verir vermez paranız hesabınıza geçiyor.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Eğer siciliniz bozuksa onay almanız pek mümkün gözükmüyor. Bu açıdan kredi başvurularını değerlendirme ve son karar verme hakkı bankaya aittir. QNB Finansbank müşterileri cep ve internet şubeden başvurularını yapabilirler. Bunun dışında diğer müşteriler de mavi ile belirttiğimiz bu qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/ihtiyac-kredi-basvurusu.aspx linki kullanarak ilgili sayfaya ulaşabilirler. Kısa bir kaç adımdan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

Faiz oranları ile ilgili ufak bir ayrıntıyı da belirtmekte fayda var. Zira Bankalar artık iyi müşterilerini yani borcuna sadık müşterilerini ödüllendiriyorlar. Bu ödüllendirme sistemini yaparken kredi notuna bakıyorlar. Zaten iyi müşterinin kredi notu da iyi oluyor. Kredi notu ne kadar yüksekse ona göre de düşük faizden yararlanabiliyorsunuz. Kredi notu düşük ise bu defada cezalandırmaya giriyorsunuz ve yüksek faiz ile karşılaşıyorsunuz. Şimdide örnek maliyet hesaplamalarına bakalım.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK MALİYET HESAPLAMALARI

30 bin lira kredi ihtiyacınıza göre hesaplama yapalım. 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza bakılarak faiz oranınız %1,19 olduğu görülüyor. Bu durumda aylık ödeme hesaplamanız 868 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası primi ise (47 yaşındaki erkek bir müşteri için) 1037,67 TL dir. Yıllık toplam Maliyet oranı ise %18,8928 dir.

30 bin lira kredi ihtiyacınıza göre hesaplama yapalım. 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza bakılarak faiz oranınız %1,21 olduğu görülüyor. Bu durumda aylık ödeme hesaplamanız 872 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası primi ise (47 yaşındaki erkek bir müşteri için) 1039,02 TL dir. Yıllık toplam Maliyet oranı ise %19,2312 dir.

30 bin lira kredi ihtiyacınıza göre hesaplama yapalım. 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza bakılarak faiz oranınız %1,32 olduğu görülüyor. Bu durumda aylık ödeme hesaplamanız 897 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası primi ise (47 yaşındaki erkek bir müşteri için) 1046,41 TL dir. Yıllık toplam Maliyet oranı ise %21,1104 dir.

30 bin lira kredi ihtiyacınıza göre hesaplama yapalım. 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza bakılarak faiz oranınız %1,41 olduğu görülüyor. Bu durumda aylık ödeme hesaplamanız 918 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası primi ise (47 yaşındaki erkek bir müşteri için) 1052,43 TL dir. Yıllık toplam Maliyet oranı ise %22,6680 dir.

30 bin lira kredi ihtiyacınıza göre hesaplama yapalım. 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza bakılarak faiz oranınız %1,49 olduğu görülüyor. Bu durumda aylık ödeme hesaplamanız 936 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası primi ise (47 yaşındaki erkek bir müşteri için) 1057,74 TL dir. Yıllık toplam Maliyet oranı ise %24,0672 dir.

30 bin lira kredi ihtiyacınıza göre hesaplama yapalım. 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza bakılarak faiz oranınız %1,55 olduğu görülüyor. Bu durumda aylık ödeme hesaplamanız 950 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası primi ise (47 yaşındaki erkek bir müşteri için) 1061,71 TL dir. Yıllık toplam Maliyet oranı ise %25,1268 dir.

HESAPLAMALAR İLE İLGİLİ GEREKLİ BİLGİLER

Bu hesaplamalar da kredi tahsis ücreti sabit gözükmektedir. Bunun nedeni de aldığınız kredinin binde beşi kadar ücret alınmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Sürekli 30 bin üzerinden hesaplama yaptığımızdan. Farklı ücretlerde farklı fiyatlar çıkacaktır. Bunun dışında hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Yıllık maliyet oranlarına veriler, faizler ve kredi tahsis ücreti dahil edilmiştir. Ama demografik özelliklere göre ve kredi limitine göre değişen hayat sigortası dahil edilmemiştir.

Onaylanan krediniz için belge sunma, kefil gösterme yada imza atma gibi bir durumunuz olmayacaktır. Online kredidir. Dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu sayede hem vaktiniz hemde işiniz size kalacak. Boş yerden vakit harcamayacaksınız. Güzel bir kredi hazırlandığını itiraf etmek gerekiyor. Bizlerde tüm olanı biteni en ince ayrıntısına kadar sizlere anlatmış olduk. Doğru, güncel ve tarafsız kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam edin.

Aşağıda sizler için çok özel kredi haberlerinden oluşan bir galeri hazırladık. Bu galerinin de sizlerin dikkatini çekeceğine inanıyorum. LÜTFEN BU ÖZEL KREDİ HABERİNİ FACEBOOK SAYFANIZDA PAYLAŞARAK ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

20 yıl 240 ay vadeli konut kredisi şartları neler hangi bankalar veriyor

Sicil affına kimler başvurabilecek başvuru şartları neler tüm merak edilenler burada

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN KIŞA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

2017 Vakıfbank Kamu Personeli ve Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin