Go to ...
48 AY Vadeli Halden Anlayan Vakıfbank Kış Kredisi


48 AY Vadeli Vakıfbank Kış Kredisi Başvurusu- Güncel kredi haberlerin doğru adresi 724kredinotu.com olarak kredi haberlerini hızlıca sunmaya devam ediyoruz. Eskiyen haber yok, yalan haberde yok. Finans şirketleri ile de bir bağımız olmadığından ne var ne yok sizlere sunuyoruz. Sonuç itibariyle kredi bizlerin her şeyi. Tüm ihtiyaçlarımızı kredi sayesinde karşılıyoruz. Kredi olmadan mal mülk de yalan oluyor. Ayrıca dünya kadar da ufak tefek ihtiyacımızda var.

VAKIFBANK KIŞ KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Hayatımızın belirli bazı kesimlerinde ister istemez kreid çekem ihtiyacı duyuyoruz. Lakin bizlerde herkes gibi en doğru ve en uygun krediyi seçmeye çalışıyoruz. Durduk yerde 100 lira dahi fazladan ödemek istemiyoruz. Zira o 100 lira bizim 2 -3 günlük çalışmamızın karşılığı oluyor. Bizlerde en uygun krediyi seçmenize yardımcı olabilmek adına kredi haberleriniz sizler ile paylaşıyoruz. Örneğin bugünde Vakıfbank Kış Kredisi detaylarınız sizlere anlatacağız.

VAKIFBANK KIŞ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Adı üstünde kış kredisi. Kışın oluşabilecek tüm masraflarınızda bu krediyi kullanabilirsiniz. İş yerinizi mi tadilattan geçireceksiniz? Yada ailece şöyle bir kayak tatiline mi çıkmak istiyorsunuz? Peki ala o zaman tğm eşyalarınızı yenileyeceksiniz. Aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızda vakıfbank yanınızda ve sizlere özel bir kredi kampanyası sunuyor. Kredi vadesi 48 aya kadar çıkabiliyor. Bu size bağlı olan bir şey. Faiz oranı da geyet uygun.

Bu krediye ister özel sektör çalışanı olun isterse de komu çalışanı yada olun, herkes başvuruda bulunabiliyor. Anlayacağınız düzenli bir gelir belgesi sunmanız şart.  Bunun dışında kredi notunuzun da iyi olması gerekir. Kredi sicili de temiz olan krediye başvuruda bulunabilirler. ara Listeye girenler biliyorsunuz ki 5 yıl kredi alamazlar.

VAKIFBANK KIŞ KREDİSİ BAŞVURU YOLLARI

Kredi başvurunuzu size en yakın vakıfbank şubelerinden gerçekleştirebilme şansınız var. Bunun dışında oturduğunuz yerden bir tek SMS ile de başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümüne girmek. Açılan ekrana büyük harfler ile KREDI yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz.

Ardından tekrardan bir boşluk bırakarak aylık gelirinizi yazıyorsunuz ve Türktelekom, Turkcell, Vodofone ne olursa olsun 5724’e mesaj yolluyorsunuz. Örneğin; KREDI 33333333333 2750

VAKIFBANK KIŞ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
  • 10.000 Lira kediyi 48 ay vade ve %1,20 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık 290,01 lira oluyor. Kredi tahsis ücreti ise 50 liradır. 
  • 10.000 Lira kediyi 48 ay vade ve %1,19 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık 289,26 lira oluyor. Kredi tahsis ücreti ise 50 liradır. (Aynı anda en az bir adet düzenli fatura talimatı verenler için geçerli.)

 

  • 50.000 Lira kediyi 48 ay vade ve %1,16 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit 1.435,11 lira oluyor. Kredi tahsis ücreti ise 250 liradır. 
  • 50.000 Lira kediyi 48 ay vade ve %1,25 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit 1.468,76 lira oluyor. Kredi tahsis ücreti ise bulunmuyor.
  • 50.000 Lira kediyi 48 ay vade ve %1,24 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit 1.465,00 lira oluyor. Kredi tahsis ücreti ise bulunmuyor. (Aynı anda en az bir adet düzenli fatura talimatı verenler için geçerli.)

 

Kredi tahsis ücreti kredi kalemlerinde ücret olarak ,5 alınıyor. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. 35 yaşındaki bir erkek müşteri başvurduğun da 10 bin lira için bir yıllık hayat sigortası 35,55 liradır. 50 bin liraya başvurduğunda ödemesi gereken 1 yıllık hayat sigortası da ortalama 177,73 liradır. Bunun dışında belirtilen faizli kredileri alabilmek için en az 1 asgari ücret tutarında kredili mevduat hesabınızın olması gerekiyor yada açtırmanız gerekiyor. Detaylı bilgiye şubelerden de ulaşabilirsiniz.

Sevgili dostlarımız bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde bu kış aylarında nakit parya ihtiyaç duyuyorsanız, sıcacık paralar sizleri vakıfbank’da bekliyor olacak. Bizden söylemesi. Yukarıdaki özellikler bana uyuyor diyorsanız düşünebilirsiniz. Tabi son değerlendirme işi de size kalıyor. Ayrıca aşağıda dilerseniz güncel kredi haberlerinden oluşturduğumuz konu galerimizi de inceleyebilir ve en uygun krediye ulaşabilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK ADRESİNİZDEN BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

Herkese Uygun Krediler Ziraat Kredi Paketlerinde

Vakıfbank KOBİ’lere Kış Kredisi ile 100 Bin Lira

Garanti Bankası Kış Kredisi ile Tüm İhtiyaçlarınıza Anında Çözüm

Ayda 300 Liraya 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Akbank’da

 

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin