Go to ...
48 AY Vadeli Halden Anlayan Vakıfbank Kış Kredisi


48 AY Vadeli Başvurusu- Güncel kredi haberlerin doğru adresi 724kredinotu.com olarak anında kredi haberlerini hızlıca sunmaya devam ediyoruz. Eskiyen haber yok, yalan haberde yok. Finans şirketleri ile de bir bağımız olmadığından ne var ne yok sizlere sunuyoruz. Sonuç itibariyle kredi bizlerin her şeyi. Tüm ihtiyaçlarımızı kredi sayesinde karşılıyoruz. Kredi olmadan mal mülk de yalan oluyor. Ayrıca dünya kadar da ufak tefek ihtiyacımızda var.

VAKIFBANK KIŞ KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Hayatımızın belirli bazı kesimlerinde ister istemez kreid çekem ihtiyacı duyuyoruz. Lakin bizlerde herkes gibi en doğru ve en uygun krediyi seçmeye çalışıyoruz. Durduk yerde 100 lira dahi fazladan ödemek istemiyoruz. Zira o 100 lira bizim 2 -3 günlük çalışmamızın karşılığı oluyor. Bizlerde en uygun krediyi seçmenize yardımcı olabilmek adına kredi haberleriniz sizler ile paylaşıyoruz. Örneğin bugünde Vakıfbank Kış Kredisi detaylarınız sizlere anlatacağız.

VAKIFBANK KIŞ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Adı üstünde kış kredisi. Kışın oluşabilecek tüm masraflarınızda bu krediyi kullanabilirsiniz. İş yerinizi mi tadilattan geçireceksiniz? Yada ailece şöyle bir kayak tatiline mi çıkmak istiyorsunuz? Peki ala o zaman tğm eşyalarınızı yenileyeceksiniz. Aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızda vakıfbank yanınızda ve sizlere özel bir kredi kampanyası sunuyor. Kredi vadesi 48 aya kadar çıkabiliyor. Bu size bağlı olan bir şey. Faiz oranı da geyet uygun.

Bu krediye ister çalışanı olun isterse de komu çalışanı yada emekli olun, herkes başvuruda bulunabiliyor. Anlayacağınız düzenli bir gelir belgesi sunmanız şart.  Bunun dışında kredi notunuzun da iyi olması gerekir. Kredi sicili de temiz olan vatandaşlar krediye başvuruda bulunabilirler. ara Listeye girenler biliyorsunuz ki 5 yıl kredi alamazlar.

VAKIFBANK KIŞ KREDİSİ BAŞVURU YOLLARI

Kredi başvurunuzu size en yakın vakıfbank şubelerinden gerçekleştirebilme şansınız var. Bunun dışında oturduğunuz yerden bir tek SMS ile de başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümüne girmek. Açılan ekrana büyük harfler ile KREDI yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz.

Ardından tekrardan bir boşluk bırakarak aylık gelirinizi yazıyorsunuz ve Türktelekom, , Vodofone ne olursa olsun 5724’e mesaj yolluyorsunuz. Örneğin; KREDI 33333333333 2750

VAKIFBANK KIŞ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
  • 10.000 Lira kediyi 48 ay vade ve %1,20 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit 290,01 lira oluyor. Kredi tahsis ise 50 liradır. 
  • 10.000 Lira kediyi 48 ay vade ve %1,19 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit 289,26 lira oluyor. Kredi tahsis ücreti ise 50 liradır. (Aynı anda en az bir adet düzenli fatura talimatı verenler için geçerli.)

 

  • 50.000 Lira kediyi 48 ay vade ve %1,16 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit 1.435,11 lira oluyor. Kredi tahsis ücreti ise 250 liradır. 
  • 50.000 Lira kediyi 48 ay vade ve %1,25 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit 1.468,76 lira oluyor. Kredi tahsis ücreti ise bulunmuyor.
  • 50.000 Lira kediyi 48 ay vade ve %1,24 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit 1.465,00 lira oluyor. Kredi tahsis ücreti ise bulunmuyor. (Aynı anda en az bir adet düzenli fatura talimatı verenler için geçerli.)

 

Kredi tahsis ücreti kredi kalemlerinde ücret olarak %0,5 alınıyor. da yaptırmanız gerekiyor. 35 yaşındaki bir erkek başvurduğun da 10 bin lira için bir yıllık hayat sigortası 35,55 liradır. 50 bin liraya başvurduğunda ödemesi gereken 1 yıllık hayat sigortası da ortalama 177,73 liradır. Bunun dışında belirtilen faizli kredileri alabilmek için en az 1 asgari ücret tutarında kredili mevduat hesabınızın olması gerekiyor yada açtırmanız gerekiyor. Detaylı bilgiye şubelerden de ulaşabilirsiniz.

Sevgili dostlarımız bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde bu kış aylarında nakit parya ihtiyaç duyuyorsanız, sıcacık paralar sizleri vakıfbank’da bekliyor olacak. Bizden söylemesi. Yukarıdaki özellikler bana uyuyor diyorsanız düşünebilirsiniz. Tabi son değerlendirme işi de size kalıyor. Ayrıca aşağıda dilerseniz güncel kredi haberlerinden oluşturduğumuz konu galerimizi de inceleyebilir ve en uygun krediye ulaşabilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK ADRESİNİZDEN BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

Herkese Uygun Krediler Ziraat Kredi Paketlerinde

Vakıfbank KOBİ’lere Kış Kredisi ile 100 Bin Lira

Garanti Bankası Kış Kredisi ile Tüm İhtiyaçlarınıza Anında Çözüm

Ayda 300 Liraya 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Akbank’da

 

Tags: , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin