48 AY Vadeli %1,14 Faiz Oranlı Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi

Garanti Bankası 2017 Yeni Yıl Kredisi, Garanti Yıl Başı Kredisi- Yeni yıl kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. seçimlerinde öncelikli bankalardan biri olan Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi kampanyası ile tüm kesimlere hitap ediyor. Bu haber yeni ve oldukça taze. Fırından yeni çıtı ve dumanı üstünde tütüyor 🙂 Bizlerde güncel ve doğru bilgi aktarımı anlayışı ile ilk olarak bu haberleri sizler ile paylaşıyoruz. Hem uzun vadeli hemde düşük faizli.

GARANTİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Bunca banka yılbaşı kampanyası düzenlerken Garanti Bankasının düzenlememesi olmazdı zaten. Bugün sizler için Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. deminde belirttiğim gibi faiz oranı çok iyi. Ayrıca limiti de yüksek. Bundan dolayı KOBİ ve Esnafların da değerlendirebileceği bir kredi kampanyası. Vergisi, algısı, tadilatı, eğlencesi tüm ihtiyacınızı bu kredi ile karşılayabilirsiniz. Arzu ederseniz daha fazla bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ DETAYLARI

Özel bir kredinin detayları ile karşınızdayız. Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun krediler Garanti’de! Siz de 48 aya varan %1,14’ten başlayan yeni yıl kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla; yeni yıl kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir, ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında 3-48 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda müşteriler onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini bankamızdan almayan müşterilerimiz için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit 25.000 TL’dir.

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) kredi risk raporunuzunu Garanti İnternet’ten alabilir ve krediye başvuru yapabilirsiniz. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Tahsis ücreti, kredi tutarının 0,5%’i kadar olup, 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir.

ÖRNEK MALİYET TABLOSU

50.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,14 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 250 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 762,50 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 18,0495 dir. Toplam Maliyet ise 68.791,67 TL dir. Aylık Taksit Tutarı 1427,69 TL dir.

25.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,33 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 125 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 381,25 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 21,2823 dir. Toplam Maliyet ise 36.107,76 TL dir. Aylık Taksit Tutarı 749,51 TL dir.

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Kampanya kapsamında %1,14 faiz oranı 50.000 TL ve üzeri tutarlarda bireysel kredileri için 48 ay vadede geçerlidir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. “Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Garanti Bankası faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Garanti İnternet veya Garanti Cep‘ten alınabilen krediler bireysel kredisidir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda müşteriler onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini Garanti Bankdan almayan müşteriler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit yirmi beş bin türk lirasıdır. Bireysel ihtiyaç kredilerinin minimum vadesi 3 ay, maksimum vadesi 48 ay olabilir.

Yapı Kredi Bankası 2017 Yeni Yıl Kredisi

2017 Halkbank Yeni Yıl Kredi Kampanyası

%1,14 Faizli İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.