Go to ...
48 AY Vadeli %1,14 Faiz Oranlı Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi


Bankası 2017 Yıl Kredisi, Garanti Yıl Başı Kredisi- Yeni yıl kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. seçimlerinde öncelikli bankalardan biri olan Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi kampanyası ile tüm kesimlere hitap ediyor. Bu haber yeni ve oldukça taze. Fırından yeni çıtı ve dumanı üstünde tütüyor 🙂 Bizlerde güncel ve doğru bilgi aktarımı anlayışı ile ilk olarak bu haberleri sizler ile paylaşıyoruz. Hem uzun vadeli hemde düşük .

GARANTİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Bunca banka yılbaşı kampanyası düzenlerken Garanti Bankasının düzenlememesi olmazdı zaten. Bugün sizler için Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. deminde belirttiğim gibi faiz oranı çok iyi. Ayrıca limiti de yüksek. Bundan dolayı KOBİ ve Esnafların da değerlendirebileceği bir kredi kampanyası. Vergisi, algısı, tadilatı, eğlencesi tüm ihtiyacınızı bu kredi ile karşılayabilirsiniz. Arzu ederseniz daha fazla bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ DETAYLARI

Özel bir kredinin detayları ile karşınızdayız. Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun krediler Garanti’de! Siz de 48 aya varan %1,14’ten başlayan yeni yıl kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla; yeni yıl kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir, ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

kapsamında 3-48 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda müşteriler onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini bankamızdan almayan müşterilerimiz için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit 25.000 TL’dir.

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) kredi risk raporunuzunu Garanti İnternet’ten alabilir ve krediye başvuru yapabilirsiniz. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Tahsis ücreti, kredi tutarının 0,5%’i kadar olup, 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir.

ÖRNEK MALİYET TABLOSU

50.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,14 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 250 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 762,50 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 18,0495 dir. Toplam Maliyet ise 68.791,67 TL dir. Aylık Taksit Tutarı 1427,69 TL dir.

25.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,33 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 125 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 381,25 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 21,2823 dir. Toplam Maliyet ise 36.107,76 TL dir. Aylık Taksit Tutarı 749,51 TL dir.

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Kampanya kapsamında %1,14 faiz oranı 50.000 TL ve üzeri tutarlarda bireysel ihtiyaç kredileri için 48 ay vadede geçerlidir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. “Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Garanti Bankası faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Garanti İnternet veya Garanti Cep‘ten alınabilen krediler bireysel ihtiyaç kredisidir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda müşteriler onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini Garanti Bankdan almayan müşteriler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit yirmi beş bin türk lirasıdır. Bireysel ihtiyaç kredilerinin minimum vadesi 3 ay, maksimum vadesi 48 ay olabilir.

Yapı Kredi Bankası 2017 Yeni Yıl Kredisi

2017 Halkbank Yeni Yıl Kredi Kampanyası

%1,14 Faizli İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2017

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin