Go to ...
48 Ay Vade %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi


QNB Finansbank Online Kredi, 48 Ay Vade %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi- Duyduk duymadık demeyin… Peynir ekmek yemeyin… Finansbank inanılmaz bir ile karşınızda. 50 yılı aşkın deneyimiyle Ortadoğu ve Afrika’nın lider bankası konumunda olan Qatar National Bank’ın Finansbank’a yaptığı yatırım, kendi tarihindeki en büyük yatırım olma özelliği taşıyor. Bankacılık alanında değişimin öncüsü ve Türkiye’nin en büyük 5. özel bankası olan Finansbank QNB’nin varlığı ile artık daha da güçlü.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ GENEL BİLGİLER

Finansbank’ın güçlü bir birliktelik kurması ile faizleri %1,14’e indirilmiş. Mükemmel bir kampanya. Geçenlerde bir bankanın faiz oranını incelerken %2,02 olduğunu görmüştüm. Ama bu denli bir faiz indirimi hemde özel bir bankada olması inanılmaz. Bundan dolayı da bu kampanyayı ilk biz haber yapalım dedik ve sizler için noktası virgülüne kadar sade ve yalın bir dil ile derledik. Sizlerde hazırsanız kredi detaylarına geçebiliriz.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ DETAYLARI

QNB Finansbank İnternet ve Cep Şubesi’nden anında ihtiyaç kredisi sizleri bekliyor. Üstelik evraksız, imzasız, kefilsiz ve çok uygun faiz oranıyla. Şubeye gitmeden, sıra beklemeden ihtiyaç kredisi kullanmak artık çok kolay. Aylık %1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla Online Kredi ile 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için artık pazartesiyi beklemeye son. Online Kredi ile hafta sonu bile krediniz hesabınızda.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ KOŞULLARI

QNB Finansbank müşterisiyseniz, Online Kredi’ye QNB Finansbank İnternet veya Cep Şubesi’nden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Belirtilen faiz oranı Online Kredi’ye özel olup, limitiniz dahilinde minimum 1.000 TL, maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi İnternet veya Cep Şubesi’nden anında kullanabilirsiniz. Onaylanan kredi başvurusu 7 gün süre ile geçerlidir. Faiz oranı müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir. Örnek maliyet tablosu aşağıdaki gibidir.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 857 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1052,17 TL dir. 

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 881 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1061,16 TL dir. ,

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,33 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 899 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1067,68 TL dir. 

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,41 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 918 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1074,13 TL dir. 

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,45 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 927 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1077,34 TL dir. 

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU

QNB Finansbank İnternet Şubesi kullanıyorsanız, aşağıdaki “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak Online Kredi’ye başvurabilirsiniz. QNB Finansbank İnternet Şubesi kullanmıyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız şifre almak için lütfen buraya tıklayınız. Dilerseniz Cep Şubesi uygulamamızı telefonunuza indirerek de Online Kredi’ye başvurabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için hemen tıklayınız.

Görüldüğü gibi başvurusu kolay ve basit. Herhangi bir belge de talep edilmemektedir. Oldukça güzel bir kampanya yapmışlar. Sizlerde bu şartlar bana uyuyor diyorsanız başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Findeks Kredi Notu Neden Düşer?

Sürekli kredi başvurusu ve ret yemek

Kredi Kartı Borcumu Ödeyemiyorum

LÜTFEN ARKADAŞLARINIZIN DA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÇEKEBİLMELERİ İÇİN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin