Go to ...
48 Ay Vade %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi


QNB Finansbank Online , %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi- Duyduk duymadık demeyin… Peynir ekmek yemeyin… Finansbank inanılmaz bir kampanya ile karşınızda. 50 yılı aşkın deneyimiyle Ortadoğu ve Afrika’nın lider bankası konumunda olan Qatar National Bank’ın Finansbank’a yaptığı yatırım, kendi tarihindeki en büyük yatırım olma özelliği taşıyor. Bankacılık alanında değişimin öncüsü ve Türkiye’nin en büyük 5. özel bankası olan Finansbank QNB’nin varlığı ile artık daha da güçlü.

ONLİNE KREDİ GENEL BİLGİLER

Finansbank’ın güçlü bir birliktelik kurması ile faizleri %1,14’e indirilmiş. Mükemmel bir kampanya. Geçenlerde bir bankanın faiz oranını incelerken %2,02 olduğunu görmüştüm. Ama bu denli bir faiz indirimi hemde özel bir bankada olması inanılmaz. Bundan dolayı da bu kampanyayı ilk biz haber yapalım dedik ve sizler için noktası virgülüne kadar sade ve yalın bir dil ile derledik. Sizlerde hazırsanız kredi detaylarına geçebiliriz.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ DETAYLARI

QNB Finansbank İnternet ve Cep Şubesi’nden sizleri bekliyor. Üstelik evraksız, imzasız, kefilsiz ve çok faiz oranıyla. Şubeye gitmeden, sıra beklemeden kullanmak artık çok kolay. Aylık %1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla Online Kredi ile 48 aya varan vadelerle fırsatından faydalanabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için artık pazartesiyi beklemeye son. Online Kredi ile hafta sonu bile krediniz hesabınızda.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ KOŞULLARI

QNB Finansbank müşterisiyseniz, Online Kredi’ye QNB Finansbank İnternet veya Cep Şubesi’nden kolayca yapabilirsiniz. Belirtilen faiz oranı Online Kredi’ye özel olup, limitiniz dahilinde minimum 1.000 TL, maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi İnternet veya Cep Şubesi’nden anında kullanabilirsiniz. Onaylanan kredi 7 gün süre ile geçerlidir. Faiz oranı müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir. Örnek maliyet tablosu aşağıdaki gibidir.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 857 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, pirim tutarı ise 1052,17 TL dir. 

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 881 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1061,16 TL dir. ,

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,33 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 899 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1067,68 TL dir. 

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,41 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 918 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1074,13 TL dir. 

30.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,45 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık kredi taksit tutarı 927 TL dir. Kedi tahsis ücreti 157,5 TL, Sigorta pirim tutarı ise 1077,34 TL dir. 

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU

QNB Finansbank İnternet Şubesi kullanıyorsanız, aşağıdaki “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak Online Kredi’ye başvurabilirsiniz. QNB Finansbank İnternet Şubesi kullanmıyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız şifre almak için lütfen buraya tıklayınız. Dilerseniz Cep Şubesi uygulamamızı telefonunuza indirerek de Online Kredi’ye başvurabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için hemen tıklayınız.

Görüldüğü gibi başvurusu kolay ve basit. Herhangi bir belge de talep edilmemektedir. Oldukça güzel bir kampanya yapmışlar. Sizlerde bu şartlar bana uyuyor diyorsanız başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Findeks Kredi Notu Neden Düşer?

Sürekli kredi başvurusu ve ret yemek

Kredi Kartı Borcumu Ödeyemiyorum

LÜTFEN ARKADAŞLARINIZIN DA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÇEKEBİLMELERİ İÇİN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

PAYLAŞIM

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM