Go to ...
48 Ay Vade %1,14 Faizli Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi


48 Ay Vade ,14 Faizli Bankası İhtiyaç - Düşsün faizler, gelsin krediler. Bu sıralar faiz oranlarında ciddi manada bir düşüş sağlanıyor. Bankaların ardı arkası kesilmiyor ki faiz indirimi furyasına katılmasın. Biri bir kampanya yapıyor diğeri de hemen onu izliyor. Tabi bu durum vatandaşlara yarıyor. E fırsatlarda geldi mi değerlendirmek gerekir. Çünkü dünyada ki en ufak parametrelerdeki oynama en ucradaki ülkeyi bile etkiliyor.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Arabaymış, konutmuş, ihtiyaçlarınızmış, inanın ki için en vakit olduğunu söyleyebiliriz. Faizler de ciddi bir indirim var. Sizlerde kredi çekmeyi düşünüyorsanız ve hangi banka diye kararsızlık yaşıyorsanız bu yazımız sizlere güzel bir alternatif oluşturacaktır. Bugün sizler için 48 Ay Vade %1,14 Faizli Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi konusunu işleyeceğiz. Böylece sizlerde kendinize göre değerlendirmeler yaparak kararınızı verebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Kredi noktasında ülkemizde ciddi bir konuma yükselen Garanti kredileri ile yine yanınızda. Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun krediler Garanti’de. Siz de 48 aya varan %1,14’ten başlayan ihtiyaç kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla; ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir, ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

25.000 TL Kredisi 48 Ay vade ve %1,33 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 749,51 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 125 TL dir. ve Vergi dahil ücretler toplamı 375 TL dir. Yıllık  maliyet oranı %21,2653, Toplam Maliyeti İse 36.101,51 TL olarak hesaplanmıştır.

50.000 TL Kredisi 48 Ay vade ve %1,14 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 1427,69 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 250 TL dir. Sigorta ve Vergi dahil ücretler toplamı 750 TL dir. Yıllık  maliyet oranı %18,0332, Toplam Maliyeti İse 68.779,17 TL olarak hesaplanmıştır.

Kampanya kapsamında 3-48 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini bankadan almayan müşteriler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit 25.000 TL’dir. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KATILIM KOŞULLARI

Kampanya kapsamında %1,14 faiz oranı 50.000 TL ve üzeri tutarlarda bireysel ihtiyaç kredileri için 48 ay vadede geçerlidir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. “Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda müşteriler onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler.

Maaş ödemesini bankadan almayan müşteriler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit yirmi beş bin türk lirasıdır. Bireysel ihtiyaç kredilerinin minimum vadesi 3 ay, maksimum vadesi 48 ay olabilir. Sadece nüfus cüzdanıyla başvuru internet şubesi kullanıcıları için geçerlidir. Öğretmen, asker, polis, doktor müşterilerin kamu kimliği de gerekmektedir. Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilebilir.

Sizlerde bu kredi bana uyuyor diyorsanız başvuru için düşünebilirsiniz. Başta da belirttiğim gibi kredi faiz oranları şuan çok uygun. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

48 Ay Vade %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi

Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vadeli Vakıfbank Kamu Personeline Özel Kredi

Kredim Akbank’ta

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

PAYLAŞIM

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM