Go to ...
2017 YENİ YIL KREDİLERİ İLE TÜM İHTİYAÇLARINIZA ANINDA ÇÖZÜM


2017 Yeni yıl kredisi veren bankalar, 2017 yıl başı kredisi, Yeni yıl kredi kampanyaları- Yine özel, güncel ve kaliteli bir yazı ile karşınızdayız. Malumunuz yeni yıl yaklaşıyor ve bankalar bir birinden güzel kredi kampanyaları yapmaya devam ediyorlar. Bankalar böyle özel günleri fırsata çevirmeye çalışıyorlar. Tabi biz tüketicilerin de bu kampanyaları fırsata dönüştürmemiz gerekiyor. Zira bizlerin de bir çok ihtiyacı oluyor. Özellikle de yılbaşında ciddi bir harcamamız oluyor.

2017 YENİ YIL KREDİSİ VEREN BANKALAR GENEL AÇIKLAMA

Yılbaşına bir hafta kala Uludağ tatilleri, kaplıca programları yapılır. Otel eğlenceleri ve aile fertlerine hediyeler alınır. Tabi bunların hepsi masraf. Ayrıca işimiz ile alakalı da dünya kadar masrafımız olur. Çalışanlara ikramiye ve ürün ödemeleri derken maddi yönden sıkışık bir döneme de giriyorsunuz. Bundan dolayı herkese kredi lazım. Bizlerde ihtiyacınıza göre en uygun krediyi alabilmeniz için bankaların yeni yıl kredi kampanyalarına bu yazıda yer vermeye çalıştık. Hazırsanız il bankanın kredi haberiyle yazımıza devam edelim.

BURGAN BANK 2017 FIRSAT KREDİSİ

Yeni yıla girerken de Burgan Bank sizlerle. Uygun oranları, günlük 11 TL’den başlayan taksit ödemeleriyle Fırsat Krediniz Burgan Bank’da. 2017’ye kadar ihtiyaçlarınızı değil kredi taksit ödemelerinizi beklemeye alın.. Burgan Bank Fırsat Kredisini kullanın ödemeye 2017’de başlayın. Kredinin fazi oranı 1,21%’den başlıyor. Maksimum vade süresi 48 ay dır. Ayrıca 3 ay taksit erteleme gibi bir avantajda söz konusudur. Faiz oranları piyasa koşulları ve maliyete göre değişebilir. Belirtilen tutarlar 10.000 TL 3 ay ertelemeli 48 ay vade için yapılmıştır. (3 ay erteleme kullanılması halinde kredi taksit sayısı maksimum 45 ay olarak gerçekleştirilebilir.)

GARANTİ BANKASI KOBİ VE ESNAFLARA 2017 KREDİ KAMPANYASI

%1,15’ten başlayan faizlerle Esnaf ve KOBİ’lere özel 3 ay ödemesiz Yeni Yıl Kredisi Garanti’de. Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 48 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 48 ay vadeli ticari taksitli kredi kullanılabilir. Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 10.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Aylık eşit taksitli kredi için kredi alt limiti 1.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır.

Krediler ödemesiz dönem sonrası aylık eşit taksitli kullandırılacaktır. Kampanya kapsamında sadece ticari taksitli kredi kullandırılabilecektir. Bireysel amaçlı kullandırım yapılamayacaktır. Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

VAKIFBANK KOBİ’LERE YENİ YIL KREDİSİ

VakıfBank’tan KOBİ’lere Şimdi Al 2017’de Öde Kredisi kampanyası. VakıfBank, 36 aya varan vadeler, uygun faiz oranları ve 2017’de başlayan ödeme imkanları ile 100.000 TL’ye kadar kredi kullanma avantajı sunuyor. KOBİ’lere özel 3 farklı geri ödeme seçeneği sizi bekliyor. KOBİ’ler kredi taksitlerini,  Aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve 4 aya kadar ödemesiz dönemli, Seçeneklerle ödeyebiliyor. Üstelik BusinessCard harcamalarında da ekstrede 100 TL indirim kazanılıyor. Kampanya 30.12.2016 tarihine kadar geçerli olup, kredi kullanılabilmesi için çapraz bankacılık ürünlerinin alınması zorunludur.

TÜRKİYE İŞ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ

Yeni yılda küçük, büyük tüm ihtiyaçlarınız için %1,14’ten başlayan faizlerle krediniz İş Bankası’nda.  3 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecek olan Yeni Yıl Kredisi kampanyası ile müşterilere avantajlı koşullarla kredi kullanma fırsatı sunmaya devam ediliyor. Türkiye’nin Bankası hayallerinizin yanında. İhtiyacınız olduğunda krediniz İş Bankası’nda. İş Bankası 1.300’ü aşkın şubesi ve Dijital Bankacılık kanallarıyla her an her yerde yanınızda.

Cepten hemen başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS* gönderebilirsiniz. (Örneğin; NAKİT 254xxxxx244 10000 2000). Ayrıca; İnternet Şubesinden Bankamatiklerden, 0 850 724 0 724 no’lu Telefon Şubesinden, İşCep veya İşTablet’ten ve Şubelerden kolayca başvurabilirsiniz. Üstelik başvurunuzu hangi kanaldan yaparsanız yapın, cevabı hemen cebinize gelir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

QNB FİNANSBANK YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİ

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi finansçıdan alınır. Çok uygun taksitlerle 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvurmak için T.C. kimlik numaranızı 5030’a gönderin. Üstelik QNB Finansbank müşterisi iseniz internet veya cep şubesinden krediye başvurup onaylandıktan sonra anında kullanabilirsiniz. Online ihtiyaç kredisine hemen başvurmak için tıklayınız. İhtiyaç kredisi faiz oranları müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir. Faiz oranları %1,11 ile %1,59 arasında değişmektedir. Maksimum kredi vadesi 48 aydır.

2017 KREDİM AKBANK’TA İHTİYAÇ KREDİSİ

%1,14’ten başlayan faizlerle 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi Akbank’ta!. Çok avantajlı faizlerle kredinizi şimdi kullanıp, dilerseniz ödemelerinizi 3 ay erteleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeden başvurun, hayallerinizi gerçekleştirin. Dilerseniz hemen şimdi Akbank.com’dan, Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullanabilir veya Şubeye başvurabilirsiniz.

%1,14 faiz oranı 1-48 ay vadede şubelerden kullanılan 30 bin TL ve üzerindeki kredi tutarları için geçerlidir. %1,25 faiz oranı 1-48 ay vadede şubelerden kullanılan 20 bin TL ve üzerindeki kredi tutarları için geçerlidir. Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 48 ay olabilir. 3 ay ertelemeli kredi en fazla 45 ay taksitle kullanılabilir. Ertelemeli kredilerde, ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir.

2017 DENİZBANK WEB’DE KREDİ

Sadece TC Kimlik Numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanarak ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Cazip faiz oranlı krediye kolayca başvurabilir, 55.000 TL ‘ ye kadar olan kredi limiti ve 48 aya varan taksitlerle kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik kredinizi evraksız İnternet Bankacılığı’ndan hemen veya nüfus cüzdanınızla size en yakın DenizBank şubesinden kullanabilirsiniz.  Faiz oranları %1,40 ile %1,59 arasında değişmektedir.

Saygıdeğer okurlarımız, sizler için ihtiyaç kredisi veren bankaların son ve güncel bilgilerini sunmaya çalıştık. Bunda da umarım ki yeterince istifade edersiniz. Zira tüm bankaların faiz oranları ve koşuları yazımızın içeriğinde mevcut. Size göre en uygun olan bankaya seçip tercih edebilirsiniz.

LÜTFEN BU ÖNEMLİ YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARINDAN BEĞENEREK ARKADAŞLARINIZIN DA OKUMASINI SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Kredi Notum Neden Yükselmiyor, kredi notumu nasıl artırabilirim?

Garanti Bankası Güncel Kampanyaları ile Kazançlı Alışverişler

 

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin