Go to ...
2017 Halkbank Yeni Yıl Kredi Kampanyası


2017 Halkbank Yeni Yıl Kredisi, Yılbaşı kredisi- Sevgili okurlarımız, bu sıralar krediye bir çok kimselerin ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Başta esnaflar olmak üzere bir çok vatandaş krediye ihtiyaç duyuyor. Kimisi ailece tatil planı yapıyor, kimisi personele ikramiye ayarlamaya çalışıyor, kimisi de daha farklı ihtiyaçları için borç para alma  yoluna giriyor. Bankalarda kredi ürünlerini satma ve pazarlama adına bazı özel günleri fırsat biliyorlar. Malumunuz yeni bir yıla giriyoruz ve bankalar bu ayı kredi pazarlama ile geçiriyorlar.

HALKBANK YENİ YIL KREDİ KAMPANYASI GENEL AÇIKLAMA

Malumunuz kredi faizlerinde şu sıralar ciddi bir düşüş var. Yani kredi çekmek için olumlu bir hava söz konusu. Anlayacağınız vatandaş borç para arıyor, bankalarda kredi veriyor. Yıl Başı gibi özel günler de bu birlikteliği sağlıyor. Bugün Halkbankasının Yeni Yıl Kredi Kampanyasını tanıtımını yapmaya çalışacağız. Sizlerde kredi arayışı içerisindeyseniz bu haber sizler için bir alternatif oluşturacaktır. Yalnız şimdiden belirtmeliyim ki faiz oranları gerçekten de çok iyi. Bundan dolayı da 2017 yılına damga vuracak sloganı kullanılmış.

HALKBANK YENİ YIL KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ VE BAŞVURU

Halkbank gerçekten güzel bir kredi kampanyası yapmış. Devlet bankası olarak elini taşın altına koymuş. Piyasa şartlarına göre mükemmel bir kredi kampanyası hazırlanmış. İster masrafsız, ister uygun faizli Kredi 2017 İhtiyaç Kredisi’ni şimdi kullanın, dilerseniz ilk taksitinizi 2017’de ödeyin. Kredi 2017’ye hemen başvurmak için aralarında boşluk bırakıp “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz. Örnek SMS Metni: KREDI 12345678910 3000 15000 Dilerseniz tüm Şubelerimizden, halkbank.com.tr’den, Halkbank İnternet Şubesi’nden veya Halkbank Dialog’tan da başvurabilirsiniz.

HALKBANK  YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME PLANI
  • 50.000 TL İhtiyaç Kredisini 48 Ay Vade ve %1,19 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 0 TL dir. Aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 1.446,27 TL olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı (%) ise 18.5480% dir.
  • 50.000 TL İhtiyaç Kredisini 48 Ay Vade ve %1,13 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 262,50 TL dir. Aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 1.423,99 TL olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı (%) ise 17.8815% dir. 

 

HALKBANK YENİ YIL KREDİ KAMPANYASI DETAYLARI

Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır. Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir. Ürüne ait faiz oranları, Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtırmayı ve Hayat Sigortası yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.  (Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 50.000 TL 48 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 156 TL’ dir.) Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

Değerli dostlarımız, sizlerde bu kredi bana uyuyor diyorsanız değerlendirebilirsiniz, zira şu sıralar ciddi bir rağbet bu krediye yapılıyor. Hem uzun vade hemde düşük faiz oranı insanı cezbediyor. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk.Güncel ve doğru kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız. Beğendiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

%1,14 Faizli İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2017

Hangi bankadan ihtiyaç kredisi almalıyım, en uygun olan hangisi

2017 YENİ YIL KREDİLERİ İLE TÜM İHTİYAÇLARINIZA ANINDA ÇÖZÜM

Etiketler:, , , ,

One Response “2017 Halkbank Yeni Yıl Kredi Kampanyası”

  1. M ALİ
    28 Aralık 2016, 21:31

    Slm alykm ben M ali Kıredı kullanmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin