Go to ...
180 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı QNB Finansbank Standart Konut Kredisi


180 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı QNB Finansbank Standart Konut Kredisi- Bankalar faiz indirimi noktasında bir biriyle yarışa girmiş durumdalar. Tabi bu tüketiciler için birer fırsat anlamına geliyor. Uzan zamandır faizleri bu noktalarda görmemiştik. Finansbank, Qatar National Bank ile olan ortaklığı ile gücünü daha da arttırmış durumda. Tabi bu durum hemen faizlere de yansımış durumda. Finansbank mükemmel bir konut kampanyası yapmış desek yalan olmaz herhalde.

QNB FİNANSBANK STANDART KONUT KREDİSİ ÖN BİLGİ

Herkes başını sokabileceği bir ev alma derdinde. Bundan dolayı da gençliğin verdiği dinamik ve güç ile gerekirse fazla mesai yapıp ev almaya çalışıyor. Belirli bir para birikiminden sonra tamam artık, bankadan da biraz para çekip ev alacağım dediğiniz anda; hangi bank sorusu? devreye giriyor. Bizlerde sizlere alternatif oluşturması adına 180 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı QNB Finansbank Standart Konut Kredisi konusunu anlatmaya karar verdik.

 QNB FİNANSBANK STANDART KONUT KREDİSİ DETAYLARI

Şimdide bu kredinin detaylarına inme zamanı geldi. Kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz. Kredinizi 180 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Sabit faiz oranı ile ödemelerinizin tutarını öngörebilirsiniz. Satın alacağınız konutun eksper değerinin en fazla %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Sadece tapu üzerinde konut tipi “mesken” olarak görünen alımı amacıyla ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilir.

Sabit kredilerde kredi taksitlerinin bir ya da birden fazlasının erken ödenmesi talep edildiğinde, kalan vade 36 ayı aşmıyorsa ödenen anapara tutarının %1’ini, 36 aydan fazla ise %2’sini geçmeyecek tutarda masraf tahsil edilir. Teminat olarak, satın aldığınız evin ipoteği yeterlidir. Genel olarak koşulu aranmamakla birlikte, banka gerekli görürse kefil talep edebilir.

QNB FİNANSBANK STANDART KONUT KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

100.000 TL Konut kredisini vade ve %0,90 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi aylık taksit tutarınız 4,651.50 TL dir. Ayrıca Diğer ücretler 1.127,00 TL ve Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %12,6151 dir.

100.000 TL Konut kredisini 60 ay vade ve %0,93 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi aylık taksit tutarınız 2,182.23 TL dir. Ayrıca Diğer ücretler 1.127,00 TL ve Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %12,2994 dür.

100.000 TL Konut kredisini 120 ay vade ve %0,95 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi aylık taksit tutarınız 1,400.24 TL dir. Ayrıca Diğer ücretler 1.127,00 TL ve Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %12,3246 dır.

Ücretlere kredi tahsis masrafı (%0,5), ekspertiz ücreti (507TL) , ipotek tesis ücreti (120 TL) dahildir. , konut sigortası ve yıllık sigortası ortalama primleri dahil değildir.(100 m², 1.derece deprem bölgesi ve 2007 sonrası inşa edilmiş İstanbul’daki bir daire için ortalama DASK primi 153 TL ve ortalama konut sigortası primi 224 TL’dir. 100.000 TL 84 ay vadeli bir konut kredisi için 47 yaşındaki erkek bir müşteri için ortalama yıllık hayat sigortası primi 1.181 TL’dir ) Detaylı bilgiye şubelerimizden ulaşabilirsiniz. Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, ücret, vergi ve fonlar dahildir.

QNB FİNANSBANK STANDART KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU

Standart Konut kredisini online olarak gerçekleştirmek isterseniz BURAYI tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Bir diğer başvuru seçeneği ise finansbank şubeleridir. Ayrıca şubelerden detaylı bilgi sahibi deolabilir aklınıza dakan soruların cevabını da bulabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK STANDART KONUT KREDİSİ BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

Sizlerde bu kredi seçenekleri bana uyuyor ve hemen başvurmak istiyorum diyorsanız, son olarak bilmeniz gereken bir şey daha kaldı. o da Başvuru sürecinde hangi belgelerin istendiği. Konut kredisi başvurusunda; Satın alınacak konutun tapu fotokopisi, Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı), Güncel tarihli herhangi bir fatura,  bordrosu veya gelir belgesi.

Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. İnanılmaz derecede güzel bir kampanya yapılmış. Bizler haberini yapmış olduk. Değerlendirme işi de sizlere kalıyor artık. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayın.

48 Ay Vade %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi

Gelir belgesiz kredi veren bankalar

KONUT ALACAKLARIN DA DÜŞÜK FAİZLİ BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin