Go to ...
%1,29’dan Başlayan Faiz Oranı İle Ramazan Bayramı Kredisi Garanti Bankasında


Garanti Bankası Ramazan Bayramı kredisi, Hesaplı bayram kredisi, Hızlı ihtiyaç kredisi kampanyası – Garanti bankasından vatandaşları sevindirecek güzel bir kredi kampanyası haberi geldi. Zira bu bayramda herkese para lazım olacak. ne deden mi? Çünkü ramazan bayramı yaz ayına denk geldi ve millet tatil planları yapmaya başladı. Ailecek 2 hafta tatiller havada uçuşuyor. Tabi bunun dışında bayram harcamaları ve giderleri de olacak. Esnafı da paraya ihtiyaç duyuyor, emeklisi de, çalışanı da.

GARANTİ BANKASI RAMAZAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI

Bizlerde bunun farkındaydık ve acaba hangi bankadan ilk bayram kredisi haberi gelecek diye düşünüyorken, garanti bankası ilk bombayı patlattı. Hemen bu kredi kampanyasını incelemeye koyulduk. Bir çok kimsenin dikkatini çekebilecek özellikte olduğunun farkına vardık. Doğal olarak da merak edilenleri sizler ile paylaşmaya karar verdik. Kredi vadesi kaç ay?, kredi üst limiti ne kadar? Kimler başvuru yapabiliyor? Faiz oranı nasıl? ve daha bir çok sorunun cevabı aşağıda sizlerin cevabını bekliyor.

GARANTİ RAMAZAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI MERAK EDİLENLERİ

Garanti bankası, ramazan ayına ve bayramına binaen bir kredi kampanyası hazırladığını demin söylemiştik zaten. Peki bu kampanyanın detayları neler? Hemen izah edelim. Kampanya için belirlenen alt limit 1.000 TL dir. Ayrıca üst limit olarak ise oldukça cömert davranılmış ve 75 bin liraya kadar kredi alabilmenize olanak tanınmış. Tabi herkes 75 bin lira alacak diye bir anlam çıkmasın lütfen. Zira kredi limitini belirleyen asıl unsur, gelir sunumunuz ve gelir belgeniz oluyor. Buna göre kredi hesaplaması yapılıyor.

KREDİNİN VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Kampanya ile aldığınız krediyi en düşük vade ile 3 ayda ödeyebiliyorsunuz. En uzun vadede ise 48 ay taksit yapabiliyorsunuz. Vade seçenekleri var ve oldukça uzun. bu sayede de vatandaş ödeme planını kendisi oluşturabilecek ve ödeme gücüne göre bir plan çıkarabilecek. Şimdide faiz oranlarına biraz değinelim. Bu kampanya ile alınabilecek en düşük faiz %1,29 dur. Ayrıca en yüksek faiz oranı ise %1,44 dür. Faiz oranı kredinin limitine ve vadesine göre belirlendiğinin de altını çizelim. Tabi banka gerekli gördüğünde kredi üzerinde değişiklik yapabilir.

BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Bu kampanyaya başvuru yapmak çok kolay. Zaten eğer garanti müşterisi iseniz işiniz çok daha kolay. garanti müşterileri bankaya gitmeden ve belge sunmadan kredilerine kavuşabiliyorlar. Bunun i.in internet şubeden yada cep şubeden başvurularını gerçekleştirebilirler. Ama ufak bir ayrıntı var. garanti bankası maaş müşterisi olmayanlar internetten en fazla 25.000 TL kredi alabiliyorlar. Maaş müşterileri ise daha fazla limitli kredi alabiliyorlar. Dediğim gibi maaş yani gelir belirleyici oluyor.

Ben garanti müşterisiyim ama bana 25 bin lira yeterli değil diyorsanız yada ben garanti bankası müşterisi değilim diyorsanız, bu defa da banka şubesine gitmeniz gerekiyor. buraya giderken de gelir belgenizi de mutlak suret ile sunmanız şart. Gelir belgesiz kredi alınamıyor. Bu şekilde kredi alabiliyorsunuz. Arzu ederseniz hızlıca bir kaç ödeme planı çıkaralım.

BAYRAM KREDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
 • KREDİ TUTARI: 25.000 TL
 • KREDİYİ GERİ ÖDEME VADESİ 48 AY
 • SUNULAN FAİZ ORANI: %1,44
 • AYLIK TAKSİT TUTARI: 770,60 TL
 • ÖDENMESİ GEREKEN TAHSİS ÜCRETİ: 125 TL
 • ÖDENMESİ GEREKEN SİGORTA ÜCRETİ: 381,25 TL
 • YILLIK MALİYET ORANI: %23,1909
 • GERİ ÖDENECEK TOPLAM MALİYET: 37.119,88 TL

 

 • KREDİ TUTARI: 75.000 TL
 • KREDİYİ GERİ ÖDEME VADESİ 48 AY
 • SUNULAN FAİZ ORANI: %1,29
 • AYLIK TAKSİT TUTARI: 2.225,76 TL
 • ÖDENMESİ GEREKEN TAHSİS ÜCRETİ: 375 TL
 • ÖDENMESİ GEREKEN SİGORTA ÜCRETİ: 1.143,75 TL
 • YILLIK MALİYET ORANI: %20,5950
 • GERİ ÖDENECEK TOPLAM MALİYET: 107.230,49 TL

 

 

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin